Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (8)

  • 7 397
  • 185
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Интересно, за първи път чувам, че ноктите посиняват ако има проблем при пълната упойка, звучи ми много логично, но ако все пак има проблем едва ли ще чакат ноктите да посинеят, може би първо някакви други части на тялото ще дадат сигнал за проблем.
Аз бях с маникюр на всички процедури при д-р Станулов и не ми е правил забележка. Все си мислих, че в списъка се има предвид просто дълги/изкуствени нокти, от тези които се изграждат и т.н. (моите са къси по принцип).

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 21:19 от PB88

# 46
  • Мнения: 397
Момичета, да ви питам. Някой има ли наблюдения дали клиниката прави нещо като лятна почивка по някое време през август?

# 47
  • Мнения: 96
Да, миналата година докторът го нямаше през август. Тогава се падаше да ми се направи четвъртата инсеминация, за да мога да кандидатствам по фонда и имаше заместник, който извърши процедурата.

# 48
  • Мнения: 192
Момичета предстои ми трети трансфер , но съм толкова уплашена , за първо път ще ми е в Афродита . На кратко , при другите опити нямахме имплантация . Моля момичета които са били без имплантация и са успели при д-р Станулов да споделят и да ми вдъхнат малко кураж , толкова съм изплашена от неуспех , че направо не ми се мисли .

# 49
  • Мнения: 1 474
Аз имах три трансфера без имплантация в друга клиника. Четвъртият неуспешен беше при Станулов и чак на 5 успяхме. Имам детенце на 17 месеца, в момента съм бременна с второ от 6 трансфер Simple Smile

Последна редакция: вт, 28 май 2024, 12:32 от Tessaria

# 50
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Момичета предстои ми трети трансфер , но съм толкова уплашена , за първо път ще ми е в Афродита . На кратко , при другите опити нямахме имплантация . Моля момичета които са били без имплантация и са успели при д-р Станулов да споделят и да ми вдъхнат малко кураж , толкова съм изплашена от неуспех , че направо не ми се мисли .
Имам позната беше в Надежда, 2 опита без имплантация, отиде в Афродита, откриха й уреаплазма, излекува се. Нов трансфер, БХ, втори трансфер сега е бременна е 8 -9 сед

Последна редакция: вт, 28 май 2024, 13:31 от nasito8988

# 51
  • Мнения: 438
Kalinka92, не се притеснявай, в добри ръце си. Аз имам 3 неуспешни опита в Надежда. Преместих се в Афродита и стана от 1вия трансфер. Каквото зависи от доктора, ще го направи (че и повече). Много е отзивчив и отговаря на всякакви, дори налудничави въпроси, отговаря във Вайбър и се чувате при нужда.

# 52
  • Мнения: 1 300
Момичета предстои ми трети трансфер , но съм толкова уплашена , за първо път ще ми е в Афродита . На кратко , при другите опити нямахме имплантация . Моля момичета които са били без имплантация и са успели при д-р Станулов да споделят и да ми вдъхнат малко кураж , толкова съм изплашена от неуспех , че направо не ми се мисли .

Аз имам два трансфера в Надежда и един при доктор Станулов неуспешен. И въпреки че още нямаме успех не бих го заменила с никой друг лекар в България.  Прави всичко по силите си, за да имате успех. Но е божа работа. Успех.

# 53
  • Мнения: 397
Kalinka92 , няма изобщо от какво да се притесняваш. Станулов си знае работата, аз имам неуспешен трансфер в друга клиника, един неуспешен при него и следващия ми беше успешен, за жалост бременноста приключи в 8 г.с., но това няма общо с доктора, той направи всичко възможно.

# 54
  • Мнения: 192
Много Ви благодаря , лека бременност на всички бременни мами и скорошен успех на другите . Добре че ви има 🙏
Успокоих се , нядявам се този опит да е успешен , аз имах хистероскопия демекври и според д-р Станулов проблема е отстранен и сега това ще ни е първи опит след хистерото .

# 55
  • Мнения: 147
Аз също съм с няколко опита в друга клиника, един мисед в 8г.с и една БХ . Но не се отказах, преместихме ембрионите в Афродита и от първи опит при д-р Станулов съм бременна вече почти в 10 г.с. Никога не губете надежда, доктора е страхотен, каквото зависи от него ще го направи. Мой съвет е от сега да си намерите специалист, който ще ви следи бременността и веднага след положителен тест да отидете. При мен той откри проблем и веднага ми беше назначена терапия. Сега се моля всичко да се развие нормално 🙏 Успех! 💕🌸

# 56
  • Мнения: 192
sunflower_22 , дори не съм се замислила честно казано кой ще ме следи , поне от хилядите изследвания които направихме по пътя открихме тромбофолия , чувала съм за доктор Вецев много хубави неща , също за Дойчиновски (при него ми беше хистерото) вие при кой се следите? Няма да е лошо да съм подготвена при успешен трансфер 🙏

# 57
  • Мнения: 191
Аз бях доста неориентирана докато се спра на лекар. Отидох при няколко специалиста и нещо все не ги усещах като моите. Сега съм в началото още при д-р Станулов, но мога да кажа, че единствено него към момента усещам като специалист и човек, на когото да се доверя и да чувствам, че съм в добри ръце. Може да има нещо, което да не ми харесва в избора му, но той го прави, защото моята безопастност е на първо място, което е чудесно.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 456
При доктор Станулов постигнахме успех. Сега се подготвям за раждане.
Преди това в Надежда имахме 2 трансфера - никаква имплантация. При доктор Станулов стана от първия път. ❤️❤️ ❤️
Имай вяра, че ще стане. 🍀 След всяка буря изгрява слънце.

# 59
  • Мнения: 147
sunflower_22 , дори не съм се замислила честно казано кой ще ме следи , поне от хилядите изследвания които направихме по пътя открихме тромбофолия , чувала съм за доктор Вецев много хубави неща , също за Дойчиновски (при него ми беше хистерото) вие при кой се следите? Няма да е лошо да съм подготвена при успешен трансфер 🙏
Две ръце за доктор Вецев, аз съм при него. Ако питате д-р Станулов ще ви каже, че е много добър избор, те са приятели. Мен не ми го препоръча той, аз преди това бях решила, че искам при него да се следя и за сега въобще не съжалявам. Отидох при него веднага след кръвният тест, даже преди д-р Станулов да ме види. Назначи ми допълнително терапия, заради установен проблем, още даже не бях чули сърдечна дейност. За сега нещата вървят добре 😊🙏

Общи условия

Активация на акаунт