Печелили ли сте от Тото, Лотария и др. ?

  • 5 517
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 700
Не е виц. Наистина спечелих шестица, но не бях си пуснала фиша.  Mr. Green
Пусках обикновено 3-4 пъти в годината (ако случайно мина покрай някое тото), но имах постоянни числа. Преди година и нещо числата ми излязоха, но не бях пуснала фиш. Оттогава не съм играла.

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
От тото и други подобни лотарии никога не съм печелила Sad Само от разни томболи в дискотеки, от които най-голямата ми печалба е грил Peace

# 17
  • Мнения: 5 577
Най-редовно печеля от спортни залози.


Спортния ти хъс за залагания е много заразителен.
Минавам покрай ЕФ и сe присещам за теб мисля да вляза да пусна.  Blush Blush
Имам бегли представи.

Аз навремето на майтап хванах един фиш и почнах да задрасквам X, Y, Z - без да гледам изобщо и спечелих, всичко излезе.  Shocked
Ама не смеех да заложа много, но имах тройна печалба си спомням - май 1 лв. заложих, взех 3, 4 лв.
Май пак ще опитам, пък ако не стане два пъти, повече няма.

Иначе много играя тото.

# 18
  • Мнения: 1 629
да, преди пет години спечелих петица от 6/42, взех осемстотин и петдесет лева  Grinning

# 19
  • Мнения: 805
Най-редовно печеля от спортни залози.

Спортния ти хъс за залагания е много заразителен.
Знам, знам. Щом и майка ми 'почна  Laughing
Постоянно търси за консултации. И голяма тарикатка. Играе биатлон, обрати и брекове на тенис. На дърти години изучи правилата  Laughing Имала си и любимец. 'Онова слабичкото русначе ' ( Давиденко )  Laughing
Притърчат разни съседи без интернет. 'Турни ми десет лева на еди какво си, пък после ще се оправяме с парите '  Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 480
Спечелих бутилка бяло вино, за танци на масата  Crazy Ама тогава още не бях женена, де  Mr. Green Сега ме е срам

# 21
  • Мнения: 3 323
Парични- рядко и то малки суми (щото и фишове не пускам редовно)! Но предметни - да!!! Спечелих скъпа хлебопекарна! Синът ми е печелил ТВ игра от зрънчо - тъкмо бяха излезли и бяха доста скъпи, а неговата работи само една седмица.... за утеха го заведох да му купя зрънчо и....

# 22
  • Мнения: 109
Аз не, но майка и татко са печелили 15 000лв. когато съм била към 3-4 годишна.Даже ги бяха снимали и снимката висеше в тото пункта. Аз веднъж спечелих сребъен пръстен на "Скарабей" от едно модно БГ списание.Много се зарадвах. Laughing

# 23
аз спечелих 1 000 000 000 евро от тотото и за това сега седя тука по цял ден и мързелувам  Mr. Green  Laughing нека да ви е ......... аз поне си имам извинение 4е виса тука а вие си нямате  Joy  Joy  Joy

# 24
  • Мнения: 15 619
Мда, печелила съм от тотото и лотарията.
Ограничавам комарджийските си страсти дотам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт