Любители на кучета - 142

  • 20 791
  • 754
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 10 760
RooRoo, блазе и на глезанка Лори! Кажи, моля, имаш ли новини от Мока и Нъки? Добре ли са?
 Maeve, а на мен ми подариха ...храсторез Stuck Out Tongue Closed Eyes

И им предай поздрави, моля 💕
Лори е щастлива кучанка 🫶

# 436
  • Мнения: 1 615
И аз така я разбирам сръбта. Много по-бързо и лесно минава болката, когато има ново пухче за обичане. Добре дошла на Мая. Да ви носи много радост.
Да ви покажа моите винаги двама:

# 437
  • Мнения: 961
Боже, тази кучешко-котешка любов ме оставя без думи. Като видя нещо подобно и ми се връщат съмненията за прераждането. Тези двамата се познават от преди Simple Smile

Добре дошла на красивата Мая!

Ако Зара ме изпревари, няма да си взема друго куче. Категорична съм. Едно че Зара е много проблемна и ми е трудно, но и искам да си остане специална, единствена. И си признавам де, че кучкарството не е моето нещо. Душата ми и светогледът ми са котешки.

# 438
  • Мнения: 1 615
При мен пък е обратно - котколюбието не е моето нещо. Харесвам ги котаните, но са ми някак студени създания. Кучето дава много повече любов. Може би и просто моята сива и красива Грейси да си е такава темерутка, не знам. А може би и защото вече е на възраст и си има нейните проблеми и не й се играе и занимава много. Но определено от дете винаги съм искала куче и вероятно докато мога все ще имам куче.
Иначе и аз след всичко случило се с предишния кавалерчо в началото казвах, че друго куче не искам. Тая хипотеза издържа около седмица и започнаха да ми липсват разходките. Аз така се зареждам май - аз и кучето на дълга разходка сами и щастливи. Понякога даже се дразня ако има хора или кучета наоколо.

# 439
  • Мнения: 2 947
Една седмица да ме няма и темата се напълнила с бебешки снимки 🥰 И аз идвам да покажа, кой на този ден преди 9 години влезе в дома и сърцето ми


Аз си мислех, че само аз съм от Видин, а пък сме три 😁 Патенце да ти е здрава, любознателна и щастлива рожденничката 🤗 Та за срещи и аз съм на линия, ама с мрънкащо бебе и без куче 😆
Maeve страхотна е тази синеочка 😍 Със сигурност ще помогне, защото човек има нужда да дава любов и новото куче с радост ще я приеме тази любов 🤗

# 440
  • София
  • Мнения: 14 329
.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 01:23 от Reunion

# 441
  • Мнения: 5 379
У нас има куче, коте, папагалче / остана самичка Лили/ и риби.
Котаракът ни е най-любвеобилното същество, което зная. Винаги готов да бъде гушкан, раздава целувки не с килограми, а с тонове. И все е по гръб и с върнати лапки, подал коремче за галене. Студенина и Сина са несъвместими. Кучът Кардю е доволно дъртичък с неговите 17 год и половина. Става все по-нахален, настоява да получава от всичко, което ние ядем. А преди беше скромно и послушно куче Joy

# 442
  • София
  • Мнения: 429
Ето го Арчи първите дни у дома:

# 443
  • Мнения: 11 502
DreamingOfSummer, и аз като теб по темата за кучетата и котките. Ще погаля котка, ще я нахраня, ще й дам водичка, но не си се представям да гледам у дома котка. Винаги съм ги смятала за студени животни, готови да те одерат ако не им хареса как ги пипаш. Като малка котка ме е нападала, куче също! Joy

Ехееее, то много станахме от Видин! Брей! Sivi, другият път като дойда ще направим тройна среща. Аз утре сутрин поемам към Варна.
Липсва ми контакта с куче, ето цяла седмица никой не ме е облизвал, настъпвал, ядосвал и показвал кучешката си любов. По улиците все заглеждах бездомните. Лелееее такива красавци има по центъра на Видин!

# 444
  • в голямото село
  • Мнения: 500
Страхотни бебешорски снимки. Гледам ги и ми е тъжно за нашия проклетник. Оставихме го в хотел, докато сме на почивка. Минали са няма и два дни и ни липсва. Ей го като малък, току що дошъл и си хареса домашните пантофи за легло.


Това от вчера от хотела, мисля че се чувства добре.

# 445
  • Мнения: 915
Благодаря за пожеланията 🥰
Sivi ако искаш може да направим някоя среща пиши на лични 🙂
И аз съм голям кучкар, но имам и котета. Също съм си мислила,че са студени животни, но явно на нас ни се падат все някакви глезльовци и им дай само да се гушкат. Сега имам 2 вътре, обаче ги гледаме на първия етаж от къщата, а ние сме на втория и като ги пусна няма отърване от тях.А легнала ли съм все ми се навират в муцуната да ме целуват и се гушкат.
Пухче Мая е страхотна 🥰
Ето и едно бебе Съни от миналата година.

# 446
  • Бургас
  • Мнения: 6 255
А ние имаме коткокуч или кучекот. По нрав и композиция.
Колкото Елза е без главата и опашката, а на тегло е 10 йоркита от по-слабичките Simple Smile
Скрит текст:


Винаги сме имали котки, с изключение на този всички са прибирани от улицата, всички с характер, злобни и несговорчиви Simple Smile

# 447
  • Мнения: 11 502
От такава котка ще ме е страх да заспя вечер хъхъхъ, иначе са много красиви!

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 6 255
Много е добричък, за разлика от всички предишни. Живее с майка ми.
И дъщерята има котарак, прибран от улицата, надут и асоциален.
Последния път като останах у тях в София и станах сутринта да си направя кафе, застана на прага на кухнята и ме прониза с високомерен поглед: "Домъкнали се в столицата.... провинциалисти, шумят, машината не знаят как се пуска..."

Оспамихме темата Simple Smile

# 449
  • Мнения: 5 379
У нас кучът е осиновен от приют, а котът е с потекло, баща и дядо шампиони. Обаче то е такава душица, красив и послушен. А старецът Кардю винаги е бил добродушко.
Ето го преди 3 години

Общи условия

Активация на акаунт