Завършваме ДЕВЕТИ КЛАС

  • 17 056
  • 561
  •   1
Отговори
# 165
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 805
Натуся жива и здрава да си!

Светлица отказахме се заради бала на каката, но пък колегата ще ходи и на двата.

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 20:33 от ninanb

# 166
  • София
  • Мнения: 39 937
мандаринка, натискай я за спорта.
Моят стигна до син колан. И понеже е нисък и слаб вече не е активен състезател. Първата категория е до 57кг и няма да е скоро.
И като ми каже, че не му се ходи на тренировка, сърце не ми дава да му се карам. А трябва да се занимава с нещо.

Тони, на концерт на Рамщайн ще ходим.
Вече не ѝ се искало. А хич не е евтино начинанието.

# 167
  • Мнения: 2 205
Ан, тогаз отказвам, не щем го тоз, нито  Рам нито Щайн, да си седи там където е. Ам от тъй говориш за тоз сладур, нисък бил, не го вервам, ела виж моята сърдитка, кат малко буренце е.

# 168
  • София
  • Мнения: 39 937
Ам от тъй говориш за тоз сладур, нисък бил, не го вервам, ела виж моята сърдитка, кат малко буренце е.
По-висок е вече от мен, може би е по-тежък. Но до 57 трябва да качи 14-15 кг Simple Smile

Това е от разходката ни до Холандия
Скрит текст:


Този с коженото яке зад него е баща му.

# 169
  • Мнения: 2 205
Ма то голям сладур, от викаш, че е нисък, супер си е, и на ръст и на кг., слон ли ша го правиш. Я не го закачай младежа. Инък ша дода и ша тъ сторя на трушия.

 Стига сте се оплаквали, чудите се кви кусури да им намерите на тез хубави деца.
Да дам на всяка за известно време моето диване, па тогава да въ видя. Сигур орталъка ша изревете, ще има да се молите да си я прибера час по - скоро. Ама ха, гледай ги ти тях. Никоя от вас да не се е оплакала повече, иииинаааачееее.......

Аз, че изчезнах за известно време, изчезнах, но поне се вяснах. А има доста дет изчезнаха, много преди мен, и хич не се появиха. Не мое тъй таз работа.
Да се надяваме да са добре, и по някое време да се покажат. Ако някоя има проблеми, бързо да се разрешат. Ако има нужда от помощ за нещо, спокойно може да се поиска, с каквото може ще се помогне.

# 170
  • Мнения: 2 389
АнМари, много ти е хубаво момчето!
Вече съм му фенка.

# 171
  • Мнения: 2 205
Анра, я не се бутай между шамарите, не пререждай, ама ха.

Ама тук всеки ли се бута да е все по - напред, не може тъй, ша взема да въвеждам ред,тъй да знайте. После да не съ сърдите. И запомнете,АЗ, моя милост, съм все първа, от второ място нататък, си се нареждайте както щете. Joy Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart

# 172
  • София
  • Мнения: 12 586
Натуся, честит рожден ден! Бъди жива и здрава.
Наборът много искаше да ходим на концерта на Рамщайн, но за съжаление ще го пропуснем. Той е голям фен. После ще разказвате как е минало.

# 173
  • София
  • Мнения: 39 937
Натуся, честит рожден ден! Бъди жива и здрава.
Наборът много искаше да ходим на концерта на Рамщайн, но за съжаление ще го пропуснем. Той е голям фен. После ще разказвате как е минало.
То и ние не се знае дали ще стигнем. Дъщеря ми ми беше сърдита. Аз съм ѝ се скарала за глупост. Не помня. Било ѝ минало желанието да ходи. Пък защо толкова дни съм резервирала, тя искала по-малко.
Писах на автобусната компания дали мога да сменя билетите. Да съм ходела с баща ѝ, а пък те у дома ще се изпотрепят за толкова дни Simple Smile

Ние бяхме на концерта им в София. Набора беше бебе Simple Smile

The only one, да му купя тениска?

# 174
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 927
АнМари, на коя дата сте на концерт вие? Ние за 25.05 имаме билети. Моята ми каза, че още 4 деца от класа ѝ ще са там с родителите си. Като знам и колко колеги ще са там, имам чувството, че цяла София ще е в Белград този уикенд. Grinning

Only, давай поръчки! И някой друг ако иска нещо от там, да казва. 

# 175
  • София
  • Мнения: 39 937
И ние. Standing
Дъщеря ми не иска да ходи. Да съм търсела вариант за връщане на 26ти. Това са поне още 400лв отгоре.
Да съм водила ММ или набора.
Билетите а автобуса обаче са поименни.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 642
Ужас, тези тийнове, и моята щерка вече отказва всичко.

# 177
  • Мнения: 537
Мале изпуснах ви, Тони иии супер че пак си тук. При нас нищо особено в училище, или аз най накрая спрях да се вживявам. Набора хич не му пука. Към най важното в живота си футбола прибави още едно фитнес. И сега е весело по цял ден яде да качва килограми и тренира. Не мога да му смогна да готвя. Бъдете здрави всички.

# 178
  • Мнения: 8 283
Яденето наистина е проблем 🤣
Допреди година, година и половина почти нищо не ядеше. В чинията си слагаше по някое малко парче месо, кога с гарнитура, кога без. Единствено купата с макарони, спагети, беше винаги пълна догоре.
Да видите сега какво става обаче. Препълва чинията с ориз, отгоре няколко парчета месо. Порция като за трима. Омита всичко и отива си сипва още една порция ориз.
Преди си слагаше малко парче мусака, махаше заливката и ядеше само пълнежа. Сега слага огромно парче, унищожава всичко, и отива да си вземе пак.
Дано отмине по-бързо този период, че няма насмогване 🤣
Големият беше една година с вълчи глад и после го отпусна.

# 179
  • Мнения: 2 389
Тони, като не мога да вредя тийнката във фен-клуба да е първа, ще се борим за второ място. Но да се знае! Втори сме!
Моите подрастващи все сърдити, тънкообидни, все забележки съм им правела. Аз даже се сдържам! Или поне така си мислех.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 20:36 от anra

Общи условия

Активация на акаунт