ВарнЯнска тИемичка номер шеснайсет ( 16 )

  • 14 365
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 535
Добре дошли но новите мами   bouquet
Дано да се оправи времето тази седмица, за да се разхождаме заедно в морската  Praynig Hug

# 91
  • Мнения: 96
GER4E кажи моляте как е с новото лекарство против запек  baby_neutral.как му го даваш newsm78.ще чакам да кажеш имали ефект  bouquet

# 92
  • Мнения: 33
Добро утро бе хора!  Къде сте всички newsm78 ? Дано бебоците да са ви оставили да поспите повечко smile3524.
За продуктите на sanosan аз използвам шампоан за коса и тяло и съм много доволна. Взела съм и олио обаче в момента се мажем с mustela stelatopia, защото се беше обринал от преварения зехтин и нашето педи каза да го мажа само с mustela.
Днес времето пак е гадно и пак ще сме си в къщи. Ще ходим само на консултация, педито реши да направи консултацията в неделя, че през седмицата не можем да се вредим от болни, като се върнем ще докладвам за резултатите.

# 93
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
За SANOSAN - ние сме ползвали крем за дупе, олио и шампоан, сега ползваме само олиото, доволна съм от продуктите, но обичам да сменям марките и сега каквото свърши вземам на Бюбхен, после като минем през Бюбхена ще видим на какво ще ползваме

Снощи с татито бяхме на банкет, майка имаше РД и празнувахме в ресторанта на хотел Сплендид, голяма веселба падна, успях да си вляза в официалните дрехи  Mr. Green, само дето съм отвикнала да ходя на токове и малко като на кокили се чувствах,  голям резил стана, като стигнахме там се сетих, че букета остана в къщи и сега ще чакам да дойде да си го вземе тия дни

# 94
  • Мнения: 337
Здравейте и от мен Simple Smile
има ли някоя мама раждала скоро със секцио в ОБ,че да я затрупам с въпроси Mr. Green

# 95
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Здравейте момичета!
Няколко дена не писах, не смеех да се похваля, че Стиви отново ме оставя да поспя през ноща  Grinning Явно е имал проблем с часовата разлика и вече привикна и отново ме оставя да поспя до 8 -8.30 сутрин, а днес се излежавахме до 9 - нали е Неделя!
Умираме от скука, предполагам вие също... Дори и да си седим в къщи, поне някоя мама с бебе да ни дойде на гости...

# 96
  • Мнения: 6
f 5pm аз раждах секцио в ОБ през ноември. Кажи какво те интересува Simple Smile

# 97
  • Мнения: 61
А аз раждах секцио в ОБ през декември така че и мен може да питаш. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 337
Jinjer , Marishka 10Х
най-вече за багажа са ми въпросите,
пр. за секциото ясно че трябва да съм с нощница ,но после мога ли да си нося белъо и пижама или ти проверяват операцията и превръзката по -често и ги дразни пижамата newsm78 и въобще как ви беше по удобно ?
и за багажа как е за предпочитане да си взема всичко каквото трябва от началото или нещата за 1вия ден(и каквио ще ми е нужно за 1вия ден), а после да ми носят останалото.И как стои  въпроса със сигурността в смисъл камери фотоапарати гсм-и и подобни,трябва ли да се притеснявам ,че нещо може да изчезне. Оф почнах да се панирам май колкото наближава ,съжалявам за обърканите питания,сигурно ще се сетя и нещо друго  Hug

# 99
  • Мнения: 274
f_5pm, малко ти остава като гледам. Желая ти много спокойствие и увереност! Всичко ще мине перфектно и гладко, не се притеснявай  Hug
Киркорова, Бифидус-са го давам по половин капсула разтворена във чайчето му (в лъжицата обаче) на ден. Не му се муси, така че явно не е гадно на вкус. За резултат още не мога да кажа че има, но и че не помага. Утре сме на консултация и ще попитам педи след колко време ще има някакъв ефект. Имам подозрения, че му се отразява благотворно, но още не мога да съм сигурна. Ще пиша пак да ти кажа как върви.

