Количка Peg Perego ARIA

  • 29 412
  • 225
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 457
Честно казано - не мисля Grinning Затова си взех такава, която да й се вдигат крачетата, нищо, че Ариа-та много ми харесва. Ако съм на твое място бих си взела Плико Лайт Grinning
аз съм с плико лайт, Peaceнаистина на моят не му висят крачетата а е дълъг и сме на година и 2мес.много съм доволна в седнало положение е много дълбок сенника и няма нуйда от 4адър Peace

# 196
Плико Лайт модел на Peg Perego ли е?
Assinka, използвам случая да ти благодаря че ми помогна да продължа да кърмя. Помниш ли ме? Кари е почти на 7 и още се кърмим. 

# 197
  • Мнения: 4 428
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/159

Ето това е Плико Лайт. И аз ти я препоръчвам пред Ариа. Особено щом още спите в количката. Да не те притеснява липсата на борд. Аз имам две лятни колички. Едната с борд, другата без. Разликата е никаква. Така или иначе се слагат коланите и детето почти не стига до борда и да иска.

Аз също се бях засилила към Ариа, но ме спря точно липсата на степени за крачетата и малките колела за нашите улици.
Сега последно си Купих Джордани Чинкуи
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1227
Страшно съм доволна от количката. А колелата са й наистина учиец. За първи път виждам лятна количка с толкова голями колела. Аз и за това я взех. Минава много по-лесно през разбитите терени от другата ми количка /която пак гледах да е със сравнително голями колела за лятна количка/

# 198
  • Мнения: 3 926
Плико Лайт модел на Peg Perego ли е?
Assinka, използвам случая да ти благодаря че ми помогна да продължа да кърмя. Помниш ли ме? Кари е почти на 7 и още се кърмим. 
Разбира се Hug Рядко забравям някого... всъщност май никога не ми се случва Blush Радвам се, че продължавате. Всъщност ми беше неудобно да те попитам Blush

# 199
  • Мнения: 535
Assinka , и аз използвам темата да ти благодаря   bouquet Твоите съвети са безценни - четях какво пишеше на отчетните (мисля юли 2006) още докато бях бременна и сега успешно сме само на кърма Flutter е, вече се захранваме по-малко  Laughing

# 200
  • София
  • Мнения: 6 293
Привет на всички!

Решила съм да си сменя количката и засега съм се спряла на Пег Перего Ариа, модела от тази година Completo.  Ще се радвам ако ми дадете мнението си за тази количка, като искам да уточня на каква долу-горе искам да отговаря: в момента бебо е на 5 м. и следователно искам количка, която да може да се ползва зимата, но да ми служи и цялата следваща година като лятна количка (нямаме възможност да сменяме постоянно количките, за съжаление), да е лека, маневрена и лесна за бутане. Дали е достатъчно широка и дълга за бебо? Знам, че изискванията ми са много, но се опитвам да намеря компромисния варият, който да може да ме удовлетвори на тази цена (около 300 лв.).
Ще съм благодарна за мненията ви.

Набелязах си още няколко колички като модели: Чико СТ 0.5, Чико Пони, Неонато Пиума. Но искам да уточня, че нито една от всички колички не съм разглеждала все още на живо. Все още правя проучване тук, за д амога д апредставя пред съпружеското тяло няколко опции  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 3 457
от Пег Перего Ария е къса количка,в смисъл увисват му крачетата на детето,когато спи ,Х -лайт е най дълга  95см-вдига и се поставката за крачета ,на моето дете все още не му е къса а сме към 86-90см  Peace,Но пък тя няма покривало

# 202
  • Мнения: 466
Аз пък мойта Ария си я харесвам. Купихме я пролетта и сега като се захлади с чувалчето добра работа ми върши. Вярно е , че поставката за крачета не се регулира, но пък за сметка на това е сравнително широчка.  Като гледам на доста модели лятните колички нямат регулация , дори някои модели са толкова тясни, че имам чувството, че детето седи като в менгеме и въпреки това доста майки си возят бебетата в такива. И най-важното, че е лека, което на мен в случая ми е много удобно. 

За другите модели не мога да изкажа мнение , имам само странични наблюдения.

Успех в избора !

# 203
  • Мнения: 3 457
Аз защото дълго време се колебаех м/у Ария и Х -лайт,Моята е по-широка и по дълга ,но е по тежка с 1,1кг ,няма табличка и няма покривало и дъждобран-аз я взех точно защото исках отпред да няма нищо да мога да го слагам да си спи без проблеми-ние основно това правим в количкта по 2-3 часа Mr. GreenЗнам ,че е с по-здрава рама ,но е по-трудна за управление спрямо Ариата,заради двете дръжки иначе са еднакво маневрени -това за човек ,които много говори по тел. и постоянно яде си е самоубийство  Mr. GreenМоята е с малко по големи гуми и по плитка кошница.

# 204
  • София
  • Мнения: 6 293
момичета, благодаря ви за отговорите. Дано скоро да успеем с половинката да обиколим и да ги разгледаме и видим на живо. В този ред на мисли, мисля д аотидем до Пигис хаус, че там съм забелязала, че има доста колички на Пег Перего, но дали има новата Ариа там, да знаете?  newsm78

# 205
  • Мнения: 3 457
да имат  я,но внимай да не те излъжат с поставката за шише-да една приятелка не са я дали  Peace

# 206
  • Мнения: 255
ау така ли правят там #2gunfire

# 207
  • Мнения: 3 457
ау така ли правят там #2gunfire
това пък какво е  newsm78 Ами моя приятелка си я купи от там и сега факт ,че и двете сме с Перего ,аз имам поставка за чашка а тя няма-казах и да им звънне и да пита ,но тя каза че предпочита да си я купи и че повече с тях няма да се занимава ,а иначе аз съм доволна от нет магазина им Peace

# 208
  • София
  • Мнения: 6 293
това пък какво е  newsm78 Ами моя приятелка си я купи от там и сега факт ,че и двете сме с Перего ,аз имам поставка за чашка а тя няма-казах и да им звънне и да пита ,но тя каза че предпочита да си я купи и че повече с тях няма да се занимава ,а иначе аз съм доволна от нет магазина им Peace
[/quote]

Пигис имат ли нет-магазин?? Дай линк, моля

# 209
  • Мнения: 927
Aз съм много доволна от моята Ария Комплето. Лека е, маневрена, голям багажник, удобна за малкия, даже често спи в нея като сме навън - вярно, крачетата увисват, но той е намерил цаката и си ги качва на табличката  Laughing.
Единствения кусур са едни странични джаджи дето все падаха - даже едното го изгубихме и поставката за чашата също лесно се разпада, но аз тия части ги залепих с какакулит и сега нищо не мръдва  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт