ПРАГА

  • 87 442
  • 406
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 336
Ние не можахме да го посетим, защото през зимата прибирали повечето животни и решихме живи и здрави на другото посещение  Wink
Но племенниците много го похвалеха, направо грееха, като говореха за него  Grinning

# 376
  • Мнения: 2 241
Как си мечтая и аз за още едно посещение на Прага, но този път през лятото, че зимата много студ беше.
И този път няма да изпускам зоопарка.

# 377
  • У нас
  • Мнения: 304
Този град наистина заслужава да се види и усети неговата атмосфера.  Hug .Нашата компания поживурка  newsm19  5 дни по неговите улици ,но винаги бих искала да повторя .Красиви преживявания на всички ,които ще пътуват към Прага!  newsm10

# 378
Здравейте.Смятам да посетя Прага през май за седмица.От половин година събирам информация и реших че не е необходимо да е ексурзия с екскурзовод. Чрез форума искам да намеря желаещи с които да го сторим.Ако има заинтересовани нека пишат във форума.

# 379
  • Мнения: 258
Здравейте, интересувам се от пътуване до Прага и темата е страхотна!

http://malastrana.hotelibis.cz/index.php. Сега незнам колко е, но преди месец двойна стая със закуска беше 98 евро. Много е близо до центъра. Разгледай тази тема има информация за една българка в Прага, която може да ви помогне с намирането на хостел или хотел. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276611.0

В този сайт има 4 хотела, кой от 2-та по-евтини е по-близо до забележителностите. Имате ли впечатления вече конкретни от някой от хотелите в сайта.

Благодаря за съдействието

# 380
  • Мнения: 6 390
не знам дали за Ибис питаш, ако да. Прага 1 и Прага 5 Ибисите са по до историческите части, след това може би е Прага 8 и на края прага 2.... не съм гледала цени, за местоположение само

# 381
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, от Посока.ком пуснаха оферта Прага-3 +нощувки +самолет +всички вкл такси 499 лв-офертата започва от началото на септември/не видях датите точно/ и са доста  newsm78 дайте мнение моля-отдавна ми се иска да отида до там!

# 382
  • Мнения: 2 241
Доста добре изглежда наистина. Започвам да навивам мъжо да отидеме за рождения ми ден. Много ми хареса Прага и офертата наистина е доста прилична.

# 383
  • Мнения: 914
И са включени и летищните такси даже!

# 384
  • Мнения: 258
Момичета, от Посока.ком пуснаха оферта Прага-3 +нощувки +самолет +всички вкл такси 499 лв-офертата започва от началото на септември/не видях датите точно/ и са доста  newsm78 дайте мнение моля-отдавна ми се иска да отида до там!

Как може да се получи конкретна информация за офертите от този сайт - часовете на полетите, авиокомпанията с която се лети, цената на трансфера до хотела, какво предлагат като екскурзии и на каква цена?

Някой има ли опит с екскурзиите от този сайт - дали всичко ще е ОК? До сега винаги съм резервирала сама хотели, самолетни билети...

# 385
  • Мнения: 258
Благодаря за информацията Eli cz  Simple Smile

М. октомври подходящ ли е за екскурзия до Прага?

# 386
  • Мнения: 2 336
Момичета, от Посока.ком пуснаха оферта Прага-3 +нощувки +самолет +всички вкл такси 499 лв-офертата започва от началото на септември/не видях датите точно/ и са доста  newsm78 дайте мнение моля-отдавна ми се иска да отида до там!
Извинявай,а това цената за един човек ли е? newsm78

# 387
  • Мнения: 258
Може ли някой да каже каква е цената на билетите за градски транспорт в Прага - чудя се да ли е по-евтино да се ползва шатъл или градски транспорт?

# 388
  • Мнения: 2 241
25 крони мисля, че беше билета за 75 минути  newsm78
Но си спомням, че не беше никак скъпо. Постоянно се возехме с метро и трамваи.
Очаровах се от градския транспорт там. Адски редовен е  Peace

# 389
  • Мнения: 2 336

Очаровах се от градския транспорт там. Адски редовен е  Peace
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт