Изчерпан яйчников резерв - Тема 2

• 470
  • 6
  •   1
Отговори
# 1
  • София
Цитат
Аз и на Сенкова не бих дала да ме стимулира. Тя може да е добра в това и какво като после в ембриологията вероятно ще оплескат всичко? Не бих рискувала с последните ми яйцеклетки. А и по групите циркулира информация как и тя и ембриолозите лъжат за състоянието на мъжкия материал, за качеството и т.н

Аз отново ще вляза в конфронтация с Алисън.
 Като човек минал през 5 пуинкции в Неовитро, мога да кажа че всеки път ембриолозите пробват различни неща с идеята да стигнем до оплождане. Колкото до компентенцията им не мисля, че от вайбър чат може да се разбере това нещо.
главният им ембриолог е с над 10 годишен стаж.

# 2
И аз съм с голям стаж в Неовитро - 1 пункция на стимулация и цели 4 на ЕЦ. Мога да кажа, че съм почти "вътрешен" човек в ембриологията им. Мога да кажа само позитивни неща за апаратурата, техниките, средите, които ползват и комуникацията. Иска ми се да питам човека, който твърди, че тези неща не са наред влизал ли е някога на лаборатория и влизал ли е някога в тяхната лаборатория? На базата на какво сравнява? Ако нямате някакви конкретни неща да кажете всичко си остава в сферата на едно птиченце ми каза.

# 3
Във вайбър групата, за разлика от тук, всеки застава с името си и виждаш кой пише. Жената не се е крила, разказала е историята си, който иска може и да я обвинява в лъжа. Шантал ти след толкова неуспехи дето даже не потърси едно различно мнение, ей така за да си малко по-сигурна? Ами ако те лъжат, че материала на мъжа ти е ок, както са лъгали тази жена? Не знам как може при множество неуспехи поне една консултация да не направиш на друго място, а сляпо да вярваш. Преди като писах, че Сенкова не видя 2 (две) ендометриозни кисти на моя позната, ми казахте ти и още една съфорумка Ее случва се, пропуснала е. Сега жена споделя лошия си опит във вайбър група - не можело така да се разбере дали е компетентно мнението. За теб грешки не може да се допускат в тая клиника
Juyii само ти ли си влизала в лаборатории и само ти ли можеш да сравняваш?

# 4
Със сигурност не само аз, що за въпрос. Само че когато хвърляте подобен тип коментари е добре да бъдете специфични - което чак с този си коментар се случи. Съжалявам за пропуските при тази жена, ако мислите, че подобни грешки не могат да се случат и в друга клиника, посочете вие коя е.

Мисля да прекратя темата от своя страна, защото е спам за тази група, а и не виждам градивен диалог.

# 5
Аз също, каквото го имах го казах още в миналата тема съвсем ясно.

# 6
  • София
Във вайбър групата, за разлика от тук, всеки застава с името си и виждаш кой пише. Жената не се е крила, разказала е историята си, който иска може и да я обвинява в лъжа. Шантал ти след толкова неуспехи дето даже не потърси едно различно мнение, ей така за да си малко по-сигурна? Ами ако те лъжат, че материала на мъжа ти е ок, както са лъгали тази жена? Не знам как може при множество неуспехи поне една консултация да не направиш на друго място, а сляпо да вярваш. Преди като писах, че Сенкова не видя 2 (две) ендометриозни кисти на моя позната, ми казахте ти и още една съфорумка Ее случва се, пропуснала е. Сега жена споделя лошия си опит във вайбър група - не можело така да се разбере дали е компетентно мнението. За теб грешки не може да се допускат в тая клиника
Juyii само ти ли си влизала в лаборатории и само ти ли можеш да сравняваш?

Алисън, ММ има правени СГ на още две места. Резултатите му са близки, макар и с разлика от около година. Разбирам те, че си супер негативно настроена против Сенкова,  но това не означава да се изсипва непотеърдена информация. Колкото до това дали имам или не успех - в клиниката се чувствам спокойна, всичко ми се обесява по два, че даже и три пъти. Изключвам ембриолозите, те досега за 5 пункции са ми описвали целият процес и всички варианти поне 15 тъпи с разговори по над 20-30минути по телефона.
Това е последното, което ще ти кажа на тема Сенкова.

Общи условия

Активация на акаунт