КГБ = Клуб на Готините Баби - 221

  • 16 379
  • 546
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 480
Ето съм и аз! Днес се поуспах ,че станах преди час.
                  Нинка , и в нашия квартал си поваля нормално. Кратък и силен дъжд без градушка. Това не попречи на горнобански път да се образува езеро и слизащите от трамвая да се чудят как да го преплуват.
Скрит текст:
                 Това е трасето на трамвая, релсите не се виждат и пресичането на кръстовището - мисия невъзможна . Над три години ремонт и....резултатът е виден.
                  Янче, весел празник на Криско и на семейството ви и дано на младите им върви по вода във всичко. Чакаме снимки !
                  Слънчев и спокоен ден на всички!

# 166
  • Мнения: 1 278
Привет, красавици! Днес съм с краката на бюрото. Всички задачи до момента са отметнати. Хората, които бях изпратила в София да помагат за софтуера на телефоните вече си дойдоха и  сега е много по-спокойно -  с трима души повече не ми се налага да опъвам и аз. За разкош ще имам и местни избори на 23.06. Докато избутам едните, идват другите за кметове на 4 села. Един имал фирма и го касираха, друг заминал за чужбина, трети пък сега установил, че тая работа не е за него и си дал отвод. Откачена история, ама на 24, точно като ги приключа, заминаваме за Сандански. От понеделник до петък ще сме там с пИятеля, живот и здраве, та ако има балотаж в неделя да съм на линия.
Фло, наблъсках хладилника за тия 3 дни здраво, ще падне готвене. Лазаня, гъбена супа, пълнени чушки, скара, ще се натъпчат здраво, та да не чакат през седмицата нещо сготвено. Предупредила съм ги. Та ако искаш може да осиновиш още двама мъжОВЕ до изборите. Пък ако много им хареса,  може и след това.
Хубав ден на всички!

# 167
  • София
  • Мнения: 3 734
Здравейте, София е голяма, в различните квартали различно е валяло.
Ениса, събирай сили, имаш нужда.
Фло, преди 3 години ходихме до Белоградчик. Комбинирахме с пещера Магурата и Баба Вида във Видин. Останахме много доволни, само спането беше компромис, но местата за спане са малко и бързо свършват. Ако за тръгвате натам си ангажирайте спане отрано. Пътя го минахме през Петрохан, поносимо беше, много тирове имаше.

# 168
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 923
Да се обадя, да не ме мислите. Добре сме, горе- долу. Мама е при сестра ми, а аз - в отпуска 🙂. Сега се гледаме с Еми и записвам бисер след бисер. Беше на екскурзия до Пазарджик и на въпроса какво видяхте, получих следния отговор: кокошка с много очи 🤪 А сега, де. Отгатвайте, моля.

# 169
  • Мнения: 1 278
Пунчо, любимото пиле на пИятеля.

# 170
  • Мнения: 2 028
Добър ден и от мен

При нас няма дъжд .Снощи приръмя на два пъти и това за сега.
Днес полу слънчево и облачно.
Уж все вали ,а вчера поливах цветята саксийните и в градината културите.
Да се оплача.Снощи накиснах фасул с намерение днес да го сготвя .Както обикновено изхвърлям три води и го слагам да се готви.От 9 часа сутринта та до преди малко си вря без да мръдне.Дрънчи си в тенджерата.
Спрях котлона .Изсипах течността в мивката,а бобЯ в коша.
Такова чудо не ми се е случвало .
Може би е бил мой набор🙄😀🤭
Имах разни неща замразени във фризера,извадих ги,размразих,стоплих и спасих обяда.

Бях насяла маргаритки в малки саксийки и им дойде времето да ги разсадя.Нямам място за тях и ги набучках в саксии.Надявам се да станат .
Фло, първата разцъфтяла ще е за тебе 😃
Едни рози ,които купих ме чакат да ги засадя и добре,че са в контейнери.Растатхси там ,даже имат пъпки .
Мислех да подновя едни стари,на ми се досвидяха и сега се чудя къде да ги сложа.
Те са от катерливите и си изискват   конструкция.Ако бяха от храстовидните все щях да им измисля място.
Домашния майстор каза,че му омръзнало да прави перголи и т.н.
🤭🤭🙄😀

Ениса,от всичко написано от теб най-ми хареса за Сандански .
Ти си бойна дама-ще устискаш 😍

Танче,прибра ли се подмладена от почивката😍😍

Борянчица сигурно си почива.

Диди,са са честити новите придобивки на децата.
Безаварийно пътуване!

# 171
  • София
  • Мнения: 1 755
Момичета,толкова много работа никога не съм имала.Не е възможно да  я разпределя,за да си освободя дните за Русе.И реших просто да тръгна.И без това ще се наложи да удължат срока.Нямам време и да ви чета.Хубава вечер на всички!

# 172
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 106
Яжка, правилно разбрах, че идваш-нали?
Пътя до Белоградчик не беше много натоварен. Минахме през Петрохан.
Самият град не ме очарова. Наистина е Северозападнала България. Страшна мизерия ми се видя и в центъра 4 звезден безумно скъп хотел за региона.
Ето най хубавото от града.


 С учудване на път за селото на бабата на ММ видях, че са кръстили цяло село на мен.

Сега сме във Видин. Тук ще останем 2 нощи. Хотела е нов, със СПА център и басейн и е супер.
Утре репортажа ще е от тук.
Вече си записах час за масаж.

