Предадоха ме

  • 7 257
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
Много ви благодаря за отговорите, момичета Hug
Постоплихте ми сърчицето...
Днес ще забравя за малко за ситуацията, от утре пак ще му мисля...
Ще гледам да се забавлявам, празник е все пак, то не че мога много да се веселя, но все пак...
Ще се опитам да преглътна, как ще стане и колко време ще отнеме, незнам.
Едно обаче е сигурно, повече приятелки вкъщи не Naughty

# 16
  • Мнения: 1 425
А колко време бяхте разделени когато се е случило?

# 17
  • Мнения: 46 516
Нали сте били разделени, аз не бих очаквала да седи и да чака нещо, дали ще е приятелката ти или някоя друга, все някоя щеше да е ...

Дано всичко се нареди  Hug

# 18
  • Мнения: 263
Ще се опитам да преглътна, как ще стане и колко време ще отнеме, незнам.
Едно обаче е сигурно, повече приятелки вкъщи не Naughty
Айде сега, приятелките като спреш да каниш мъж ти ще спре да изневерява... За тая работа трябват двама. Че приятелката ти е мръсница ясно, ама мъж ти ако реши да изневерява това дали ще каниш или не жени у вас няма да го спре. Така, че не прехвърляй неговата вина на жените.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Щом сте били разделени, не може да го броиш за изневяра. Случва се и на най-добрите. Ще мине. Поздравления за решението. Така и трябва  bouquet
А това нещо - приятелката ти - не знам, не проумявам как е възможно newsm78 За мен съпрузите на приятелките ми са безполови същества. Може да се бъзикаме до спукване и да си спретнем голи танци hahaha, но никога не бих си и помислила за нещо такова с някой от тях. Това просто не е нормално Shocked

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Според мен си взела правилно решение да се бориш за семейството си, при положение, че сте били разделени когато това се е случило. Нядявам се е поука и за двама ви.

И едно напомняне от мен: спестявай си хвалбите и оплакванията относно съпруга си на когото и да било. Винаги могат да се използват в твой ущърб. А относно "истинските" приятелки...хм...не малко теми сме чели по този повод, за съжаление.

# 21
  • Мнения: 5 317
тя толкова ти е била и приятелка явно.
Дано всичко се нареди.

# 22
  • Мнения: 1 263
Приятелката ти е постъпила доста подло.Според мен,дори да и простиш , да не и отмъщаваш(той живота с сигурност ще и го върне) отрежи я завинаги от живота си и от този на мъжа си.От личен опит знам,че ако остнеш в компанията на такъв човек ще ти се случат даже още по-лоши неща.
Забрани на мъжа си,дори да и споменава името в твое присъствие.
Не бива лесно да му прощаваш такава постъпка,но не бива и да го изхвърляш от живота си.Седнете,поговорете си искренно и му дай да разбере,че ако поне малко те уважава и мисли за децата ви ,ако имате такива той трябва да седне и да си помисли дали е склонен отново да направи същата грешка като се появят отново в семейството ви проблеми или е готов да се опитате заедно да ги разрешите.
Ако се окаже ,че не е готов да бъде само с една ,още не е всичко загубено-ти пък се замисли-някои жени се примиряват цял живот мъжете им да изневеряват-зависи какъв тип си ти и каква ти е гледната точка за семейството.Аз лично такъв подход не одобрявам,но има жени които предпочитат да си затварят очите и да си запазят семейството за цял живот.
 Празниците са си празници,ще ги има и догодина,концентрирай се върху проблема си и виж как най-мъдро да вземеш решението ,от което зависи щастието и бъдещето ти.  Hug всички сме с теб.
Отварям друга тема,но само за подкрепа искам да ти кажа,че такива приятелки "доброжелателки" като твоята доста ги има и не са единичен случай.В моя живот половината се оказаха такива,.Внимавай-може би има и други "доброжелателки" в компанията ти,но на които още не им се е отдало случай да се развихрят.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 21:06 от bori7

# 23
Ооооо, приятелката е отсвирена завинаги... А отмъщението не мисля да и го спестя, аз да не съм изтривалка... Сбъркала е човека Twisted Evil Мисля, че тя вече горчиво съжалява... но ще се постарая още малко... Flutter И изобщо не мисля да и прощавам, егати скублата... то и без да се бъркам аз, живота започна да си я наказва Whistling
А от днес нататък личния ни живот остава затворен у дома. Край на споделянията... това ми беше за урок... и то какъв ooooh!
А мъжът ми го спаси само това, че се е случило по времето, в което не живеехме заедно, не че това го оправдава, но е смекчаващо вината обстоятелство Tired
Така или иначе той също ще живее с мисълта, че ме е наранил до безкрайност... дано и на него това му е за урок.
Още веднъж благодаря на всички ви!
Благодаря ви, че ви има  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Недей да отмъщаваш! Не натрупвай негативна енергия в себе си повече! Всичко се връща на този свят, бъди сигурна! Много сила ти пожелавам да преминеш по-бързо през този тежък период и повече и искрени усмивки отсега нататък Hug

# 25
  • Мнения: 1 058
Успех.

# 26
  • Мнения: 845
Тази не ти е била никаква приятелка. Въпреки, че сте били разделени, дори временно, тя е нямала работа там  #Cussing out Премисли много добре кой е по-добрия вариант. Да си замълчиш и повече никога да не го споделяте и да си карате по старо му или ..... май да си поговорите и най-удачния начин. Да се надяваме, че повече няма да повтори тази си своя постъпка и скоро време всичко да е едил лош спомен и да ви чакат само приятни емоции.  Hug

# 27
  • Мнения: 1 470
Знам,че не се забравя такова нещо или поне не толкова лесно.Но ако дадеш втори шанс ще знаеш,че си опитала всичко,което зависи от теб.
Желая ти да намериш много сили и кураж за да преодолееш случилото се и да вземеш най-правилното решение за теб и твоето семейство! Hug
   Вярно е че не ми се е случвало,но ако чувстваш че можеш да си върнеш щастието в семейството,направи го,и не си губи времето в отмъщение,наслаждавай се на живота си,от това по голямо отмъщение здраве му кажи!Ако мъжът ти е умен,и те обича ще разбере.
   Аз когато нещо ми тежи-взимам една бутилка вино,и тетрадка и химикалка,и пиша,пиша,пиша,докато цялата ми болка не се прехвърли на листа...Не е важно какво пишеш,важното е да се отървеш...Пробвай!На мен ми помага!

# 28
  • Мнения: 2 792
 Много неприятна случка, аз май не мога да бъда толкова великодушна  Rolling EyesУспех ти желая.

# 29
  • Мнения: 2 013
Аз пък имам няколко въпроса

1. Вие сте се разделили - по каква причина? Може би сте били пред развод?
2. Кой е инициаторът на повторното ви събиране?
3. Той се е върнал вкъщи и ти е разказал, че през това време е бил с приятелката ти и са си мечтали за брак и бебе? Защо? Ти знаеше нещо ли? Той изпита внезапно чувство на вина? Как се стигна до този разговор?

Тя откога ти е приятелка - от преди са се запознаеш със съпруга ти или след това? Може ли да се каже, че е била по-близка с него преди да се разделите, отколокто с теб? 
 

Общи условия

Активация на акаунт