Превръщаме очите ви в изкуство – спечелете ваучер от Iris Studio!

  • 3 816
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 75
Любимият ми човек е с морско сини очи.

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 743
Очите ѝ са синьо-сиви. Харесвам обичта, искреността, срамежливостта и чистотата, които виждам в тях. понякога има буря и непримиримост.

# 17
  • Мнения: 19 706
Пъстри - харесвам промяната.

# 18
  • Мнения: 310
Очите юу са пъстри - обожавам ги! Не само заради цвета, а заради добрината, която излъчват!

# 19
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 235
Харесвам очите на дъщеря ми - сиво сини,струи една грижа от тях, емоционалност и любопитство,големи и красиви очи с дълги мигли съчетани с още по-красива усмивка:)

# 20
  • София
  • Мнения: 1 382
Очите на дъщеря ми са кафяви - излъчват топлина и любов.

# 21
  • Мнения: 112
Кажете ни какъв цвят са очите на любимия ви човек и какво най-много харесвате в тях.
Очите му са синьо- сиви. В тях харесвам това, че погледът е хем вледеняващ, хем изкючително топъл ❤️

# 22
  • Мнения: 1 379
Харесвам очите на дъщеря ми, които са същите като на баща й - синьозелен цвят. Харесва ми, че са големи и изразителни.

# 23
  • Мнения: 1 005
Най-специални са очите на децата ми. Дъщеря ми има сиво-зелени очи, а синът ми сини. И двамата са с големи, по детски любопитни очи.

# 24
  • Мнения: 277
Мъжът ми и малкия са с кафеви очи... Харесвам искреността и топлината, която излъчват.. очите както знаем никога не лъжат!

# 25
  • Мнения: 1 040
Кажете ни какъв цвят са очите на любимия ви човек и какво най-много харесвате в тях

Любимият ми човек е с невероятно сини очи, понякога тъмни, понякога светли. Най много харесвам топлината, любовта и усмивката, която лъха от тях

# 26
  • Мнения: 924
Зелени са очите на мъжът ми. Според мен зелените очи са най красиви защото са
толкова индивидуални и уникални.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 996
Кажете ни какъв цвят са очите на любимия ви човек и какво най-много харесвате в тях.

Обичам тъмно кафяви, както и пъстри очи. Харесвам топлината и дълбочината на погледа в такъв цвят очи.

# 28
  • Мнения: 396
Очите на дъщерите ми са сини, харесва ми, че това е и любимият ми цвят!

# 29
  • Мнения: 19
Очите на любимият ми човек са маслинени и големи. Харесвам ги, защото са взели частица от моите очи и винаги имат топло излъчване.

Общи условия

Активация на акаунт