# 173
  • Мнения: 1 066
Пипи, остава в твоето село да са засяли метли и всичко ще си е на мястото

# 174
  • София
  • Мнения: 3 502
Добро утро, мили дами!
Кафето  е празнично:
Днес е един от най-хубавите наши празници - 24-ти МАЙ!
Да ни е честит най-светлият празник, да ни е честита писмеността.
Върви народе възродени, към светла бъднина върви с книжовността, таз сила нова, ти чест и слава поднови.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК - 24-и МАЙ!
Хубав ден и празник на всички.

# 175
  • Мнения: 7 480

                      
Здрави, честити и обичани да са всички учители в темата ни !
                       Нинка, приседнах на кафенце с теб! Heartpulse
                        Янче, видях Криско! Здраве и успех на хубавия младеж! Flowers Four Leaf Clover
                        Слънчев и усмихнат ден на всички!

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 10:14 от Didia

# 176
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 106
Честит празник мили момичета.
След малко тръгваме да опознаваме града и историята му. Снимков репортаж по-късно.

# 177
  • София
  • Мнения: 3 734
Честит празник! Ние отиваме до музея на София с внуците. Да видят малко история!

# 178
  • Мнения: 445
Честит празник момичета! 🌹
Диди, весел празник днес! (Нали днес е бала?) На младежа желая да е здрав, успешен и много щастлив!
Янче, как мина купона, абитуриента завърна ли се, доволен ли е?
Мериан, май вече сте се завърнали... Приятна разходка с внуците!
Пипи, преди няколко години обикаляхме този район. Белоградчик наистина ме разочарова, но пък намерихме една прекрасна къща за гости и си прекарахме чудесно. Във Видин най-много ми хареса парка край реката. Имаше  едно ресторантче на кораб и хапнахме там, много приятно беше. Тогава посетихме и пещерата Магурата, Чипровци, Чипровски манастир. Има доста интересни и хубави неща които могат да се видят в района.
На Яжка и на Ениса изпращам силна прегръдка, но и казвам и по полека момичета, работа ще има и след нас! 😘
Мамси, зададох гатанката и на домочадието, след умуване ММ каза, че това е паун 🤔 Познал ли е?
Фло, изсуши ли се 🤪. Няма те днес и сигурно  пак въртиш пет-шест степенни менюта 🤔
Габката, на мен подобно нещо като с твоя боб ми се случи, само, че с леща. И тя също отиде в кофата.
При мен нищо интересно. Малките са в Рибарица и ние с ММ сме младоженци 😁 Направих една супа от тиквички и огретен от тиквички, и това ще е днес. Толкова задачи съм си поставила, чак не знам от къде да започна, а ми се искаше и надвечер да излезем да се поразходим празнично....
Хубав остатък от деня на всички 😘

# 179
  • София
  • Мнения: 8 470
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА БУКВИТЕ! ДА ПРЕБЪДАТ ВЪВ ВЕКОВЕТЕ!ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАШИТЕ УЧИТЕЛКИ И ВНУЦИТЕ НИ УЧЕНИЦИ!

Моя ден започна много рано днес. В 6.40 голямата внучка трябваше да е в училището. После са отишли пред Библиотеката и са свирили. Заснели са ги от БТВ. Приятелки се обадиха, че са я видели.
Нямахме време да върнем програмата и да я видим и ние. Бързахме да отидем пред Националната библиотека. Построихме се на първа линия и изгледахме официалната част. На Маги й беше много интересно и направи няколко клипчета, за да ги покаже на семейството си. Вече доста знае от нашата история - знае кога е основана държавата ни - 1200 години преди Германия, знае кога сме освободени от турско робство, знае кога е написана азбуката ни. За да попълним знанията на децата ни утре най-после смятаме да посетим Панагюрище и Копривщица. По пътя ще им разказваме за тези две градчета, център на Априлското въстание. Набелязали сме и кои музеи ща посетим. Разбира се, ще се видим и с КАГ.
Пожелаха да обядваме в "нашия" китайски ресторант. Изкарахме много хубаво. Вече сме си у дома и всички са полегнали за почивка. Отивам и аз.

Бабите на абитуриентите, сложете малко снимков материал. Попътен вятър на момчетата и по вода да им върви.
МАМСИиии, много ти се радвам, че се обади. От вчера мисля и не мога да дам отговор на гатанката. Може би гаджето на КАССС да е от позналите.
МЕРИАН и аз мисля да водя внучките в Музея на София. Ще стане след като се приберем от Русе.
ПИПИЛОТА, има ли място за заселване в "твоето" село? Условието е да си дойдем с превозните средства. Stuck Out Tongue Winking Eye
НИНКА, най-после седнах на приказки и си пийвам от твоето кафе. Grinning
ТАНУ, как е момчето ти? Озаптисвай го. да не се прави на Крали Марко.
ЯЖКЕ, докато разбера ще идваш ли в Русе или не, се притесних за теб. Ако са камъни, да дойдем и да отметнем работата, ама то работа от друго естество. Не се напиняй. моме! Grinning
ГЪБКЕ, чета за твоите маргаритки в саксии и изведнаж...първата разцъфтяла за мен ще бъде. Е, много мило ми стана. Как се сети така да го напишеш! Ще я чакам на снимка! Hug
ЕНИСА Пунчо, да не е паунчо? Давай мъжОВЕте, ще ги изхраня и тях. Двама по-малко, двама повече, изобщо не ми е проблем. Grinning
Подавам си команда - бегом към леглото, че после съм обещала да правя кекс. Кекс, а не друго. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт