при един гинеколог ли ходите

  • 2 984
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
От 5 години ходя при един и същ гинеколог.

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ходя само при един и му имам пълно доверие. той ми проследи бременността, при него родих.

  Peace

И сега си ходя при него.
В Пловдив имаш богат избор. По – добре ходи само при един.

# 17
  • Мнения: 1 446
Ходя само при един , който познавам от 10г. и му имам пълно доверие.

# 18
  • Мнения: 11 004
Ходя само при един. Засега съм доволна и му имам доверие.

# 19
  • Мнения: 3 334
след препоръка  си ходя само при един.......................много съм доволна! Peace

# 20
  • Мнения: 640
Ходя при двама. Единия си е по мой избор и си ходя при него от няколко години насам. Но женската консултация ми е на друго място, затова там ме гледа и друг. Е, каквото и да каже лекаря от женската, веднага питам другия ми гинеколог дали наистина е така. Просто при моя си лекар няма женска консултация, иначе всичко щеше да си е само при него.

# 21
  • Мнения: 1 382
При един си ходех, беше ми достатъчно Simple Smile

# 22
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз ходя само при един, имам му доверие и ми е спокойно.

# 23
  • Мнения: 473
В Пловдив има доста добри гинеколози, така че по-добре според мен е да се спреш на един. На мен ми се наложи да отида на преглед при една лекарка, която работи с касата заради болничен, тъй като моя гинеколог не работи с каса и не може да ми издаде болничен. Та тя постоянно ме плашеше при всяко ходене за болничен - единия път ми каза, че не знаела от тази бременност изобщо какво ще излезе, другия път ми каза, че имам някакъв джоб в корема и страшно много вода, третия път ми каза че коремът ми е огромен и бебето щяло да е много грамадно. Всеки път влизах с ужас в този кабинет. И след това се оказваше, че всичко това е глупос и няма нищо вярно. Моят гинеколог е изключителен и винаги страшно много ме успокоява и ми обяснява с медицински термини, които да разбирам що годе, че всичко ми е наред. Смятам да родя при него. Никой не ме успокоява както той. И наистина винаги се оказва прав. Хиляди пъти предпочитам да ходя на частно, отколкото при лекар, който работи с касата. И тъй като и ти си от Пловдив ти препоръчвам няколко много добри гинеколози, а пък ти си решаваш - д-р Крумов, д-р Амалиев, д-р Корсемов, доц. Малинова, всички от ВМИ, от ОРБ - д-р Ставрев.

# 24
  • Мнения: 910
Ходя при един гинеколог и му имам доверие,той ми следи и първата,а сега и втората бременност.

# 25
  • Мнения: 1 216
За първата бременност ходих само при един гинеколог, сега си имам двама: един песимист и  един оптимист

# 26
  • Мнения: 4 546
засега - да. обаче той не работи със ЗК и ще трябва да ходя и при още един  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз ходя при един.
Но ако ми каже нещо опасно сверявам с втори, но не всеки път.

# 28
  • Мнения: 1 104
И аз ходя само при един лекар.

# 29
  • Мнения: 465
И при двете ми бременности ходих и продължавам да ходя при един гинеколог. В началото доста се лутах по разни други но от както го открих съм много доволна от него.....(леле направо мога да му бъда рекламатор с тези мой отзиви) Blush

Общи условия

Активация на акаунт