къде бяхте на свети валентин

  • 3 289
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 На работа, после на плуване с Димана и после в къщи, направихме опит да хапнем навън , но нямаше свободни места никъде, така че с мъжа ми спретнахме палачинки и така....

# 16
  • София
  • Мнения: 1 248
Никъде!Не празнуваме. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 959
В къщи с мъжлето което беше толкова добро и приготви вечерята

# 18
  • Cobrs
  • Мнения: 791
страхотно е, че повечето сте с мъжо в този ден. Честит свети валентин момичета, чувствайте се обичани

# 19
  • Мнения: 2 550
вкъщи...гушшнала възглавницата, добре поспах  Laughing чувствам се като разглобена сега  Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 00:11 от Марчето

# 20
  • Cobrs
  • Мнения: 791
И специално за момичетата, които са само с дечко - момичета, и на мен ми се е случвало, не знам какво да ви кажа, освен че аз самата мразя да съм сама с дечко - не само на свети валентин, желая ни голяма промяна

# 21
  • Мнения: 7 837
Много объркани мисли...
Турбогъзарова, афектирана си, това е ясно. Не можеш даочакваш другия да те разбере винаги ей та, със щракване на пръстите. Четенето на мисли е изкуство.
Но, ако ти, просто си се усмихнала невинно и си се прибрала, бързайки да пуснеш тема-афект тук, проблема не е само в мъжа ти... Може би, проблема е донякъде, че очакваш да ти бъдат сваляни звезди днес, само защото така трябва и другите го правели... Rolling Eyes
Диалог, диалог и диалог. И не само на празници...
Айде, не се самосъжалявай. Безсмислено е.
Ако обаче търсиш фалшивата утеха, тук ще я намериш...

# 22
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Наистина ли вярваш в това. Аз лично не смятам моя мъж за човек, който не може да чете мисли. Той много добре знае кои са нещата, които ме обиждат и нараняват - реакцията му ми подсказва, че е точно така. Освен това не мога да приема, че като негова жена ще се наложи да чета книги от сорта Мъжете са от марс, а жените от Венера до края на живота си, за да се науча да го дресирам по мой образ и подобие. Това е ужасно унизително и за него. Не става дума за сваляне на звезди, а за споделяне на един празник и да, аз наистина се усмихнах и излязох, но само мъж с много ниско IQ не би изтълкувал правилно подобна реакция. Както и да е - дяоса ме, схванах идеята ти и въпреки всичко ти благодаря

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Вкъщи.

# 24
  • Мнения: 2 849
Сега се прибираме от Милениум-Дружба .Хапнахме и пийнахме подобаващо с приятели . Heart Eyes

Съжалявам ,че така е протекла вечерта при теб .

# 25
  • Мнения: 10 758
У пипи67 Sunglasses
Трябваше да сме в Стрелчето, ама мъжо нещо ми се измъкна по терлици Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 7 430
У браТчеда - сега се връщаме....на няколко крака Mr. Green по терлички Laughing
Голяма игра падна...ихууууууу

# 27
  • Мнения: 674
В кареоке Златния лъв /Варна/ под супермаркет Гастро. Ама мнооогооо шумно бешееее..

# 28
  • Мнения: 439
Вкъщи с мъжлето имаше и вино и любов и всичко... Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 457
И аз вкъщи - с мъжлето и детето  Laughing Последното ни бъркаше по чиниите, че и то искаше да празнува  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт