Любители на кучета - 142

  • 20 677
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 646
Здравейте! Много време не съм посещавала групичката ви, надявам се всички са добре и се обичат 🥰. Имам поредно притеснение с моята Кира (визла 7 г.) с един папилом на дясната предна лапа. Някой сблъсквал ли се е и как процедирахте? Ветеринарът казва, че се маха само ако създава дискомфорт. Аз не мога да преценя дали й създава, струва ми се, че лекичко накуцва, но може и да си въобразявам. Боли я при допир определено и скимти, докато я мия или бърша. Нараснал е за няколко месеца. Проблемът е, че тя има ужас от ветеринари и трябва да я приспят дори за да го погледнат само. В крайна сметка това ще направим… Много ми е притеснено. Чета, че  повечето папиломи падали сами, гледам че и нейния от едната страна май се е отворил, не знам. Слагам снимка, извинете ме, че не е в скрит текст, но от телефона не успявам да ги скрия.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 5 421


Аз пък съм в издирване на такава топка - като за тенис, но голяма. По спомени е купувана преди много години от Джъмбо, но ходих да търся и нямаха.

# 167
  • под тепетата
  • Мнения: 9 553
Arwen Amarantha, според е мен е на такова място папиломът, че ѝ пречи. А още повече, че го е отворила и може да се инфектира. Мнооого ми е познат ужасът, който я обхваща пред кабинета на вета, даже и пред сградата почва да се дърпа нашето магаре. Не знам дали е от породата, но си е изпитание.

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 6 246
Папиломи по лигавицата на устата изчистих преди години със сребърна вода. Регулярно мазане няколко пъти на ден, пръскане със спринцовка. Алтернативата беше лазерно горене. Нищо не ми пречеше да пробвам, още повече, че е безвредно. Паднаха сами.

# 169
  • Мнения: 1 646
Благодаря ви за коментарите. Веднага ще започна със сребърна вода.

# 170
  • Мнения: 11 496
Банда някой ползва ли Inspector quadro tabs / Инспектор куадри таблетки? Били 3:1. Ако някой ползва да даден мнение, отзиви. Сега давам по 3 таблетки на Берга всеки месец. Бих искала да давам само една, но да покрива всичко и жената й да е поносима.
Питах една вет позната, гледа й състава и каза, че покрива всичко, но няма наблюдение от нея, но предложи да пробваме ако искам.

# 171
  • Варна
  • Мнения: 10 752


Едно порастнало магаре ❤️

# 172
  • Мнения: 11 496
Честит рожден ден!
Много хубава торта. От какво е?

# 173
  • Варна
  • Мнения: 10 752
Честит рожден ден!
Много хубава торта. От какво е?

300 грама кайма смес, смлях си гърди с телешко, половин връзка магданоз, но само листата, един голям морков настърган и едно яйце. Излязоха пет кюфтета, изпекох ги във фурната. Един обикновен картоф и един батат сварих и ги пюрирах с една чаена лъжичка кокосово масло. Между кюфтета сложих настърган кашкавал и "облякох" тортата с картофеното пюре. Облизаха си ушите. 🤣🤣

Благодаря за поздрава.

# 174
  • Мнения: 181
Esstela, да са ти живи и здрави магаретата!Роки и той пораства на края на месеца 💙

# 175
  • Варна
  • Мнения: 10 752
Само Бизу е рожденик, Каду е раче, но благодаря. 💕

Нека всички да са здрави ❤️

# 176
  • София
  • Мнения: 423
Да е здрав рожденика! Послушен и красив! Heart Eyes

# 177
  • Sofia
  • Мнения: 4 608
Честит да е Бизунчо!
Да яде торти и да му плющят ушите на наборчето още дълги години!

# 178
  • под тепетата
  • Мнения: 9 553
Esstela, твоето е от мини магаренцата Kissing Heart Да е здраво и все така обичано наборчето!
С тази торта спокойно може да станеш мастер шеф на кучешката тема!

# 179
  • Мнения: 11 496
esstela, Игати тортата! Впечатлена съм от кулинарното ти умение и креативност! Поздравления, мастър шефче!

Общи условия

Активация на акаунт