ОPI лакове по 6 долара,хайде на далаверата,молиииим

  • 7 425
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Лаковете на ОПИай, са по 10ина лв в Стар Нейлс. Wink
А  защо във варна са 17 в магазина и по 15 на едро?

# 16
  • Мнения: 1 418
Монда,искам да те попитам:
Тъй като тук в България,ако поръчаш от ОПИАЙ над 12 лака цената е 9.80,а на мен ми трябват около 40бр. в сайта има ли отстъпка за по-голямо количество?

# 17
  • Мнения: 5 299
Лаковете на ОПИай, са по 10ина лв в Стар Нейлс. Wink
А  защо във варна са 17 в магазина и по 15 на едро?
Аз лично питах тук в Русе, в един магазин, който се води  нещо като представител на Стар Нейлз, и ми казаха цената около 10 лв беше, не помня с точност.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 880
монда, ти как  попълваш, че искаш да ти бъдат пратени. пише, че над 70 долара е безплатна доставката, а иначе колко е, знаеш ли2
харесах си 4, попълних, но не знам на `куриер` какво да пиша

# 19
  • Мнения: 13 512
монда, ти как  попълваш, че искаш да ти бъдат пратени. пише, че над 70 долара е безплатна доставката, а иначе колко е, знаеш ли2
харесах си 4, попълних, но не знам на `куриер` какво да пиша
На куриер пишеш последното-UPS international  май беше- и доставката е по 10-на цента на продукт.

# 20
  • Мнения: 13 512
Лаковете на ОПИай, са по 10ина лв в Стар Нейлс. Wink
А  защо във варна са 17 в магазина и по 15 на едро?
Аз лично питах тук в Русе, в един магазин, който се води  нещо като представител на Стар Нейлз, и ми казаха цената около 10 лв беше, не помня с точност.
Много странно- би ли ми дала координати на този магазин? Защото във варна цената на едро е съвсем друга и при това трябва да се взема цялата/илипочти/ цялата серия

# 21
  • Мнения: 5 299
Хай-добре се обади в Стар Нейлз;

Централен офис: 
4000 Пловдив, бул. Източен 80, Бизнес Център Микрон, офис 104
тел./факс: +359 32 622968
e-mail: office@starnailsbg.com


Oфис София: 
1000 София, ул. Дунав 38 
тел: 02/983 6163
факс: 02/983 6165
e-mail: keshan@starnailsbg.com
 
И си поръчай от там. Доставката е безплатна в рамките на 48 часа, ако направиш поръчка за над 50 лв. За над 100 лв е безплатна в рамките на 24 часа. Grinning

Като се обадиш, искай да те регистрират, за да плащаш по-евтино.

# 22
  • Мнения: 13 512
е,нямам думи просто! като ви разправям,че варна е друг свят.... цените са : от 6 до 12 бр- 11,60, а над 12 бр- 9,80.
е,пак излизат по-евтино  да се поръчат от сайта,защото могат да се поръчват и по 1-2 бройки, все пак аз не съм маникюристка... Но се възмущавам от цените във Варна,това е!
!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
А всъщност какво точно им е толкова готиното на ОПИ? От новогодишната томбола на Дав спечелих 6 лака техни, готини са, но не издържат по-дълго от "нормалните". Може би са малко по-лъскави/ярки. Определено няма да дам 15 лв за тях, ако трябва да си копувам, просто не си заслужава.

# 24
  • Мнения: 4 447
е,нямам думи просто! като ви разправям,че варна е друг свят.... цените са : от 6 до 12 бр- 11,60, а над 12 бр- 9,80.
е,пак излизат по-евтино  да се поръчат от сайта,защото могат да се поръчват и по 1-2 бройки, все пак аз не съм маникюристка... Но се възмущавам от цените във Варна,това е!
!

Да, а София излиза, че е трети свят, защото току що звъннах в официалният представител на ОПИ за БГ - това е фирма "Естетика 10, с магазин на ул. "Бузлуджа" 20, и ми казаха цена на дребно за 1 бр. лак - 17 лв. Shocked

# 25
  • Мнения: 5 299
А всъщност какво точно им е толкова готиното на ОПИ? От новогодишната томбола на Дав спечелих 6 лака техни, готини са, но не издържат по-дълго от "нормалните". Може би са малко по-лъскави/ярки. Определено няма да дам 15 лв за тях, ако трябва да си копувам, просто не си заслужава.
Е, ти ако мислиш че има лакове, които издържат по 1 месец - си в голяма заблуда Grinning Има голяма разлика в качеството. ОПИАЙ, са за професионална употреба, не случайно са на такива цени. Щом толкова не ти харесват - приемам подаръци по всяко време Mr. Green

# 26
  • Мнения: 13 512
е,при цена на дребно 17 лева, няма да си ги купувам оттук,ами ще си ги поръчвам по 12 лева...

# 27
  • Мнения: 1 063
[Да, а София излиза, че е трети свят, защото току що звъннах в официалният представител на ОПИ за БГ - това е фирма "Естетика 10, с магазин на ул. "Бузлуджа" 20, и ми казаха цена на дребно за 1 бр. лак - 17 лв. Shocked
Има и по 10 лв. (за 1 бр.). Зависи от серията. Аз купувам от тях -  ул."Бузлуджа".

# 28
  • София
  • Мнения: 421
Монда,много благодаря за сайта!
Поръчах си от дизайнерската колекция лакове-те са холограмни и са страшно трайни.Много ги харесвам,но в София в магазина на ОПИ са по 30 лв. и ми идват доста скъпи.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 798
Бейб, не очаквам да траят 1 месец, дори не цяла седмица, но поне 3 дни да не мърдат, при условие, че имат и топ лак.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт