Завършваме ДЕВЕТИ КЛАС

  • 20 593
  • 633
  •   3
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 39 954
Ние вече сме по сръбско. За сега е ок. Не бях идвала повече от 5г.
Тийна и ММ са ергени с деца (3 котки и костенурче). Предупредих ММ да каже на младежа да говори с мед. сестра от у-ще да му оправи отсъствието. Вчера ми звънна и ми кажа, че си прибира. Сестрата щяла да му извини отсъствието. Привечер ел. дневник се напълни с отсъствия.

Ако не ще ходим до ЛЛ.

# 196
  • Мнения: 2 210
Ан, споко, отсъствията до края на месеца ще ги оправят, имай търпение и не го мисли. Наслаждавай се на събитието, ся ти се е паднало.

Анра, колкото и да се окопитва, гаджетата ша почакат, ся да трупа визуален опит, по натам само да сме живи и здрави, и гаджета ша има.

Ей го, мойто излезна, тамън стигна до среде пътя и прокапа, викам и да се прибере,хем хляб да вземе, а тя какво, реши да иде да се види с групата. Прибра се към 10 - 10 и малко, без хляб, но с един куп неща за разказване. Едното от тях дет ми разказа, направо ме втрещи. Една част от него не беше изненада голяма, но другата част си беееше, направо да си глътнеш граматиката. Scream

# 197
  • София
  • Мнения: 3 541
Оле до там ли стигнахме, да избирате младежите по красота. Успех! Моето в тази надпревара няма шансове.
СъсипАха я тая държава!

# 198
  • Мнения: 2 210
Аааа, не тъй, Вампирче, оти ша го криеш, аз нищо лошо не казах. Напротив, само хубави похвали направих. А и красотата,зависи коя ще се гледа, е относително нещо. То ако ша съ гледа само външната, значи характера и душевната немат място в живота ни. Нали затуй ги възпитаваме.
Значиии, ако избягаш от надпреварата, лошо ти се пиши.

И моята сърдитка нема да я включа, оти още не е узряла за тез неща. Тепърва има да се учи как стоят нещата на теория, а за практика, нищо се не знае, кога доди тогава ша го мислим. Оти като слушам как от 12 годишни вече имат опит като за поне 20 год., или, че на 12 вече е правила тройка, ми не, мерси сме.
Слава богу все още е на светлинни години от тез неща.

# 199
  • Мнения: 2 394
Ама ние колкото да се намираме на приказка, щото иначе трябва да се оплача, че не им се учи, не им се излиза, нищо не им е интересно, но видиш ли "когато аз съм била на 16, не съм имала такива проблеми като сегашните 16-годишни". Какви? - питам. Имали сме приятели, а сега било трудно да си намериш.
Което си е така, си е така.
Ама пуснете ги тия пусти телефони, бре!
Първо ти пусни твоя!
Гледам тъпо. Прави са и двамата. Ама аз поне съм чела мноооого книги. А те не щат.

# 200
  • Мнения: 2 210
Анра, познато до болко, същото си казваме и ние. Но за телефона винаги намирам как да и отвърна. Аз и сега съм си от типа - има ли възможност, винаги ще намеря с кого да си говоря. Като сме заедно и ме види да говоря с някого, напълно непознат човек, седи, гледа ме като изтървана, и като останем насаме двете, ми вика - олеее, ти има ли с някой с когото да не говориш, а аз - май много, много не. Като бях малка, бях много мълчалива, като поотраснах,такава уста отворих, че чак до ден днешен не могат да ми я затворят.
Та като ми каже, че и аз вися на тела,защо не го оставя, веднага я парирам с думите - сори, ама ти си 24/7, докато аз съм обратното. Не аз докато вървим по улиците седя и зяпам тела, а ти. В къщи като правя нещо, тела не ми виси в ръцете, стои на стойката и предимно слушам, ако готвя нещо, и си наблюдавам манджорната да не загори. А тя седи и ме гледа тъпо, защото няма какво да каже.

