А коремчетата след раждане?

  • 8 692
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
Мили мамчета  ще използвам и аз да се включа за съжаление същия проблем-коремището ми.бебока ми вече направи 1 годинка аз имам да смъквам още само 5 кг но този корем ме отчайва имам чувство че не се е смъкнал  въобще.е вярно аз не правя по 400 коремни а едва по 20 ите са ми много .но кажете нещо по лесно все пак съм на 35.не съм тромава но малко ме мързи вече

# 16
  • Мнения: 500
Цитат на: bi-bila
Мили мамчета  ще използвам и аз да се включа за съжаление същия проблем-коремището ми.бебока ми вече направи 1 годинка аз имам да смъквам още само 5 кг но този корем ме отчайва имам чувство че не се е смъкнал  въобще.е вярно аз не правя по 400 коремни а едва по 20 ите са ми много .но кажете нещо по лесно все пак съм на 35.не съм тромава но малко ме мързи вече

 То и по 400 да правиш няма кой знае какъв ефект. Може би ако опиташ с плуване ще е добре.

# 17
  • Мнения: 3 576
Цитат на: Medea
Моят корем почти се е прибрал, но не е както преди. Опитвам се да свикна с този си външен вид...но... Все пак мин. лято правих по 400 коремни на ден и поне 40 мин тичах- е има ефект, но не съм си все още върнала формата


Коремните имат смисъл, но ако отгоре има слой мазнинка, никога няма да се покаже мускула.

Аз сега започнах НВД, която казват, че топяла мазнините. Ще видим доколко е вярно, но поне мога да се похваля, че гладна не съм останала, все вкусни неща си приготвям, а за 1 седмица съм свалила 1кг, при положение, че нямам и за сваляне ... но колкото по-малко толкова по-добре Simple Smile
Ще пиша обезателно ако има резултат, а като се затопли времето мисля и целутрон да посетя.

# 18
  • Мнения: 18 542
И при мен е така, а минаха година и 8 месеца от раждането  Imp
Сега съм поръчала един крем за стягане на Avon и ще видим какво ще стане.

# 19
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
От 1 месец ползвам крема за стягане на корем на Lierac.Без да правя реклама,мога да кажа,че съм мноооого доволна - за 1 месец-4см по-малко на талията и видимо стягане на корема.Без да се хваля,но не ми личи,че съм раждала преди 4 месеца и то за втори път.Ползвам и антицелулитния крем на същата фирма - за 1 месец 2см по-малко(обиколка на бедро). Grinning  Grinning  Grinning

# 20
  • Мнения: 500
Цитат на: Nadia79
Цитат на: Medea
Моят корем почти се е прибрал, но не е както преди. Опитвам се да свикна с този си външен вид...но... Все пак мин. лято правих по 400 коремни на ден и поне 40 мин тичах- е има ефект, но не съм си все още върнала формата


Коремните имат смисъл, но ако отгоре има слой мазнинка, никога няма да се покаже мускула.

Аз сега започнах НВД, която казват, че топяла мазнините. Ще видим доколко е вярно, но поне мога да се похваля, че гладна не съм останала, все вкусни неща си приготвям, а за 1 седмица съм свалила 1кг, при положение, че нямам и за сваляне ... но колкото по-малко толкова по-добре Simple Smile
Ще пиша обезателно ако има резултат, а като се затопли времето мисля и целутрон да посетя.

 
a kaто минат 26 дена и свършиш тази НВД кажи има ли ефект за стопяването на локалните мазнини там където са между талиата и корема, че ако има и аз ще я почна. Stuck Out Tongue

# 21
  • Мнения: 18 542
Цитат на: nadeto123
От 1 месец ползвам крема за стягане на корем на Lierac.Без да правя реклама,мога да кажа,че съм мноооого доволна - за 1 месец-4см по-малко на талията и видимо стягане на корема.Без да се хваля,но не ми личи,че съм раждала преди 4 месеца и то за втори път.Ползвам и антицелулитния крем на същата фирма - за 1 месец 2см по-малко(обиколка на бедро). Grinning  Grinning  Grinning

Я каи какви ценички са тез кремченца.

# 22
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: cheta
Цитат на: nadeto123
От 1 месец ползвам крема за стягане на корем на Lierac.Без да правя реклама,мога да кажа,че съм мноооого доволна - за 1 месец-4см по-малко на талията и видимо стягане на корема.Без да се хваля,но не ми личи,че съм раждала преди 4 месеца и то за втори път.Ползвам и антицелулитния крем на същата фирма - за 1 месец 2см по-малко(обиколка на бедро). Grinning  Grinning  Grinning

Я каи какви ценички са тез кремченца.

Я и аз се интересувам

# 23
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Този за корема май беше 57лв.,а антицелулитния десетина лева по-малко.

# 24
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: nadeto123
Този за корема май беше 57лв.,а антицелулитния десетина лева по-малко.

хм, то май по-добре на целутрон и антицелулитен масаж да ходя

# 25
  • Мнения: 3 576
Цитат на: Valery
Цитат на: nadeto123
Този за корема май беше 57лв.,а антицелулитния десетина лева по-малко.

хм, то май по-добре на целутрон и антицелулитен масаж да ходя

Ами да, много скъпи тия кремчета.
За целутрона поне със сигурност знаеш, че има ефект. А това я подейства, я не Confused  И ако подействат - то е временно, както с антицелулитните кремове - в момента в който спреш се появява отново.

# 26
  • Мнения: 2 596
Корема ми се прибра след около 20 дни напълно. А сега като отслабнах съвсем си стана като преди, направо издълбан навътре. Но това е може би, защото цял живот съм спортувала и като цяло съм със стегната фигура.

# 27
  • Мнения: 3 576
Цитат на: Medea

a kaто минат 26 дена и свършиш тази НВД кажи има ли ефект за стопяването на локалните мазнини там където са между талиата и корема, че ако има и аз ще я почна. Stuck Out Tongue


Ами аз не мисля да го правя само 26 дена, а евентуално да се превърне в начин на живот. Не мисля, че това е вредно, от www.spidersport.com се информирам предимно и съм се ориентирала към високомазнинна-НВД. Има много логика в нея.
Откакто се храня по този начин се чуствам свежа, сита, не гладувам и не броя калориите. Зеленчуците и плодовете не ми липсват, т.к винаги са ми издували стомаха и ме карат да се чуствам гладна...

Ако се стопи гадното коремче обезателно първо тук ще се похваля Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 215
Тези кремове могат ли да се използват ако кърмиш?

# 29
  • Мнения: 3 861
Цитат на: Nadia79
Цитат на: Valery
Цитат на: nadeto123
Този за корема май беше 57лв.,а антицелулитния десетина лева по-малко.

хм, то май по-добре на целутрон и антицелулитен масаж да ходя

Ами да, много скъпи тия кремчета.
За целутрона поне със сигурност знаеш, че има ефект. А това я подейства, я не Confused  И ако подействат - то е временно, както с антицелулитните кремове - в момента в който спреш се появява отново.

Цитат на: Lilly
Аз имам същия проблем с корема. Вече не знам какво да правя? Корема ми е като ластик Close

Общи условия

Активация на акаунт