ВарнЯнска тИемичка номер шеснайсет ( 16 )

  • 14 229
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
hana1, denisimo,  и аз много искам да отида на тази лекция, но деня не ме устройва.
И аз имам работа точно тогава. Но има вероятност и да се наредят нещата.
Ще пиша, ако мога да дойда за да се организираме. Не съм ходила никога, а не ни остава много време.

Честити месечинки на всички бебчовци!  bouquet

# 16
  • Мнения: 33
Добро утро на всички! Как изкарахте празниците?
Честити месечинки   bigdance2 nbirthdayна всички бебоци и техните мами и благодаря за почерпката!
Днес времето е ужасно и ще си стоим в къщи smile3518, дано бебчо да спи, че и аз с него smile3524.
Чао и лек ден на всички

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
ДобрЮтро момичета!
Записвам се в темичката и аз  Grinning
Добре ли изкарахте вчерашния ден?
Ние цял ден обикаляхме центъра и Морската, като се прибрахме почнах да готвя... Края на деня бях толкова уморена и краката не ме държаха. За това днес е ден на активна почивка ( стоене в къщи ).
След като ви се оплаквах, че се будим от зъби, вече две нощи спим ( пу, да не ни е уруки  Mr. Green ) . Намалих трмпературата в стаята и сякаш така спим по-добре. Питах в аптеката за хомеопатичното лекарство и аптекарката се озъби, че ми трябва рецепта!  Close
Хубав и спорен ден на всички от мен!  Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 893
ето малко снимки и от нас - пресни пресни  Mr. Green
http://snimka.bg/album.php?album_id=48693&photo=120

# 19
  • Мнения: 274
Запис и от мен!
Честити месечинки на всички бебоци! Да са живи и здрави!  Hug

# 20
  • Мнения: 215
Здравейте и от мен! Видях, че hana1 и denisimo питат за курса в Палазо. А някой ходил ли е в Окръжна на курса и заслужава ли си да се отиде. Какво ще ми препоръчате, защото все още не съм посещавала такива курсове и не знам къде да отида. Thinking

# 21
  • Мнения: 3 405
Черпя ви и аз, днес Любо става на 1 месец  newsm38

# 22
  • Варна
  • Мнения: 893
в Окръжна и Палазо курсовете са мн добри  Peace
за АГ не знам - не съм ходила
в Окр е безплатно а в Палазо струва 2лв куверт с консумация  Peace

....а и на Битоля била хубава лекцията  Peace

# 23
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте,
За лекциите в Окръжна,мога да кажа,че не са лоши,но лично аз не съм ходила доста отдавна.Знам,че днес би трябвало да има и може и да намина:)
За тази на 9 месеца също се замислям,макар и аз още да съм на работа:)Ще пробвам да избягам.И без това от 24.02. съм в болничен
Лек ден

# 24
  • Мнения: 85
Тъкмо щях да пиша, че не съм ходила досега нито на един курс и нищо не знам и Верджи даде разяснения. А тоя куверт в Палазо кога го даваш-трябва ли предварително записване или на място?
Веднага питам и друго  Thinking-курса в Окръжна като е на 15 и 30 пък тоя месец няма 30-ти, кога ще е -28 или първи март-някой случайно да знае? За него вече 100 % съм решила да отида, то пък току виж няма. Ние с Виви покрай работата тъй ще си родим без нито една лекция  ooooh!
Леле като гледам Лора, ми я моята сестра на една годинка нямаше и наполовина толкова коса, аз я гонех да и слагам фибички, пък те падаха, щото нямаше закъде да ги закача!!!

Благодарим за почерпките на всички горди мами, да са им живи и здрави дечицата!

# 25
  • Мнения: 121
Ето ни и нас!
Ние също сме заточени в къщи днес и по този повод съм се изсилила да чистя,готвя,пера и гладя.Добре че ми е послушно чадото,че да може мам да си свърши работата и да може тати довечера да хапне манджичка,че после време все на аламинути караме.Ама така е който хайманосва по цял ден...

Честита месечинка на всички мини-рожденници!Да са ви живи,здрави,весели и засмени и много,много,много да ви радват!!!  ura   bigdance2  Tada

# 26
  • Мнения: 1 432
Моми4ета ,кажете от къде да купя козметика на Макс Фактор.Имат ли как да кажа............фирмен магазин  Joy ли какво ли 6те е ?!Или  някои ако е купувал да каже от  къде   bouquet

# 27
  • Мнения: 111
Мили мами, искам да споделя голямото си разочарование от Д - р Евгения Георгиева /тази която е на ул. '' Илинден '' #2gunfire! Нямам да споменавам подробности! Просто абсолютно ми падна в очите и мисля че отношението и е такова, защото съм на ЖК по здравна каса, а не си плащам за консултациите! Искам да ми кажете, ходили ли сте на БХС, колко ви е струвало, резултатите ви какви са били и изобщо подробности около БХС? Другото, което искам да ви попитам е за доц. Балев - колко струва прегледа при него на 3D, колко време напред са заети часовете? Благодаря ви предварително  Hug!

# 28
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ЛОРА, МИТАЧЕ.   ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА НАТАША.

# 29
  • Мнения: 942
Здравейте на всички! Hug
Как изкарахте вчера?Ние с Ники нали сме влюбени hahaha една в друга цял ден се мотахме двете поу лиците и най вече в морската. Моята палвница се научи на онези колички , където се пускат стотинки и се клатушкат и сега немога да я изкарам от тях и се налага почти всеки ден да сме в морската.Оня ден реших да я пробвам на бънджито и съответно си навлякох беля на главата ooooh!сега трябва и карта да купувам Sad а тя малката маймуна почна да прави майка си на голяма маймуна hahaha Но днес времето е едно такова загубено и си седим в къщи Cryи съответно Никита нали свикна всекиден на вън и сега е една голяяяяяяяямааааааааааа кривотия незнам вече какво да я правя,цял ден се правя на маймуна,ама то детето си иска неговото-НАВЪН Sad
Да ви се похваля имаме още едно зъбче-вече станаха две Grinning

засега това е от нас HugАз продължавам с маймунките работи hahaha,а на вас лек ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт