Време е за ИКЕА - тема 42

  • 8 983
  • 177
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 23 221
24-26 май
ваучер от 15 % за следващо пазаруване.

# 61
  • София/Перник
  • Мнения: 995
24-26 май
ваучер от 15 % за следващо пазаруване.
Пфууу, как се "минах". Ама зор да не изпусна заредилите легла. Карай. Няма да се ядосвам, ще поръчам другите желани неща в този период.
Много благодаря за инфото!

# 62
  • Мнения: 500
Промоцията май не важи за легла, а за дреболии, които могат да се съберат в най-големите им сини найлонови чанти или поне аз така го разбрах.

# 63
  • Мнения: 4 153
Eeee, аз така се настроих да пазарувам мебели...

# 64
  • Мнения: 4 006
Къде го пише това в сайта? Аз така и не виждам.

# 65
  • Мнения: 4 153
Още не е качено на сайта, но при търсене в гугъл излиза. https://www.ikea.bg/offers/15pct-voucher/

# 66
  • Мнения: 500
Аз го гледах във фейсбук:
Напред към празничната оферта в ИКЕА! ☀️
Ела този уикенд в ИКЕА, сложи в торбата всичко, за което мечтаеш и вземи 15% ваучер от стойността на покупката за следващо пазаруване. 💳
Само от 24-ти до 26-ти май. Очакваме те!

# 67
  • София
  • Мнения: 4 813
Пишеше, че не важи за кухненско обзавеждане. Други изключения не запомних, но ги пише на линка. Аз тъкмо един pax голям обмислям

# 68
  • Мнения: 6 382
Промоцията май не важи за легла, а за дреболии, които могат да се съберат в най-големите им сини найлонови чанти или поне аз така го разбрах.

Няма такова нещо!
Условията са същите като по предните кампании:

Промоцията не се прилага за:
- закупуване на стоки чрез стоков кредит; - покупкa/поръчка на кухненска мебел (кухненски шкафове, врати и чела, чекмеджета, телени кошници, рафтове, механизми, кухненски плотове, мивки, смесители, цокли, крака, лайсни, покривни панели и декоративни корнизи от всички предлагани серии); - покупка на електроуреди
- покупки в ИКЕА Ресторант, Бистро и Магазин за шведски храни;
- покупка на храни, напитки и услуги от магазини ИКЕА София и ИКЕА Варна, ИКЕА Mall of Sofia, ИКЕА Мол Велико Търново и ИКЕА Центрове за поръчки;
- покупка на продукти от отдел „Намалени стоки“ в магазини ИКЕА гр. София и ИКЕА гр. Варна;
- покупка на намалени продукти, намалени мостри и/или разопаковани продукти от ИКЕА Mall of Sofia ,ИКЕА Мол Велико Търново, ИКЕА Центрове за поръчка гр. Пловдив и гр. Бургас;
- заплащане на услуги (доставка и монтаж) предоставяни от Хаус Маркет България ЕАД;
Промоцията не може да се комбинира с други промоционални активности в периода на кампанията.

# 69
  • Мнения: 4 153
По написаното изглежда, че важи за всичко, освен за храна, кухни и стоки на изплащане.

# 70
  • Мнения: 16
Здравейте, имам следните въпроси (молби).

1. Някой има ли имейла на Икеа Румъния. По-специално IKEA București Băneasa.

2. Искаме да закупим кухненски врати от ИКЕА Румъния. За да не ходим лично, знаем, че Еконт доставят до България. От страна на ИКЕА Румъния какво и как трябва да съгласуваме, за да мине куриер на ИКЕА от магазина, да вземе доставката и съответно да бъде изпратена до България.

Благодаря предварително

# 71
  • UK
  • Мнения: 2 886
Момичета, някой разглобявал ли и после сглобявал успешно Паксове. Имаме 4 гардероба в две спални на които ще сменяме пода, вариант е да изпразним гардеробите и майсторите да местят кутиите. Но ще стане много по бързо ако успеем да изпразним напълно стаите.  Според майстора обаче, ако сме ги разглобил после било "абсурд" да ги сглобим пак, аз обаче вярвам че няма да имаме никакъв проблем с повторно сглабяне

# 72
  • Мнения: 2 707
Здравейте, имам следните въпроси (молби).

1. Някой има ли имейла на Икеа Румъния. По-специално IKEA București Băneasa.

2. Искаме да закупим кухненски врати от ИКЕА Румъния. За да не ходим лично, знаем, че Еконт доставят до България. От страна на ИКЕА Румъния какво и как трябва да съгласуваме, за да мине куриер на ИКЕА от магазина, да вземе доставката и съответно да бъде изпратена до България.

Благодаря предварително

Еконт купуват за вас от Румъния. Ето тук е обяснено как https://www.econt.com/services/buy-by-courier
Вижте и това
https://www.eshopwedrop.bg/shops-bg/ikea-romania

# 73
  • София
  • Мнения: 4 813
Ние сме разглобявали pax- пренесохме го в друго жилище, сглобихме си го пак и абсолютно нищо му няма. Направихме го сами, без майстори 👍🏻

Started50, извинявай за въпроса, но защо ще купувате от там? Имат по-голямо разнообразие ли?

# 74
  • Мнения: 4 153
Тия дни разглобих и сглобих гардероб на друга марка, много по-менте от паксовете, за мен те са доста по-качествени. Нямаше проблем, на нас същото ни казаха 😀

Общи условия

Активация на акаунт