четат ли мъжете ви това, което пишете във форума?

  • 3 545
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 226
Той се регистрира преди време, но мисля, че не чете. Ако зависеше от мен нямаше изобщо да има достъп до форума... Приемам го за навлизане в личното ми пространство.
Иначе му чета от време на време от някоя тема или той се заглежда, когато пиша нещо - компютрите ни са един до друг. Но е много много рядко.

# 76
  • Мнения: 1 063
Няма време.
Не го интересува.
А и да има време не би чел.
Пък и аз не искам той да чете. Rolling Eyes
А и знам позицията му по този въпрос - съдържаща  думичката "глупости".

# 77
  • Мнения: 5 103
Не, не чете във форума.

# 78
  • Мнения: 80
Не, не чете! По скоро го интересуват мачовете по телевизора.....Понякога се заглежда, но общо взето не му е интересно. И по добре...... newsm62

# 79
  • Мнения: 7 474
Не чете Stop

# 80
  • Мнения: 8 917
моят се опитва, обаче аз го срязвам Crossing Arms не мисля, че е редно, аз не го подслушвам какво си говори с приятелтие, например.
Не знам, но нямам нищо против да чете. Peace

# 81
  • Мнения: 239
Да, напоследък се застоява у дома уж да учи, но форума на моменти му се струва по-интересен #Cussing out
Помолих го само да не казва на Жоро01 истината в очите, че ще ме баннат, нали от едно айпи пишем Mr. Green

Да ми пише на лични или да ми звънне ако се сещаш. 100% имам какво да му кажа ако кара Пежо или Рено например.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 248
Надниква понякога, даже ме пита дали може и той да се регистрира...но май беше шега.

# 83
някои майки казват 4е мъжете им не надникват и слава богу...... hahaha hahaha  hahaha  Shocked ами какви ли неша пи6ете 4е не искате никои друг да ги гледа....особено близките ви  Grinning а какво ли пи6ете за тях  Laughing този форум ме забавлява искренно  hahaha  hahaha хората наистина си нямат работа и се 4удят какво да правят  Laughing  Laughing

# 84
  • Мнения: 7 914
и да иска не може да ме прочете  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 4 371
Да ми пише на лични или да ми звънне ако се сещаш. 100% имам какво да му кажа ако кара Пежо или Рено например.
Кажи ми на мен, аз ще му предам Flutter
А за Рено и Пежо какво искаш да ми кажеш?
Все пак други неща са ми по-важни на мен. Повече от 11 см е едно от тях  bowuu

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Не,но вижда каква е краста Mr. Green!

# 87
  • Мнения: 439
 Naughty,ама се дразни неистово Twisted Evil

# 88
  • Мнения: 1 817
Понякога наднича какво пиша и ако му е интересно, ме кара да му прочета и другите какво са писали.  Grinning

# 89
  • Мнения: 3 205
Не чете, безинтересно му е какво си говорят куп клявки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт