Как спят близнаците ви?

  • 4 078
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 148
Ние спим в една стая всеки си има креватче,случвало се е да се будят един друг,но ако на някой много му се спи си заспива и нищо не го интересува.Понеже креватчетата им са едно до друго като ги слагам да спят първата им работа е да погледнат в съседното креватче.Много често аз си мисля че спят и като вляза в стаята ги намирам по кореми хванали се за решетките един срещу друг и нещо си говорят CrazyМисля като станат на годинка да ги отделя в тяхна стая,евентуално тогава ще се преместим в по-голям апартамент и ще имам такава възможност.За сега така ми е по-добре защото още ми се будят много често през нощта и ако съм в друга стая незнам дали ще ги чувам веднага.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 233
   Ако наистина им се спи не се будят една друга, а ако случайно се събудят и двете просто ги взимам давам им да сучат и след пет минути са заспали отново и ги връщам по леглата.

# 17
  • Мнения: 15
А едното като ревне другото буди ли се? И ако двете реват едновременно какво правиш?
Ако ревнат и двте (в моя случай 4те) събуждаме тате и  две при мама две при тате  и се успокояваме и гушкаме.
Мойте никога не са се будили една от друга.
 

# 18
  • Мнения: 2 051
В една стая на едно голямо легло - всеки ден си избират как да си легнат, на коя страна и нт.

Много близо са до вратата си, която е много близо до нашето легло (една стена разстояние) и понякога ни посещават нощем.

# 19
  • Мнения: 649
ох, от 3 дни взеха да ми се будят и двамата по едно и също време. нощес пак по същия начин, само пият вода и пак заспиват, но преди не беше така. не съм сигурна дали се будят един-друг или просто така се случва, защото вчера през деня ги наблюдавах. единия се събуди-вдига глава, а в същото време и другия прави това, но без в стаята да е вдиган какъвто и да е шум. какво им става?

# 20
  • София
  • Мнения: 12 233
  И аз съм наблюдавала абсолютно същото. Размърдват се едновременно...., а са двуяйчни...

# 21
  • Мнения: 649
Те и мойте са двуяйчни, а правят и се развиват толкова едновеменно и еднакво...

# 22
  • софия
  • Мнения: 555
първите месеци спяха в едно легло. като почнаха да не се събират ги разделих в две, но са в обща стая. ако на единият му се спи, другия дори и да си приказва, не му пречи.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 580
          Момичета, искам да ви питам дали и вашите дечица се въртят като моите? По няколко пъти на нощ се мятат от единия край на кошарите на другия. Краката се слагат на мястото на главата и пак обратно.

# 24
  • Мнения: 7 803
само едната го правия този цирк  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 649
моите пък и двамата го правят, а на всичкото отгоре, събират чаршафите, и на сутринта намирам само топка чаршаф и одеало, а те спят направо на матрака.

# 26
  • Мнения: 263
Ние не сме като повечето щастливци тук Wink - напоследък особено... Камен вади кучешки зъбки, а Стоян кътници, чудо голямо е. Има месеци откак не сме спали по цяла нощ. Освен това през ноща единия като викне, ако не реагирам достатъчно бързо и другия ревва, стряска се. Иначе и те си спят в отделна стая, от 4-тия месец май беше.. но това е доста относително в момента, понеже след първото си събуждане Стоян си доспива при мен, понеже още суче, а мен ми се спи много и не ми се дундурка нощем.Тая нощ обаче Камен рева сигурно 1 час, дали щото се прибрахме вчера от Сливен, или заради зъбчето пак, та спах при него. Иначе ние упорито си лягаме всяка нощ с мъж ми заедно на спалнята, с надеждата, че така и ще се събудим (уви Laughing, все още не се е случило). А да не говорим, че вечерното приспиване е само с компания тия седмици, и после пренасяне в креватчето. Абе - търпение, имам още, сигурна съм, че и  за по-нататък ще остане  thumbsup.

# 27
  • Мнения: 263
Никой не е писал след мен още, та ще се похваля след като се оплаках вчера  Grinning. Снощи след дълъг и продължителен рев на Стоян и двамата спаха цяла нощ!!! Не бяхме се наспивали така не помня от кога! И сутринта баща им става и пази тихо, ама кво леко тракна и веднага се чува "Ъ-ъ-ъ-ъ" - отваря им вратата - и двамата наскачали в леглата си и чакат  Laughing. Скици!

Общи условия

Активация на акаунт