# 100
  • Мнения: 3 405
Герче, нямам време да чета, видях че даваш лекарство против запек, става ли за едномесечно бебе?

# 101
  • Мнения: 942
Момичета здравейте!
Надявам се бебоците с проблеми скоро да се оправят. PeaceА другите да се пазят да не се разболяват Simple Smile
Днес времето пак е отвратително и настроението ми е съпричасно с него SadБаща й на Ники беше тук за да види малката маймуна(Ние с него се разделихме,когато Ники беше на четири месеца по моя инициатива.Просто ми писна от всичките му простотии)Та беше тук и ме ядоса страшно  #Cussing outИдваше ми да го #2gunfire Аз го оставиш с Ники да си играят и съответно отидох в кухнята да свърша малко работа и както винаги те си играеха на самолетче(той друго не можел.к'во съм искала от него да й приказва глупости и да я занимава )но на Никита й писна и ревна.А той само и това чакаше за да ме обяви за незаинтересувана и неспособна майка,която изобщо не е еня какво прави детето й(а пък аз съответно не можах веднага да отида,защото в това време готвех и ръцете ми бяха в брашно-месих едно тесто"Чудо")И ми стана много кофти  Cry     После на Ники й се приспа,аз отидох да я приспя в спалнята и след като заспа аз седнах да се разкрасявам(с епилатора,после с пенеста и т.н.),а той идиота вместо да си тръгне почна да ми вдига нервите все повече и повече #Cussing out    Какво съм си мисле аз?К'во съм била седнала да се разкрасявам?Не съм си гледала детето?(а такова нещо няма)Само за мъже съм била мислила?(ала уви досега откакто сме разделени аз с друг не съм излизала)Ама за него не съм мислила нали?Как се било чувствало това дете без баща?(не че като имаше баща,Ники разбираше че има,ама..... )И пр. и пр.Направо ми направи деня кошмарен. CryИ сега като си тръгна ми стана още по-криво    Почнах да се замислям дали наистина давам всичко на Ники?Дали не съм я лишила от нещо? Много ми е кофтиииииии.

Е,оплаках се.Не ми се сърдете,амаисках да споделя с някого . Благодаря ви, че бяхте такива добри слушатели   bouquet

# 102
  • Мнения: 274
Анджелина, давам Бифидус. Ето тук можеш да прочетеш що е то: http://anhira.com/superhrani/probioticibg.php. Педито ми го каза още като беше на месец, но не успях да го намеря. Давам по половин капсула разтворена в лъжичка чай. Още чакам за някакъв постоянен и значителен резултат, но го давам от 2 дни само. Освен това Дуфалака също става за толкова малки завързъци, но само по 2 мл най-много на ден! Една мама услужливо беше написала за някакво чайче, което им помогнало, мисля че Белвит Л се казваше, но го прочетох в просъница и сега не успях да го намеря.
Yvonne, слабите хора винаги нападат за да се чувстват силни! Изглежда бившият ти е на този принцип и само е търсил повод да се заяжда. Това че имаш дете не означава, че трябва да се "погребеш" и да не си обръщаш никакво внимание и ако той не го разбира да иде той да се закопае някъде! И това в никакъв случай не те прави лоша майка! Както и това, че не си успяла да долетиш на секундата като се е разплакала - той нали и е баща и се прави на велик - да я успокои и приласкае, а не да чака на теб при най-малкото облаче на небето. Щом като е толкова добър, да се справи сам! Аз не съм фен на разделите и разводите, но ако детето ще живее в постоянно напрежение и караници, то по-добре е да живее само с единия родител, отколкото с двамата.

# 103
  • Мнения: 3 405
Герче, мерси много, в коя аптека го намери?

# 104
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Yvonne разглеждах снимките на Ники, мисля че имаш едно щастливо дете и няма какво да се притесняваш, по добре без баща от колкото с лош баща, така че горе главата и хич да не ти пука какво мисли тоя мизерник  Hug

Общи условия

Активация на акаунт