💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 6)

  • 38 567
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 128
Аз пак съм назад. Не ми е приятно, че подлагат двойките на толкова екстремно изпитание - ако нещо се случи, децата им ще останат без двамата си родители. Дано продукцията да си дава сметка за това.

Светльо осъзна, че това е опасно и за собствения му живот и може нещо да се случи и за това подкрепи жена си. Той има самочувствието на истински мъж и демонстрира пред всички, че както той е крал, жена му е кралица. Каквото е да се случва в дома им, пред хората той демонстрира себе си като перфектен съпруг. Аз обаче, продължавам да си мисля, че е женомразец. Не пропусна да каже, че ако е бил сам, е щял да скочи. Да, да...направо му повярвах.

От друга страна, Тишо много ме разочарова. Извини се накрая, но го усетих как беше на крачка да я бутне, за да скочат. Това не ми хареса, ама никак.

# 151
  • София
  • Мнения: 7 170
Галена дали ще се метне? Според мен -не...Много се вайкаше..

# 152
  • Мнения: 271
Галена дали ще се метне? Според мен -не...Много се вайкаше..

Ще се метне според мен, лигави се.

# 153
  • Мнения: 2 957
Такива игри са лесни и не бива да се пропускат. Тук умения не ти трябват, отиваш, скачаш и знаеш, че 100% си си взел залога. Големи лигавщини, голямо чудо. Да, високо е, но те са вързани и е пределно ясно, че няма да се размажат на земята. Софи направи егати панаира, не знам Тишо как я изтърпя.

# 154
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Абе и Светльо му идеше да бутне Сияна 😄
Ама явно като видя високото и си изми ръцете с нея, а тя за да му угоди беше готова да скочи 🤦🏻♀

# 155
  • Мнения: 2 599
Хаха, ако участваме с ММ , аз щях да съм тази дето ще надъхва. Много го е страх от високо. Така че ги разбирам мацките, които се отказаха. То и при буболечките имаше отказали се. Страхове...

# 156
  • София
  • Мнения: 7 170
Хаха, ако участваме с ММ , аз щях да съм тази дето ще надъхва. Много го е страх от високо. Така че ги разбирам мацките, които се отказаха. То и при буболечките имаше отказали се. Страхове...
И при нас е същото, аз съм екстремистът в къщата 😄

Ейй, браво, Галена скочи.

# 157
  • Мнения: 10 488
Аз пък не мога да разбера защо въобще влизат в такива предавания. Страх ги е от гадинки, страх ги е от вксоко, не могат да отговорят на елементарни въпроси от учебниците ... Могат само да отговорят какво закусват сутрин и как се прегръщат. Това и баба ми го знае. Яд ме е, че изгониха учадтници, които биха се справили с тия игри и оставиха някакви скучни двойки. Единственотл, което правят е да повтарят колко се обичат,  о това въобще не е интересно. Всички сигурно са гледали предаването предишни години и знаят къде влизат.

# 158
  • Мнения: 2 957
В това предаване само лигли са ги събрали. И мъжете си имат кусури, но чак такива лигли сякаш нямаше в предните сезони.

# 159
  • Мнения: 1 128
Хаха, ако участваме с ММ , аз щях да съм тази дето ще надъхва. Много го е страх от високо. Така че ги разбирам мацките, които се отказаха. То и при буболечките имаше отказали се. Страхове...
И при нас е същото, аз съм екстремистът в къщата 😄

Ейй, браво, Галена скочи.

Да, браво на Галена. Но си личи, че е в стрес.

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Точно страхове! Когато не можеш да ги преодоляваш се научаваш да ги уважаваш. Просто е. Големи лигавщини от тази Галена, направо е хипер дразнеща! Чак се ядосвам на себе си, че съм я харесвала. Лигла гоооляма.

# 161
  • Мнения: 2 957
Галена ме изненада, браво!😃

# 162
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз разбирам Тихомир, също съм със спортна злоба и страх, не страх, ще скоча. Никога нямаше да се откажа. Добре, че и моя мъж е същия. София, знае къде отива, във всички сезони има такива високи скокове, щом е влязъл заради нея е нормално да се ядоса.

# 163
  • Мнения: 2 043
На София трябва да и дадат медал, за мен е много силен характер щом успява да устои на нападките на Тихомир.

Светльо подкрепи жена си, не се отказа защото го е страх. Личат си просто някои неща.

# 164
  • Мнения: 28
А Галена колко лицемерно…”Този скок беше за Петя и Дани”  тя първо ги изгони, а пък после ги обичала…ако всички така си доказваха обичта като нея, представям си в какъв свят щяхме да живеем. Не я понасям вече, въпреки, че ми беше фаворитка до миналата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт