За извеждането.

  • 1 456
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
В кой МОЛ се случва това? Гледам, че местожителството ти е Италия.
Всъщност не, че има значение това, любопитство. Не одобрявам постъпката на тези родители в никакъв случай. Единият е можел да излезе с количката от магазина и да изчака на по-подходящо място.

# 16
  • Мнения: 4 668
Добре ... Приемете , че са млади , неопитни , не са се съобразили ...
Едва ли са искали нарочно да създадат дискомфорт за детето си  Confused

# 17
  • Мнения: 4 806
Мисля, че е нормално.
Моята дъщеря посети магазин в своя 6 ден на бял свят. Не бе и в количка, а в кошче.
Вярно е, че трябва и да се преценява, дали няма някакви кофти дразнители, но като цяло не одобрявам прекомерното пазене на децата. Между другото, ако времето е лошо, магазинът е близко до оживен път, може вътре и да е по-добре  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 167
В кой МОЛ се случва това? Гледам, че местожителството ти е Италия.
Всъщност не, че има значение това, любопитство. Не одобрявам постъпката на тези родители в никакъв случай. Единият е можел да излезе с количката от магазина и да изчака на по-подходящо място.

абе може и да има значение, да ти кажа.
защото моят приятелка в щатите също сподели, че бебета на няколко дни пътуват от сан франциско до тахо.
тоест, може да има такава тенденция..
по-лежерно, без драми...

# 19
  • Мнения: 5 539
Не виждам с какво толкова родителите са застрашили живота и здравето на детето.
Въобще не разбирам какво има да се обсъжда.

# 20
  • Мнения: 4 155
Може да се е налагало да отидат да пазаруват. Предпочитам аз да си избирам памперси, пюрета и продукти за готвене. Другите неща мога да ги оставя на съпруга ми.
Той даже не знае колко килограма е бебето и какви марки продукти ползваме.
А пък ако отида да пазарувам сама и трябва да се купят доста неща, няма да мога да бутам количката. Затова обичам да пазаруваме 2-та.
Другото за което се сещам е, че след раждането излизахме много рядко сред хора. Ние живеем в къща - така че ми липсваше само социалния контакт, не чистия въздух.
Беше ми писнало да съм сама с бебето. Затова бих се зарадвала на една разходка дори и в супермаркет.

# 21
  • Мнения: 6 167
ами това, че когато става въпрос за родители които ... да кажем са неопитни и може би ( не съм сигурна ) правят грешки.. това е личен избор и няма какво да се обсъжда, темата явно е табу.
по-лесно е да говорим за подобряване условията  на бургаското родилно отделение, което със сигурност много повече застрашава живота и здравето на бебетата.
благодаря на отговорилите, приемам , че от темата няма смисъл.


[/quote]
Не виждам с какво толкова родителите са застрашили живота и здравето на детето.
Въобще не разбирам какво има да се обсъжда.

# 22
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ми аз явно съм много безотговорна, защото малката ми дъщеря беше на ден и половина, когато направи първия си пазар. Госпожицата си спеше кротко в количката, покрита с пелена, така че да не я вижда никой (за да не и се радва и пипа, както имат обичай тук), докато майка й си избираше помпа за кърма. По същото време таткото прибираше каката от училище, така че както е видно нямах избор (тук баби няма и се справяме сами). Поради липса на баби, децата са навсякъде с мен, включително и когато ходя на доктор и изследвания. Случвало се е да спра каката от училище, за да гледа сестра си в коридора, докато мен ме преглеждат.

# 23
  • Мнения: 3 423
Да свиква, що молове го чакат.

# 24
  • Мнения: 887
Всеки преценява кое е добре за детето му.Отстрани нещата не винаги изглеждат такива каквито са в действителност.Аз лично за пръв път изведох сина си на 15 дни и дори сега не си позволявам да го водя често в закрити маркети,където се събират много хора.

# 25
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Въобще даже не ме изненадва,тука на какво ли не се нагледах.

Слъчка номер 1: Месеца е декември,до нас има болница и както един минавам покрай нея и виждам как мъж и жена,очевидно семейство носят новороденото си бебе в кош към метрото,е паднах честно.Сега ако питате откъде знам,че е новородено ами имаше си балони по коша,майката носеше букет и така...

Слъчка номер2: Миналата седмица се разхождам по улицата и гледам срещу мен една майка с количка,а детенцето си седеше седнало,без дайе да има объвчици само по чорапки. #Crazy Няма космонавчета (нали така се казваха) няма нищо.

# 26
  • Мнения: 2 792

Слъчка номер2: Миналата седмица се разхождам по улицата и гледам срещу мен една майка с количка,а детенцето си седеше седнало,без дайе да има объвчици само по чорапки. #Crazy Няма космонавчета (нали така се казваха) няма нищо.

   И Димана и Момчил го караха по чорапи без обувки в количката, каква по-точно роля се очаква да играят обувките в това положение  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 27 524
Да, мисля, че е нормално, но в нормални ситуации - бебето да е добре, да е нахранено, да не му е топло или студено, да е спокойно. Тук от първия ден ги развяват навън. Понякога има прекалени неща - заведение, цигарен дим, недоносено миниатюрно бебче на 2 дни, виси на рамото на баща си, плаче, по-точно писка тихичко, те пият, пушат и се смеят. Не можеш нищо да кажеш, за мен това е престъпление. Но едно здраво бебече на разходка на чист въздух - да. Безотговорни родители има и ще има винаги.

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
По молба на Лени заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт