Как се справяте със..........

  • 1 339
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
Спазвай дистанция.
Няма да спрат да ти завиждат, поне да са по-далеч от теб и да знаят по-малко за теб.
Колкото повече научават за личния ти живот и близките ти, толкова повече се увеличава и военния им арсенал.
Усмихвай се, нека се чудят защо!

Абсолютно! Peace
Така правя и аз. Не се справям, но опитвам по този начин.


# 16
  • Мнения: 207
много Ви благодаря за мненията, прочетох всичко много внимателно -и ми олекна
придобих смелост ,от утре ще бъда друг човек
благодарение на вашите съвети ще се опитам да си изградя стратегия -    и очаквайте продължение ще ви пиша след време за резултатите

# 17
  • Мнения: 27 524
Вдигам по-високо глава, ставам още по-любезна със завистниците и си слагам още по-секси и фрапантни тоалети  bowuu

Я, да не ти пука. Има прекалено много дребни души в този живот, гледай важните неща и се надмсивай и пренебрегвай останалите, без да си слагаш нищо на сърцето. Обграждай се със стойностни хора, останалите не заслужават да ги забелязваш даже, а камо ли да се ядосваш заради тях!

# 18
  • Мнения: 1 100
Еми, ако не държиш да си приятелка с тях, кажи им така: Всеки му - заслуженото! И точка. Не виждам причина ти да се терзаеш. Не си ти виновна, че на тях не им върви, нали?  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 8 917
"Съгласявай" се с усмивка с тях - "много тоалети" - "ами да, проблем ми е - толкова са много"; "вятър те вее на бял кон" - "дааа, животът ми е песен, така е"  Mr. Green Съсвесм скоро ще им станеш скучна, като видят, че не се "впрягаш" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт