💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 6)

  • 38 601
  • 735
  •   2
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 7 170
Тихомир остана с впечатлението, че София му прави напук и това го ядоса. Каза, че не я е страх от високото, пък не иска да скочи..т.е. искаше, но нямаше желание..

# 181
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
На мен ми е любопитно, кой ще си тръгне утре. Не разбрах, пак ли ще има прегръдки от двойките или последните си заминават автоматично?

# 182
  • Мнения: 22
Аз го разбирам Тишо , защото това е и въпрос на доверие в партньора , а и той е влязъл по нейно настояване  тя да си увеличава последователите , тя не пожела да направи усилие ( дори казвала  е май многократно , че няма страх от височини) . А после с тея аргументи за другите жени още повече ме изненада . Имаше един кратък период , в който й симпатизирах.

Защо да е доверие в партньора ? Не е игра , в която партньорът те държи и зависи от него изходът на играта. Жената я е страх… Влизайки в предаването си наясно, че няма как да вземеш всички игри. Не всичко е на всяка цена. София каза, че е влязла заради Тихомир. Той е искал да се запишат.

# 183
  • Мнения: 11 599
Гледах със закъснение. Много лошо впечатление ми направи Тихомир и на мен. Когато човек каже, че НЕ иска нещо, не е нужно да му се повтаря и потретва. А той се надвесва върху нея, повишава тон, нервничи, тя няма накъде да избяга, като заклещена беше горе, този чак истеряса. Ужасен човек, ужасен. За такова нещо трябват ДВАМА. Ако единият не иска - няма да стане. Не е нужно да се насилва. Не всеки страх може да се обясни. В такива случаи... майната им на парите. Не може да се принуждава и насилва човек. Поведението му беше крайно неадекватно. А нейният т.нар. смях, може да е бил просто нервен смях, само тя си знае какво й е било отвътре.

# 184
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
Скрит текст:
Аз го разбирам Тишо , защото това е и въпрос на доверие в партньора , а и той е влязъл по нейно настояване  тя да си увеличава последователите , тя не пожела да направи усилие ( дори казвала  е май многократно , че няма страх от височини) . А после с тея аргументи за другите жени още повече ме изненада . Имаше един кратък период , в който й симпатизирах.
Защо да е доверие в партньора ? Не е игра , в която партньорът те държи и зависи от него изходът на играта. Жената я е страх… Влизайки в предаването си наясно, че няма как да вземеш всички игри. Не всичко е на всяка цена. София каза, че е влязла заради Тихомир. Той е искал да се запишат.
[/quote]
Точно до доверие си е. Човешкият мозък е уникален, понякога ни кара да се филмираме и преекспонираме. То е ясно, че човекът до теб няма как да ти помогне, ако нещо се обърка, но ти дава спокойствие и сигурност (била тя и илюзорна). Затова успяха тези, които имаха доверие в половинката си.
Тишо е влязъл заради София, а не обратното.

# 185
  • Мнения: 9 038
В тази ситуация единият, при разногласия,  трябваше да отстъпи. При С/С може да не е имало разногласия и Светльо също да не е искал да скочи от страх, въпреки това, което разправя. А може и да е усетил треперения в Сияна, плачът и, като се знае и тя колко е амбицирана за победата... Тя, милата, плачеше по-скоро, защото не бе чула още неговото разрешение да не скочи. И щом го получи, започна да се колебае дали пък да не му угоди. И добре, че Светльо прекрати тия разправии там горе и потвърди отказа.

Тишо, и той като мъж, искаше да я убеди по своему да скочи, на някой който се колебае, или другият трябва да му промени решението, или са се съгласи да се откажат,  е той, много се бори с нея, сигурно не напипа правилните думи. помня предишните двойки си мислеха за децата, за близките си. Почвам да си мисля, че София е много контролираща, толкова, че да не може да направи нещо за другия, за този, когото обича. Стори ми се, че момчето горе, ги нагласяваше, държеше въжето и накрая ги побутна (Венци и М.). По едно време си мислех, даже, че Тишо, ще гепи София и ще я бутне надолу. Но се овладя, и не го направи. И двамата имат грешка в случая.
Трудността на такъв род игри е като са двама да си помагат. Много от жените казаха, че ако не бил мъжа, те нямало сами да скочат. Както Елизабет каза, "мъжът ми ме държеше" и тя го е вярвала. Значи дори Йордан, който си познава жената, взе правилното решение, 'затворени очи" и Елизабет не изживя такава травма, както например Галена, която само чакала по-бързо да го направи това гнусно нещо и да се отърве. Галена не каза, че изпитала еуфория, голям кеф и т. н.
Тук се очакваше от двойките, да се познават, да си вярват, да имат готовност да рискуват заради другия, или да се отказват заради другия.
А като цъкаше и време, и допълнително им намаляваха пари, правенето на скандал, там горе, не беше печалившо.
Никоя двойка не гледаше парите там горе.
 

# 186
  • Мнения: 5 828
А дали наистина има риск да получиш инфаркт или да отключиш някакво заболяване от този скок?

# 187
  • София
  • Мнения: 11 756
Тихомир абсолютно не като мъж убеждаваше София. Мъжете са категорични, такива поставяния на ултиматуми, заплахи. А като ѝ каза, че я отвръзва и посегна с ръка, тя така се залепи за парапета. Аз бих се разсърдила сериозно за такова нещо. Не, означава - не, може да си променя мнението, но не става насила. Първо съгласие и ако някой ще ме откача, това е човекът от екипа.

Толкова грозно беше като си дръпна ръката.

И преди съм писала негативни коментари за него и позитивни за нея, последните епизоди си мислех, че може пък да съм била в грешка. Дори гласувах за тях в анкетата, ако имаше опция за триене на глас, щях да го направя.

# 188
  • Мнения: 4 174
А дали наистина има риск да получиш инфаркт или да отключиш някакво заболяване от този скок?

Не знам дали е възможно. Човешката психика е необятна. Аз като гледам надолу от високо, имам чувството, че сърцето ми за секунди спира да бие. После се забързва. Не знам какво е да получиш инфаркт, но според мен е възможно. Толкова ме е страх, че не бих експериментирала, за да видя какво ще стане 😃

# 189
  • Мнения: 11 599
Тихомир абсолютно не като мъж убеждаваше София. Мъжете са категорични, такива поставяния на ултиматуми, заплахи. А като ѝ каза, че я отвръзва и посегна с ръка, тя така се залепи за парапета. Аз бих се разсърдила сериозно за такова нещо. Не, означава - не, може да си променя мнението, но не става насила. Първо съгласие и ако някой ще ме откача, това е човекът от екипа.
Толкова грозно беше като си дръпна ръката.
И преди съм писала негативни коментари за него и позитивни за нея, последните епизоди си мислех, че може пък да съм била в грешка. Дори гласувах за тях в анкетата, ако имаше опция за триене на глас, щях да го направя.
Абсолютно съм съгласен. Такива неща насила не стават, а и не е той този, който трябва да я отвързва и да взима решението и за двамата. Пълен дебил.   Иначе не знаех за анкетата, че не може да се промени гласа. Жалко, вече не мога да променя настройките,  след като са минали 24 часа. Тук недоглеждането е мое. Трябва да има опция за изтриване или промяна на гласа. Ще внимавам занапред.
Не знам дали е възможно. Човешката психика е необятна. Аз като гледам надолу от високо, имам чувството, че сърцето ми за секунди спира да бие. После се забързва. Не знам какво е да получиш инфаркт, но според мен е възможно. Толкова ме е страх, че не бих експериментирала, за да видя какво ще стане 😃
Точно така, човешката психика е необятна, хората имат различни страхове. Аз имам някаква аерофобия, а непрекъснато летя и ... то не минава. При всяко издигане на самолета не знам какво става с мен, особено, ако се тресе и има турбуленции, буквално съм пред инфаркт. А всъщност знам, че е безопасно и няма нищо страшно, но... психика.  Утре имам две излитания и две кацания. След няколко дни пак така (наобратно към София), пак повод за сърцебиене и страх.

А има и едни прозрачни подове, е на такова нещо никога не стъпвам. Както има в Mall of Sofia на втория етаж.. или на Централната автогара. Все едно стъпваш на стъкло, ама под тебе пропаст. То е ясно, че няма да се счупи, но не стъпвам там. Всеки си има своите странности.

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 13:56 от diziler

# 190
  • София
  • Мнения: 7 170
Елизабет е от жените, които безпрекословно слушат мъжете си и ако Йордан й беше казал да се хвърлят без въже, тя щеше да го послуша и да скочи...Тя е безгласна буква, каквото й нареди началството, това прави. Затова на тях им отне най-малко време в чудене дали да скочат, защото той каза и тя моментално изпълни. Никакви ала-бала нямаше.. Тя е абсолютен войник, става и козирува.

# 191
  • Stockholm
  • Мнения: 485
Най ми харесват като двойка  Сиси и Светльо. Тя е много женствена, а той е мил и разбиращ. Прекрасно се допълват и интимно, и ментално. Бих се радвала да победят, но...

# 192
  • Мнения: 5 828
Най ми харесват като двойка  Сиси и Светльо. Тя е много женствена, а той е мил и разбиращ. Прекрасно се допълват и интимно, и ментално. Бих се радвала да победят, но...
На мен изобщо не ми харесват и не са едни за друг.
Той е много изкуствен, слага една усмивка за пред камерата, а тя винаги гледа да му угоди и да не го ядоса, зависима напълно от него.
Когато свърши играта и се прибраха в стаята, тя беше разстроена и той вместо да я прегъне, седна срещу нея и взе да говори, че нищо не се е случило.
Изобщо няма химия помежду им. Тя го боготвори, той сякаш е безразличен към нея, но пък самовлюбен.

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 21:10 от monii

# 193
  • Мнения: 4 625
Страх ги е, да не ги издавят в басейна и за това ли са със жилетки Joy

# 194
  • Мнения: 1 049
Еее Емо казва, че трябва единия да отиде и да върне сала сам, Михаела скача и тя, и го връщат двамата...е колко време спестиха така, Венци още щеше да се мъчи.

Общи условия

Активация на акаунт