🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 12

  • 9 561
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 218
Да, точно така беше.
И аз това казах, той искаше да говори с нея, но тя поиска да остане сама.
Сега не се радвала. Смятате ли, че тя окончателно приключи с него? Аз -не.

# 721
  • Мнения: 7 560
И аз не мисля, че Айдан е приключила окончателно с Дахан, и то не заради  бременността, а  от  поведението й  в  болницата.

# 722
  • Мнения: 2 575
Не е приключила естественото.  Айдън е главната героиня.  Каза,че има нужда от време в което не виждам нищо лошо.  Аз не знам дали бих му казала, но той има  право да знае за детето. Най-малкото до преди два дни бяха годеници. Дори да реши да направи аборт, решението трябва да е общо.  Joy  Айдън е израснала без баща, едва ли иска същото за своето дете. Мисля,че Сумие  добре предаде тази емоция на образа й.  Без липса на логика е  и ситуацията на Рюзгур. До преди два дни беше, като борче в епизодите.  За мен лично тази серия беше раздуване на локуми и запълване на епизода.  Трябваше да се съсредоточат в развиване на всички образи, вместо да правят любовни драми. Плюс това имах едно усещане,че леко и плавно ни подготвят за финала.

# 723
  • Мнения: 7 218
Видео зад кадър .
Ефект на пожар и експлозия приложен за сериала "Gaddar ".

Щеше ми се да има повече ретроспекции и препратки към миналото на Дахан.
Периода преди и след заминаването му за армията и нещата, които са му се случили.
Може би тогава щяхме да го познаваме и разбираме по- добре. Neutral Face

# 724
  • Мнения: 7 560
Нези, или щяха да ни объркат повече.
Все ми се струва, че тази история за Рюзгяр и приятелката е била писана за онези начални серии преди завоя, който направиха. А сега само  я адаптираха със сегашните герои. Той Рюзгяр сякаш амнезия имаше досега.

# 725
  • Мнения: 834
Нези, Айдън не е приключила с Дахан по това, което показват. Какво ще реши режисьора е друга бира.

Днес се сетих за интервюто, което Сумие даде наскоро. Идвала от работа. Поревала си и сега е тук на рожден ден. Според мен са снимали точно сцената от леглото, където реве. Там също ми хареса как се справи. Нямаше за какво да я упрекват.

# 726
  • Мнения: 7 218
Нези, Айдън не е приключила с Дахан по това, което показват. Какво ще реши режисьора е друга бира.

Днес се сетих за интервюто, което Сумие даде наскоро. Идвала от работа. Поревала си и сега е тук на рожден ден. Според мен са снимали точно сцената от леглото, където реве. Там също ми хареса как се справи. Нямаше за какво да я упрекват.
Да, Гери, там също се справи добре.
Цвети,  аз всъщност вече не си спомням те защо изобщо завиха в друга посока?

# 727
  • Мнения: 7 560
Май, защото рейтинга падаше и мислеха, че като се "изгубим" в сценария рейтинга ще се покачи, но уви само се "изгубихме" и нищо повече.

# 728
  • Мнения: 7 218
Сериалът „Medcezir “ с участието на Серенай Саръкая и Чатай Улусой скоро ще започне да се излъчва по Mega TV, най-големият телевизионен канал в Чили.

# 729
  • Мнения: 6 093
Бусенцето се вихри в кухнята


# 730
  • Мнения: 7 560
Здравейте!

Днес не е Gaddarday, а Sunday и нека се насладим на неделния отдих

# 731
  • Мнения: 7 218
Добро утро! Coffee
Нека тогава да отбележим Sarpsunday с един страхотен Сарп.

Ще отбележа още  някои моменти от последната серия на Gaddar.
Фатма анне- тя претърпя голяма промяна. Стана силна и независима жена.
Да, много разчита на големият си син, но в същото време успява да направи така, че да го вкара в правия път, когато е необходимо.
Много ми хареса как Айдан очакваше от нея да я критикува за рекламата, а тя я поздрави и каза, че на Дахан така му си пада! Щяла да сложи снимката в рамка, в най- хубавата рамка и да я окачи на видно място на стената! Grinning
Нищо чудно тя да изиграе съществена роля за тяхното събиране. И от най- големия враг на Айдан, да се превърне в най- добрия и приятел.
Нилюфер е много сладка в упорството си да не приема баща си.
Много сладко му казва "Мюдюр " Grinning
А Курт изигра страхотна бойна сцена с нея. Grinning
Също така са ми много сладки Гьоркан и Дахан, когато се опитват да укротят Месут, без да засегнат честта му.
И не на последно място - Дахан и Енвер.
Ще ми липсват като двойка, с хапливия хумор по между си.
Нямам търпение да разбера какво ще стане с поръчката.



Хубава неделя, момичета! Hug

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 08:19 от NeZ_9

# 732
  • Мнения: 2 575
Добро утро. Приятен  почивен ден.
Между другото музиката на сериала е страхотна. 

# 733
  • Мнения: 6 093
Добро утро! Coffee

Много грация има в това момиче

# 734
  • Мнения: 7 218
Отдавна не съм ви носила пъзели. Wink
Ето ви един, подходящ за  за мързелива неделна сутрин.
https://puzzlefactory.com/ro/celebritati-puzzle/582450-serial-ga … -c3kYYg86WD8SM-m86E_qkkVEPnU1YoC4PSAJN_oAdA#9x9

Общи условия

Активация на акаунт