С уговорка или не за раждането ?

  • 2 020
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 043
По-добре с уговорка,за да си по-спокойна.А ако не си доволна,няма да си платиш Peace

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И двете ми раждания бяха с уговорка, и при двете си мислех, че и да не бях се уговорила - пак така щеше да мине, но и трето да трябва да раждам, пак ще се уговоря.

# 17
  • Мнения: 2 677
Родих без уговорка в Св. София (Тина Киркова). Не мога да се оплача изобщо.  Peace

# 18
  • Мнения: 2 242
Според мен много си зависи от болницата – избрах Св.София (има репутация на много добра болница) без уговорка. Доволна съм, но все пак останах с впечатление че някои хубавинки ми се спестиха и тази анкета го потвърди.
За предстоящото раждане реших пак там да родя, но с уговорка Wink (много държа на епидуралната упойка и този път ще си платя още 500лв,но искам да съм сигурна че ако могат ще я бият). А ако бях избрала Шейново - там епидуралната се плаща отделно и можех само нея да платя, без да се чудя ще ми я спестят ли понеже не съм кихнала и за уговорка  Twisted Evil

# 19
  • София
  • Мнения: 110
Аз нямах уговорка, но не мога да се оплача, не съм плащала нищо, хората се държаха нормално и професионално.
И при мен беше така. Раждах в Майчин Дом, София. Много съм доволна от екипа, който ми се падна на сутрешната смяна, а и нощната смяна бяха добри и мили. Може би щастливо стечение на обстоятелствата, че в момента, който раждах в родилната зала нямаше друга родилка и целия екип беше при мен. Но божа работа ...

# 20
  • Мнения: 131
Аз от много чудене с уговорка или не . При кой и т.н. накрая останах без никаква уговорка, но немога да се опалча. Не забелязах някакво по-специално отношение към другите жени и мен. Даже мсиля че всичко си мина много нормално и немога да кажа че са ме оставили да се мъча или нещо подобно.

# 21
  • Мнения: 270
Аз нямах уговорка и останах много доволна. Раждах във ВМИ-Пловдив.

# 22
  • Мнения: 4 546
Аз от много чудене с уговорка или не . При кой и т.н. накрая останах без никаква уговорка, но немога да се опалча. Не забелязах някакво по-специално отношение към другите жени и мен. Даже мсиля че всичко си мина много нормално и немога да кажа че са ме оставили да се мъча или нещо подобно.
това май е първото положително мнение, което срещам за бургаската болница  Shocked подейства ми успокоително  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Нямах уговорка,но лекаря който ме наблюдава се случи на смяна и ....беше през цялото време до мен  bouquet

# 24
  • Мнения: 903
Да имах уговорка и съм много доволна. Направих го за да бъда спокойна и аз и всичко около мен(семейството). Бях много изплашена като попадах на недоволни майки, преживели егати ужасиите и за това реших да се застраховам и не съжалявам ама грам Simple Smile
Пожелавам ти успех и леко раждане   bouquet

# 25
  • Мнения: 44
Най-добре с уговорка.Така ще си подсигуриш внимание и може би повече сигурност и спокойствие.
А и не знаеш какви изненади могат да ти изкочат!Чувала съм какви ли не неща за раждане без уговорка! GrinningУспех

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 298
Първият път бях с уговорка, вторият също, но бебчо бързаше да излиза и не стана с уговорката. Благодаря на лекаря, който беше на смяна и ме пое веднага. Но за успокоение на майката и на роднините е най -добре да си имаш уговорка с лекаря.

# 27
  • Мнения: 942
И двете ми раждания бяха с уговорка, и при двете си мислех, че и да не бях се уговорила - пак така щеше да мине, но и трето да трябва да раждам, пак ще се уговоря.
PeaceИ аз така мисля

# 28
  • Мнения: 157
Аз бях без уговорка, но всички се държаха перфектно с мен и съм много доволна.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 512
с уговорка за втория път мисля пак така да процедирам

Общи условия

Активация на акаунт