Бебето ми не иска да се храни с мляко, помощ

  • 530
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте мами моето бебе е на 3 месеца и половина и нейска да се храни с Ам посъветвайте ме благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 28 829
Педиатърът какво казва?
Трябва да дадеш подробности. Така наизуст да се дават съвети...

# 2
  • Мнения: 188
Както възрастните... и бебетата имат дни в които нещо не им е наред и не ядат. Ако обаче не яде повече от 2 дена..... вече е проблем. И трябва да се консултираш с лекар. Преди лакомник ли е било или все мързеливо хранене ?

# 3
  • Мнения: 15
Несъм го споделяла с педиатъра утре мисля да го заведа.Пробвах даму давам друг Ам но не се получава също така сварих картов и много малко се пробвах даму дам да пробва и той си хапва и Чай хип пие само Ам нейска.

# 4
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 089
Какво значи "нейска"???

# 5
  • Мнения: 15
Ами изхвърля го всякаш ще повърне вода си пийва и е гладен плаче  но го изхвърля от устата си

# 6
  • София
  • Мнения: 28 829
Не му трябват картофи, чай, вода или каквато и да било различно от АМ.

Обясни на какъв режим сте и от колко време не иска АМ.

П.П. Пише се "не иска".

На тази възраст трябва да яде/пие единствено АМ. Абсолютно нищо друго.

# 7
  • Мнения: 15
Хранеше се през 3 ч но от 4 дни е вече така.

# 8
  • София
  • Мнения: 28 829
Спри всичко различно от АМ.

# 9
  • Мнения: 15
Включително и чайчето  Хип което си пийва от както се е родил?

# 10
  • София
  • Мнения: 28 829
Да.

# 11
  • Мнения: 15
Благодаря ви мами.Аз съм първескиня и за това съм тук.

# 12
  • Мнения: 188
Несъм го споделяла с педиатъра утре мисля да го заведа.Пробвах даму давам друг Ам но не се получава също така сварих картов и много малко се пробвах даму дам да пробва и той си хапва и Чай хип пие само Ам нейска.
Ако не иска значи не го иска. Моята дъщеря не признаваше нищо освен кърмата. Вода не е пила .... непомня ама притеснително до 6-7 месец. Бая се бях стреснал. Знам че кармата е 90% вода но все пак.
АМ не е пила никога. До 1 година на кърма и нищо друго. Да се чуди човек.
Жената насила и даваше вода. Като резултата беше само рев и нито капка вода приета. Бебетата по принцип са доста умни и ако не е болно ще знае какво да яде. Като беше болна не ядеше по 2-3 дена и после се оправяше. Но не е спирала да яде повече от 3 дена.

# 13
  • Мнения: 15
Разбирам благодаря но моето бебче пие вода от както се е родило но сега нейска да пие АМ.Възможно ли е да искарва зъбки пред положение че е само на 3 м то си върти шишето в устата всякаш си играе и започва да плаче и като му търкам венците и се оспокоява и постоянно си слага юмруците в устата.

# 14
  • Мнения: 1 388
Несъм го споделяла с педиатъра утре мисля да го заведа.Пробвах даму давам друг Ам но не се получава също така сварих картов и много малко се пробвах даму дам да пробва и той си хапва и Чай хип пие само Ам нейска.
Ако не иска значи не го иска. Моята дъщеря не признаваше нищо освен кърмата. Вода не е пила .... непомня ама притеснително до 6-7 месец. Бая се бях стреснал. Знам че кармата е 90% вода но все пак.
АМ не е пила никога. До 1 година на кърма и нищо друго. Да се чуди човек.
Жената насила и даваше вода. Като резултата беше само рев и нито капка вода приета. Бебетата по принцип са доста умни и ако не е болно ще знае какво да яде. Като беше болна не ядеше по 2-3 дена и после се оправяше. Но не е спирала да яде повече от 3 дена.

На авторката какво й помага, че вашето дете е пиело само кърма? Тя сигурно няма, едва ли дава АМ без причина.

Общи условия

Активация на акаунт