На море в Турция - тема 83

  • 30 003
  • 469
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
Здравейте.Да Ви разкажа и за нашата почивка в Мардан Палас от 26.04 до 03 .05.Тръгнах с големи очаквания и малко се разочаровах.Като хотел уау, но до там.Сервиза много по слаб от Хайдар паша и Утопия.Храната еднообразна и всеки ден едно и също.Сервитьори от Киргизстан, обслужване Бавно,мудно в повечето случай те забравят.Никаква анимация като забавления едното нищо,малко скучно хотела явно е за семейства с малки деца.Дано следващата ни почивка в Делфин империал не е същата.

Явно тази година много хора ще останем разочаровани. Заради скачащите постоянно цени на храните в Турция,орязват сериозно качеството. След дълго проучване резервирахме Лонг Бийч Резорт и не сме особено доволни. Много от нещата,които сме гледали в ютуб от ресторанта,просто ги няма, а ги е имало април. В момента  сме  тук и добре,че поне времето е хубаво Simple Smile
[/quote                                  Същата работа и в  Sueno beach  1към 1, много надценен хотел!

# 46
  • Мнения: 954
Жалко за това.

Но имам друг въпрос - относно Лара - не е ли е много индустриален район за почивка, в близост до голям град - като сме минавали оттам имаше такива гледки,  а пък има и едно струпване хотел до хотел, което пак е Лара - не е ли шумно, сгъчкано, стаите едва ли с най-добра гледка..?

Здравейте.Да Ви разкажа и за нашата почивка в Мардан Палас от 26.04 до 03 .05.Тръгнах с големи очаквания и малко се разочаровах.Като хотел уау, но до там.Сервиза много по слаб от Хайдар паша и Утопия.Храната еднообразна и всеки ден едно и също.Сервитьори от Киргизстан, обслужване Бавно,мудно в повечето случай те забравят.Никаква анимация като забавления едното нищо,малко скучно хотела явно е за семейства с малки деца.Дано следващата ни почивка в Делфин империал не е същата.
[/quote                                  Същата работа и в  Sueno beach  1към 1, много надценен хотел!
[/quote]

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 047
Винаги съм мечтала да почивам в хотел Суено-Белек,Риксос или Селектум Луксори и сега  с това което пишете ,че сте разочаровани ме изненадвате!Каква е причината?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 861
Винаги съм мечтала да почивам в хотел Суено-Белек,Риксос или Селектум Луксори и сега  с това което пишете ,че сте разочаровани ме изненадвате!Каква е причината?
Славейче, пишат за Суено бийч Сиде, а не Белек. Но дори и Суено Сиде не трябва да се отписва, защиото някой е написал, че  много надценен хотел.... Аз поне нищо не мога да разбера от тази реплика. С кое е надценен? спрямо кого и какво е надценен?
Най-обичам такива отзиви без значение дали са положителни или отрицателни, които са от две три думи и нищо не казват. Във ФБ групите половината мнения са СТРАХОТЕН ХОТЕЛ....
Ами по-добре не пиши нищо или го напиши като хората, че да си полезен на групата.....

# 49
  • Мнения: 2 074
Някой правил ли е застраховка автоасистанс (автомобилен асистанс) преди пътуване с личен автомобил до Турция?
И към коя Застрахователна компания? Защото намирам в интернет че само "Дженерали" правят такава.
А каското на колата ни е към Армеец, не е към Дженерали.

# 50
  • Мнения: 429
Някой правил ли е застраховка автоасистанс (автомобилен асистанс) преди пътуване с личен автомобил до Турция?
И към коя Застрахователна компания? Защото намирам в интернет че само "Дженерали" правят такава.
А каското на колата ни е към Армеец, не е към Дженерали.
Няма значение къде ви е каското,аз го правя в SDI брокер, където ми предложат че е най-добре като условия. Иначе разликата в парите за 8 -10 дена е между 5 и 10лв.,така че няма ядове. Последно правих за нова година по спомен и беше около 32-3лв.и беше или БулИнс или Дженерали.

# 51
  • Мнения: 33
Армеец нямат ли някаква допълнителна опция или клауза за пътуване в чужбина и в частност Турция? Моето Каско е в ДЗИ и клаузата ми "Чужбина" е в пъти по-добра от "Асистънс" на Дженерали.

# 52
  • Мнения: 429
Армеец нямат ли някаква допълнителна опция или клауза за пътуване в чужбина и в частност Турция? Моето Каско е в ДЗИ и клаузата ми "Чужбина" е в пъти по-добра от "Асистънс" на Дженерали.
Имат,аз вече съм към тях,но мисля че се доплащаше нещо минимално еднократно!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 214
Нашето каско е в Алианц и си има клауза, че асиатанс не важи в азиатската част на Турция. Винаги като пътуваме там, правим допълнителна застраховка, около 35 лева  за 10 дни, в ДЗИ. През брокера, който ползваме за каското  правим, като имаше някаква особеност че трябва поне 2 седмици предварително или нещо подобно беше срока.
Никога не сме я ползвали за щастие, но правя и медицинска, и на автомобила задължително.

ММ горе-долу знае дали ще е Анталия или Егейски курорт, и датите приблизително, останалото е от мен - екселски таблици с хотели и агенции, полети, маршрути, ХГС, застраховки, паспорти, Байряма кога е, и тн.
Сега преговарям с Тез тур да ни организират читав трансфер до хотела без други спирки по хотели и капани за другия месец. Направо съм си половин турагент, 30 човека група сме се организирали, дано не ме линчуват накрая ако се окаже кофти почивка.

# 54
  • Мнения: 2 074
Утре ще питам на място в офис на Армеец. Ако не правят, ще се насоча към офис на SDI.
В този форум прочетох, че трябвало 3 дни напред да се направи, а не от днес за утре.
Благодаря на всички!

# 55
  • Мнения: 3 415
При ранните сутрешни трансфери от Сиде към летището спират ли пак за т.нар. почивка?😐

# 56
  • Мнения: 429
Утре ще питам на място в офис на Армеец. Ако не правят, ще се насоча към офис на SDI.
В този форум прочетох, че трябвало 3 дни напред да се направи, а не от днес за утре.
Благодаря на всички!
Със сигурност се прави по-рано,при някои е 3 дена при други 5 че може и 7 дена,така че си проверете!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 967
С каско в Армеец съм и с асистънс на чужбина. Доколкото четох условията останах с впечатление, че това си е включена опция към полиците им.
Провете първо във вашата преди да правите допълнителна застраховка.

Замислям се и аз за самостоятелен трансфер.
Голяма ли е ценовата разлика през БГ агенцията и с местна фирма, че да си струва занимавката?

# 58
  • Мнения: 328
Винаги съм мечтала да почивам в хотел Суено-Белек,Риксос или Селектум Луксори и сега  с това което пишете ,че сте разочаровани ме изненадвате!Каква е причината?

Голям фен съм на хотели от веригата Суено. Летували сме и в трите. За БГ пазар наистина са много високи цените, но за турския са приемливи (ако разрешат резервацията за други граждани през турски сайтове). Има много удобства за моето семейство, което веригата предлага, например организацията и анимацията за деца, детския клуб работи или до 12ч през нощта или 24/7 (в делукса). Вече сме с 2 деца, които попораснаха и затова цените ни са и доста по високи, но при първа възможност, ако ми е по бюджета бих избрала Суено Хотелс

# 59
  • Мнения: 35
Винаги съм мечтала да почивам в хотел Суено-Белек,Риксос или Селектум Луксори и сега  с това което пишете ,че сте разочаровани ме изненадвате!Каква е причината?
Славейче, пишат за Суено бийч Сиде, а не Белек. Но дори и Суено Сиде не трябва да се отписва, защиото някой е написал, че  много надценен хотел.... Аз поне нищо не мога да разбера от тази реплика. С кое е надценен? спрямо кого и какво е надценен?
Най-обичам такива отзиви без значение дали са положителни или отрицателни, които са от две три думи и нищо не казват. Във ФБ групите половината мнения са СТРАХОТЕН ХОТЕЛ....
Ами по-добре не пиши нищо или го напиши като хората, че да си полезен на групата.....
      Много обичаш да се правиш на интересен, кое не разбра написано е точно и ясно, на базата на коментара за Мардан палас !

Общи условия

Активация на акаунт