Любители на кучета - 142

  • 20 742
  • 754
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 11 501
Да продължаваме със снимките и днес, че е много якоооо!
Бергичка без брада и космати гърди и без луди мисли в главата!

# 391
  • sf
  • Мнения: 10 264
Ах, че сладурииии 🥰
Не познавам родителите на Нейо. Продавачът каза, че е бил единствено бебе.
Скрит текст:

# 392
  • Мнения: 2 663
Казвам ви добро утро и влизам точно по темата с моят подранил рожденденски подарък. Blush
Скрит текст:

# 393
  • Мнения: 407
Много хубав подарък, да го намачкаш от мен!

# 394
  • Варна
  • Мнения: 5 421
Добро утро с бебешки въпрос от мен - Някой ползвал ли е от ония спрейчета, които неутрализират миризмата на пикоч и уж кучето не се връща да пиша повече върху напръсканото?

# 395
  • Мнения: 2 663
Аз съм ползвала преди и неутрализиращите и тези, които уж привличат да се пиша еди къде си, и двата вида нямаха ефект.

# 396
  • Варна
  • Мнения: 10 756
Казвам ви добро утро и влизам точно по темата с моят подранил рожденденски подарък. Blush
Скрит текст:

Сладурко Сладурков 💕

Уникален поглед 😍

# 397
  • Мнения: 2 600
Маеве, разкошен подарък имаш!
Само за мачкане и целувки Heart

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 6 250
Диди, обикновен оцет, разреден с вода, има шанс да свърши по-добра работа.

# 399
  • Мнения: 961
Честит празник! Simple Smile
Страхотни малки кучоци видях, моля продължавайте Heart
Между другото.. за пинчерите.. най-много пинчероподобни мелези съм виждала... явно пинчерите си падат по кръшкането Joy
Зара я избрах ето тук, в този момент. Беше толкова сладка, неустоима! На снимката е покачена върху гърба на сестра си, която беше два пъти по-едра. Но имаше огромни лапи и всички казваха, че ще стане голяма. На този мъж и семейството му Зара дължи живота си, защото се е родила последна, колкото бебе пинчер малка, обдишвали са я и са й треперели като писано яйце.. дохранвали, топлели и пр.

Като я взех, ме предупреди собственикът, че ще е стресирана, ще страда за майка си.. нищо подобно. Пуснах я в коридора и тя щастлива обиколи навсякъде, така смешно топуркаше с крачета.

# 400
  • Мнения: 1 602
Бебе Кастиел облечен за първи път. Тая дрешка вече не му става.

Относно пишкането, аз понеже не понасям миризмата на оцет ползвам някой евтин дезодорант. Скоро не ми се е налагало де, да чукам на дърво.

# 401
  • Мнения: 915
Аз днес няма да показвам Съни, а торта да се почерпите виртуално, че дъщеричката ми Рая има рожден ден.
Maeve страхотен подарък 🥰
Аз си мислех да вземем още едно куче подарък за рождения ден, но ни се случиха малко непредвидени неща и няма да имам време да се занимавам и с бебе.

# 402
  • Мнения: 407
Патенцето, да ти е жива и здрава рожденичката!

# 403
  • София
  • Мнения: 426
Честита да е рожденичката! Здрава и щастлива!

# 404
  • София
  • Мнения: 14 305
Жива и здрава да е Рая.
Прекрасни бебоци. Спрете, че едвам се удържам да отида до приюта.

Общи условия

Активация на акаунт