"Мъж за през седмицата"?!

  • 3 129
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И аз мисля, че е крайно време да ги запознаеш! Как ще е рано, та ти живееш с него! И то от доста време по собствените ти думи! Чакаш да ги запознаеш на сватбата ли? Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
На колко години си, че всяка седмица се прибираш при вашите Shocked Аз това не съм го правила дори в първи курс Thinking
Мога да ти дам само един съвет - порасни Grinning Другите решения ще дойдат от само себе си.

# 17
  • Мнения: 798
На колко години си, че всяка седмица се прибираш при вашите Shocked Аз това не съм го правила дори в първи курс Thinking
Мога да ти дам само един съвет - порасни Grinning Другите решения ще дойдат от само себе си.
Мдааа. и аз не го намирам за нормално, в крайна сметка като живееш с някой 5 дена в седмицата, това си е семейство. Не може да зарязваш човека , с който живееш, за 2 дена всяка седмица и той да го понася безропотно. И аз бих се сърдила. Даже е много мил бих казала. С нашите живеем на една улица и не им ходя на гости всяка седмица, камо ли за 2 дена. ....Но ти си знаеш, това е мое лично мнение...

# 18
  • Мнения: 1 564
Запознай ги . Rolling EyesНяма друг начин.Прав е човекът да се сърди.
Напълно съм съгласна.Ти ако беше на неговото място как би се чувствала? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 446
Запознай ги . Rolling EyesНяма друг начин.Прав е човекът да се сърди.
Peace

# 20
  • Мнения: 1 906
Благодаря на всички за мненията, съветите и подкрепата  Hug  Hug  Hug  Hug   Hug

Да прави сте, че трябва да ги запозная!

-а той всъщност водил ли те е у тях?
Няколко пъти ме е водил при родителите си.


Чакаш да ги запознаеш на сватбата ли? Wink
Същия въпрос ми зададе и сестра ми  Simple Smile


  Обаче като го попитах веднъж дали го е срам от мен и ме представи веднага Grinning
И мен ме е питал срамувам ли се от него та не искам да го покажа  Sad

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
А ти защо се колебаеш да запознаеш приятеля си с родителите си?

# 22
  • Мнения: 1 364
Запознай ги . Rolling EyesНяма друг начин.Прав е човекът да се сърди.

# 23
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Запозна ли ги ве4е?

# 24
  • Мнения: 4 555
Мога да ти дам само един съвет - порасни Grinning Другите решения ще дойдат от само себе си.
Точно  Peace

За мен не е нормално на 24 години всяка седмица да се прибираш при вашите. Да не говорим пък за причинтата -щели да се сърдят  ooooh! Не мога да си представя как ще работя или ще ходя на лекции цяла седмица и като дойде уикенда няма да идем с половинката на планина или на кино или на разходка или на гости на приятели или просто да се поизлежаваме вкъщи, а ще се вдигна при мама и тати и ще го зарежа да си седи самичък тук  Tired
Много детинско ми изглежда. Даже направо бебешко.

# 25
  • Мнения: 577
Запознай ги . Rolling EyesНяма друг начин.Прав е човекът да се сърди.
Абсолютно подкрепям. Би трябвало вече да свикнат, че си достатъчно голяма.
Peace

# 26
  • Мнения: 4 380
Всяка събота и неделя да си ходиш при родителите си? На колко години си и какво значи тази силна зависимост от мамината поличка?

# 27
  • Мнения: 1 906
Ами много грешно постъпваш според мен.
 Другия ти проблем е, че си "мамино момиче". Нещо като мамино синче, дето не смее да се опълчи пред мама и тате, сакън, че ще се раzстроят.
bowuu Крайно време беше някой да ми го каже в очите!

# 28
  • Мнения: 1 906
А ти защо се колебаеш да запознаеш приятеля си с родителите си?
Все ми се струва, че няма да го харесат. Единствената причина е, че е бил женен. За мен е без значение, но те ... Това няма да го приемат  Cry.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е какво пък ако не го харесат? Това е твоят избор, ти ще живееш с него. Ако толкова те интересува тяхното мнение- отсега го зарязвай и търси някой по-надежден.

Общи условия

Активация на акаунт