Завършваме ДЕВЕТИ КЛАС

  • 15 293
  • 503
  •   2
Отговори
# 180
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 794
Ох сестрици как ви разбирам. Яденето ми е мъка. В понеделник купих от заветната метростанция Бели Дунав китайско за разнообразие: 1 кг. ориз, 1 кг. спагети с пилешко, 1кг. пилешки хапки и 1 кг. пак някакво пилешко. Аз хапнах малко ориз. Младежа обядва. За вечеря отделих малко на каката и... всичко приключи. Честно не знам в кухия си крак ли го слага?

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 19:52 от ninanb

# 181
  • Мнения: 8 696
Ох, наборката е много капризна с яденето и си върви слабичка. Почти нищо не обича. Яде дюнери, пица и спагети (домашни), пиле с ориз и яйца на очи, много рядко - фасул чорба и фалшива шкембе чорба. В чудо съм се видяла какво да готвя.

# 182
  • Мнения: 4 068
Тийнката онзи ден беше изпитана на стиховете на Ботев и получи две отделни оценки на 2 стихотворения.
Каза, че ги карат да ги учат, за да ги разпознават на матурата.
Хапва си умерено, веднага след училище се прибира много гладна.
Пожелавам хубав празник утре!
Аз ще си боядисвам побелялата глАва, че миналата седмица не можах да отида и ще наваксвам  с малкия учението, че изостанахме нещо с темпото накрая.

# 183
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Ох, наборката е много капризна с яденето и си върви слабичка. Почти нищо не обича. Яде дюнери, пица и спагети (домашни), пиле с ориз и яйца на очи, много рядко - фасул чорба и фалшива шкембе чорба. В чудо съм се видяла какво да готвя.
Е, готвено .. мога на пръстите да изброя манджите, които яде на тая възраст. Яйца- не! Салати, плодове поне обича. Днес взех пица за нея. Иначе имам кърначета, супа топчета- не ще!
Поне сега вече намрази нещата, които продава. Че от тоя джънк се става 100 кила! Утре се писала двойна смяна..ще е лудница! И събота и неделя също!
Леле Нина, как сгънахте толкова китайско??
Аз взимам от 1 ва част един китайски , че на будката ми идва скъпо, особено такива количества..ама по две неща и ги ядем два дни 3мата. Ето сега тая супа с мм три дни ще ядем. Заканила съм се да се запиша на една кухня поне всеки ден да е различно и да си делим с мм. То ни да сготвиш ,ни да не сготвиш. То ми писна! Аз през деня спокойно мога да си карам на яйца, сандвичи, картофи и спагети .

# 184
  • София
  • Мнения: 39 932
Моят започна да похапва повече от 1-2г насам. Яде повече от нас.
Изяжда една принцеса голяма (купешка) и след 5мин е гладен. Същото става като хапне спагети.
Обича да си угажда със сладости. Баща му беше взел макарони от Лидл. Ние да сме си взели 1-2. Свършват. След у-ще минал през Лидл и каза "няма да си купувам повече макарони, защото са 10лв" Joy

В Амстердам опита за първи път и беше много впечатлен. Правеха ги с някакъв ръчен сладолед.
На кг растер, но много бавно. Слаб е.

# 185
  • София
  • Мнения: 3 535
Анра, я не се бутай между шамарите, не пререждай, ама ха.
Тони, като не мога да вредя тийнката във фен-клуба да е първа, ще се борим за второ място. Но да се знае! Втори сме!
За какво се редите, бутате и се карате? Да не съм изпуснала нещо?

# 186
  • Мнения: 2 388
За момчето на АнМари.
Ама аз между шамари няма да се бутам. Мил ми е живота.

# 187
  • Мнения: 8 278
За момчетата е характерно в тази възраст да унищожават огромни количества храна. Сега възмъжават, плюс хормони. Трябва им много енергия. За спортистите още повече.
Спомням си брат ми в тази възраст. Той беше известен злоядец и майка ми се чудеше какво да прави, че да хапне нещичко. И около 8-9 клас като каза - ще ям! Ама такова ядене. Огромни количества, постоянно. Умира от глад, буквално.

# 188
  • Мнения: 2 194
Вампирче, медали се раздават, медалиии, че и купи.

Анра, а тъй, немо са бута, че току виж - по гъз паднал па си обелил колената ша стане, от опит и препатино, вече не моа съ оплаша от нищо Joy

Ма да ядат тез деца, за момчетата разбирам, хабат какво ли не, и метаболизъм хубав имат. А момичетата като мойто, ко да праят горките, и от глад да умри, па ша напълнее, пусти килца. Ма то на кой да съ метне, никой не е фиданка от нас, пусто наследство.

Вчера най - после тоз по ФВС и писа първата оценка, обаче остава още един предмет, дано др. седмица и там да светне нещо, иначе класната ша има да взема. След др. седмица, скоро няма да и видят очите, а др. месец нали и избори ще има, та ша падне голямо почиване.
Вчера поредната веселба в часа по АЕ, добре че са нямали РЕ, но др. седмица ще имат два часа заради вчера, и хич не знам мойто как ша съ прибере. От ся се готвя психически за мрънкането и. Туй мойно хич не знае как да се включва в забавите, раздава го на - примерно поведение. Да ви кажа честно, жал ме хваща за някои учители, как може да търпят такова нещо, идея си нямам.

Честит празник момичета.

# 189
  • София
  • Мнения: 3 535
За какво се редите, бутате и се карате? Да не съм изпуснала нещо?
За момчето на АнМари.
Хм… значи към другите момчета - мижав интерес, тъй ли? Може и да не са чак толкова убави, ама и нашите не са за изхвърляне.

# 190
  • Мнения: 2 388
Ами аз други момчета не съм видяла. Като ги покажете, ще направим списък на фенките.
Но си е хубаво момчето на АнМари.

# 191
  • Мнения: 2 194
Вампи, не мо са сърди, нема таквоз нещо, кой каза, че не са убавци. Аз знам и без да съм ги видяла, че и момчетата и момичетата, са хубави, красиви, стройни. Без мойто сръдливо дяте.
Ми, Ан, каза, че нейното било едва ли не най - кльощавото и ниско дете, спомена нещо и за хапване и пийване. Аз пък я скастрих, покрай нея и останалите. Казах, че мойто е най - нисичко и едричко, като малко буренце. За красота нищо не казвах, и не казвам, че нъл за всяка гарга, гарджето най - най, та тъй.

Анра, ма то ко да ги покажат, то се знае, че са красавци. Въпросът е момите дали ша са готови.
Мойто не го тургам в списъците, то кат види само, че се държат за ръце се възмущава, а друго кат види, направо бяга и съ крие.

Тааа, дааа, и затуй го не давам първото място, медала и купата. От второ място нататък, е ваш ред да съ бутате.

# 192
  • Мнения: 2 388
Ти да не мислиш, че моето не се втрещява като види някои да се целуват?!
Ще борим страховете и злите сили с чесън май.

# 193
  • Мнения: 2 194
Ма ти нищо не каза ся, аз все си мислех, че моето е електрон, ама май ша си има другарче, ша станат два електрона. Аз от край време гледам, какви са днешните моми, и имам чувството, че нещата тотално са сбъркани. После се чудим защо кавалерите ги няма.

# 194
  • Мнения: 2 388
Е, вече се поокопитва, не се гнуси толкова, но за гадже въобще не става въпрос. Казва, че никой не я забелязва.
Всеки път ме пробожда сърцето след такива думи. Много ми е мъчно за детето. Но това е нейна битка, в която аз мога само да помагам при поискване.

Общи условия

Активация на акаунт