Та, да, трябва да се намираме на приказка, но и да се оплачем също, и не само, че не им се учи, но не им се и чете. Иначе и ние си имахме нашите си проблеми тийнски, но кой ти ги помни. А за намирането на приятели мисля, че  наистина при сегашното поколение е малко по - трудно. Тъй де, народа тотално е изтрещял, не знаеш кой какво ще каже или направи.
Ето, моята си намери компания, шарени са, и всички до един, с изключение на мойта и таз лудата от др. блок, не са пушачи, моята и не пие, докато те да. Дори съм я питала, не ти ли пречи дима, ти си пасивен пушач така, а тя - ми не винаги, нали сме навън, само ако вятъра го духа към мен и няма къде др. да седна, Мммм, даааа, ко да кажа, освен да се радвам, че за сега не я карат да пробва или да се опитват да я научат да пуши или пие, което както за нея, така и за мен е добре.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 16 626
Много исках и аз на Рамщайн,ама ще е в друг живот,то се е видяло...
Пуснете снимки,моля ви момичета! ☺️

Тони,Тони,Тони....радвам се,че всичко е минало и заминало вече..... ❤️

# 202
  • Мнения: 2 210
Карзче, ша ти пуснат, нека първо се завърнат. Ан, сигурно ша пусне, стига да е направила, и ако е, да не вземе да ги затрие по погрешка. Joy
Мина то, и замина, нищо, че на левия крак седи едно такова като тъмно кафяво, но и то ша съ оправи.

Аз пък мойта не я разбирам, решила е моля ви се, в понеделник да стане към 8 - 8:30, за да имала време да играе на тела и да хапнела нещо, че нали два дена ша го карат втора смяна. И в тая връзка, се зачудих как така, изведнъж учениците ще са хем на НВО, хем следобед на училище, кой я е измислил таз простотия. Никаква милост нямат към децата.
А онзи ден Имсчето, вместо с И съм я писала със Ш, викам я да корегирам, ама нъцки, късно съм се сетила, ся ша съ развява тъй. Пустите букви, тъй ша е, като пиша от тела, ша трябва да сложа няква грамадна клавиатура.

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 3 673
Телефонът и при нас е сраснал с ръката й. В петък отиваме на масаж. Записвам й час за другата седмица и й казвам ,че ще дойде сама. И принцесата пита къде се намираме. Ние сме в широкия център на града-само на 1 спирка разстояние от старото й училище. Аз обаче влизам в разговора и казвам " В Тракия" /това е квартал в другия диагонал на града/. Тя обаче невъзмутимо ми иска адрес -щяла да се оправи с гугъл мапс. Ами то не става по целия път да си забил нос в телефона и да не видиш къде си.

# 204
  • Мнения: 2 210
Ренииии, горката ти, имало е още ко да видиш и чуеш. Мойто зяпа тела, ама и пътеките ги гледа чат - пат.
Твоята щерка е екстра, не мо и съ сърди, мапа щом се включи, адрес като и дадеш, друго не и трябва.

# 205
  • Мнения: 2 394
Леле, аз какво неща мога да разказвам до утре сутринта за "ориентирането" на моето тийнче в пространството...
На моменти се чудя дали не е дефектно.

# 206
  • Мнения: 799
Натуся, честит рожден ден на патерици! Да си жива и здрава!

Другата година, май децата не искат ФУЧ по английски, а по БЕЛ, за да се подготвят за НВО. В помощ ще бъде, защото по БЕЛ не е много добре.

Някой скоро спомена за спящи деца в час. Оказа се и моето в тази група. Ами телефона е най-важен, ако може до сутринта да е на него.

Гаджета не го интересуват. Свит и притеснителен е, а момичетата в тази възраст не търсят това.

Днес малкия е на матура. И на мен много ми е чудно - от 10 ч. до 11 ч. е матурата, а от 11:30 са на училище и утре пак матура. Еми, казах, че тези два дена няма да ходи в учебните часове.

# 207
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 824
Моля за помощ. 🙃
Как се пишеше бележка по домашни причини. Бяхте ми пратили бланка, но е в работата. Може ли пак да не насочите, че училището няма на сайта, а утре е бала на каката и трябва предварително да съм я изпратила на класната.

# 208
  • София
  • Мнения: 245
Ninka,
 виж този линк дали ще ти свърши работа:
https://www.feg.bg/wp-content/uploads/2024/03/Zaiavlenie_do_klas … meini_pricini.pdf

# 209
  • Мнения: 2 210
Нинка, ако искаш ще ти пратя снимка от нашето, само логото и другите неща отгоре ще ги промениш,всичко останало си го попълваш. Ако искаш обади се на класната и и кажи да ти запази вх. номер за деня Х, и се разберете кога ще може да я попълниш.

Краси,и моето спи когато може. Моята не търси гадже, но чудесно си пасват в туй отношение.
На малкия успех. Ночно туй се чудех, преди го нямаше туй нещо май за нашите, а сега от изпита и бам, учебни часове. Луда работа.

Анра, разкажи, тамън да разведриш обстановката. Ако ти не знаеш дали е дефектно, няма кой друг. Ако е дефектно го върни с рекламация. Да го сменят с друго без дефекти.

Общи условия

Активация на акаунт