Бясна съм...

  • 2 369
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Оф, аман от мухльовци. Трифон зарезан нали беше в началото на месеца - пак ли бе? Не могат ли да обърнат внимание на жените си  #Cussing out Излез и се забавлявай на пук на всичко

Аман ,аман май повечето са такива. Какво да се прави, като сме си ги избрали такива ,трябва да си ги търпим .Хайде от мен наздраве. Wine Glass

# 16
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
и аз съм в подобно положение. И май ще взема по радикални мерки. не излиза с мен, не прави секс с мен иначе отсрани като го гледаш е душица но аз стоя затворена а той... Кажете ми моляви се права ли съм да се ядосвам?

# 17
  • Мнения: 494
и аз съм в подобно положение. И май ще взема по радикални мерки. не излиза с мен, не прави секс с мен иначе отсрани като го гледаш е душица но аз стоя затворена а той... Кажете ми моляви се права ли съм да се ядосвам?

Добре дошла в клуба. GrinningПрава си, взимай мерки аз съм ги взела вече.

# 18
  • Мнения: 1 470
    Не се ядосвай!И не му го връщай,че ако почнете да си връщате...До къде ще я докарате?!Просто нека ти бъде коз,за някой бъдещ твой гаф...И тогава ще му го натекнеш!А моят ката си е в къщи,и е трезв като краставичка,че какво и аз съм пред компа...
       bouquet  bouquet  bouquetЕто това е от мен,за всички като мен и автора!

# 19
  • Мнения: 2 553
Моя си дойде на време, трезвен , ама без цветя  -  и сега кво да го правя  newsm78  Joy

# 20
  • Мнения: 494
Моя си дойде на време, трезвен , ама без цветя  -  и сега кво да го правя  newsm78  Joy

Две седмици без секс .Ей това му е наказанието на моя. Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 2 553
Хахахахаха  Joy Представям си пък ако беше пиян какво щеше да бъде  Joy

# 22
  • Мнения: 125
Аз днес си накупих подаръци,имам си валентинка Mr. Green...пих бяло вино с ....неказвам кой.Изобщо не чакам моят да се сети за каквото и да е било.Наздраве на всички мацки cheers

# 23
  • Мнения: 445
ЕЙ, МАЦКИ! ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКО МНОГО ЖЕНИ ИМА ВЪВ ФОРУМА ПО ТОВА ВРЕМЕ? Cry
ЧЕ НИЕ МЪЖЕ НЯМАМЕ ЛИ?
ЗАЩО ДОГОДИНА НЕ СЕ СЪБЕРЕМ ДА ПРАЗНУВАМЕ ОБЩО?
ИЛИ ДА СИ ОБЯВИМ "ДЕН НА ГОВЕДОТО"?

# 24
  • Мнения: 1 425
И мъже има, ако ви трябва мъжка компания  cheers

# 25
  • Мнения: 7 430

И аз бих го наказала - ако не днес - утре ....с камшика Joy

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Моя си дойде на време, трезвен , ама без цветя  -  и сега кво да го правя  newsm78  Joy

До осми март - да се поправи грешката - всяка вечер да ти носи вечера с винце, а сутрин - закуска с роза!
На осми март да ти напазарува едно апартаментче  Flutter ииииии сте квит! Прощаваш  Peace

# 27
  • Мнения: 295
Ми той българинът открай време си празнува на 14.02 Трифон Зарезан, зорлем от 15 - 17 години вкараха Св. Валентин, какво се чудите. После Криворазбраната цивилизация. А св. Патрик и зелена бира също ли пиете в България?...

# 28
  • Мнения: 494
Аз днес си накупих подаръци,имам си валентинка Mr. Green...пих бяло вино с ....неказвам кой.Изобщо не чакам моят да се сети за каквото и да е било.Наздраве на всички мацки cheers


 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт