Понякога писва ли ви да готвите ?

  • 2 870
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не мога да се оплача, защото не готвя всеки ден. Когато мъжът ми е на път, ако искам, готвя, ако не, ядем, кой каквото намери. Така или иначе дъщеря ми е мнооооооого злояда, та каквото и да сготвя, в повечето случаи така или иначе не ще да яде. Иначе обичам да готвя. Както и повечето от вас, повече ме затруднява какво да измисля да сготвя, а не самото готвене. Добре, че е форумът,  bouquet оттук черпя много идеи.

# 46
  • Мнения: 7 914
Понякога ми писва да готвя и тогва не готвя... и най- важното мъжО НЕ протестира...може би и това е причината да обичам да готвя, понеже не е по задължение Peace

# 47
  • Мнения: 15
Да доста пъти ми се случвало да ми писне.

# 48
  • Мнения: 1 021
Когато имам време, винаги готвя с удоволствие. Но когато се прибера от работа и трябва след половин часа вечерята да е готова, ми е доста тягостно. Да живеят китайските ресторанти и пицарии, че спасяват положението. Wink 

# 49
  • Мнения: 793
Имам и такива дни, има дни и когато ми се готви, на периоди съм  Wink

# 50
  • Мнения: 780
готвя почти всеки ден , но понякога ми писва / най - вече , когато започна да се чудя какво да е /

# 51
  • Мнения: 5 140
Естествено, че ми с е случва.
Особено като не мога да измисля какво да сготвя, като сега например. Tired

# 52
    Дааааааааа определено сега съм в такъв период ,че изобщо не ми се готви.А и ми писна почти едно и сащо се готви.Ох добре,че мажат ми ми влиза в положението и тои ми помага доста.javascript:void(0);

# 53
  • София
  • Мнения: 3 271
Усещам се че ми писва в моментите, когато не знам какво да сготвя - ако имам идея, не ми пречи Flutter

# 54
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Усещам се че ми писва в моментите, когато не знам какво да сготвя - ако имам идея, не ми пречи Flutter

Точно. Писва ми да мисля меню. Като попитам Какво да сготвя? ми се отговаря Ами каквото и да сготвиш, все ще свърши...Да, бе...

# 55
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да. Писва ми. Ако имах пари в излишък щях да си наема готвачка /това съвсем сериозно го казавам/
Мразя да готвя, не, че не ми се отдава, но къде-къде ми е по-приятно да се разхождам навън, по-магазините, на кафетата, да седя пред компа или тв-то. Абе да разпускам.
Та кратко и ясно: Готвя по-задължение, а не по-желание
   Blush

# 56
  • Мнения: 1 906
Не, защото се случва рядко да готвя и няма как да ми омръзне....

И аз така  Embarassed

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Голям проблем ми е да измисля какво да сготвя.  ooooh! Иначе готвенето никак не ме затруднява Laughing

Уф, и при мен е така. Имам ли идея, готвенето не е проблем  Naughty

# 58
  • София
  • Мнения: 4 294
Не никога, готвя по задължение с голямо удоволствие  newsm10  food002

# 59
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Досадно ми е само да измислям какво да готвя - иначе готвя с удоволствие дори ежедневните работи. Но напоследък съм се вдъхновила покрай постите и постоянно експериментирам нещо (за ужас на домашните Confused), така че ми е забавно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт