ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 11

  • 11 227
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 117
Привет 👋
Ох, дълъг ден, изморих се😆😆

Искам само да споделя моето мнение, то не е общо валидно, разбира се😛

Аз и преди писах, че за ситуацията с Лейля е виновен главно Дахан. Тя Лейля си ме дразни по принцип, но обвинявам предимно Дахан, че я подвежда с неясни сигнали. Тя го милва по ръката, той не се отдръпна. Тя естествено си мисли, че има надежда в такъв случай. Но и самата тя не седи мирна. За мен всичко, което прави, го прави с мисълта да е близо до него. И това с Куркут, и това с проповедника и сега с него да спасява Рюзгяр. То вече е ясно, че тя няма просто приятелски чувства, за това поведението й за мен е много хитро- гледа да е близо до него, да помага и да чака. Чака Айдан да направи грешка от ревност  и Дахан е готов. Той не се бори за любовта си, та на нея няма да й е много трудно.
Колкото до самия Дахан, аз така и не го разбирам. Може би съм гледала твърде много продукции със силни мъжки образи и това жалване, че никой не го разбира, за мен е нетипично. Разбирам и Фатма, защото тя просто искаше от него да я подкрепи като част от семейството след смъртта на баща им. Тя сама остана да се оправя с всичко и да напътства другите 2 деца. А след смъртта на таткото, аз не видях изобщо Дахан близо до семейството си, да ги подкрепя и помага. Никак не й е лесно и на жената. Не мисля, че някой има чак толкова изисквания от Дахан, освен да бъде от време на време близо до тях и да даде едно рамо на това семейство. Но той все няма време, все ще говори по-късно. Но така и никога не говори. Снощи за първи път го видях изобщо да проведе нормален разговор с някой от семейството си. Той самият каза, че е Гаддар, защото това за него е най-лесно. Бие наред и това е. Като робот ми е почти. Така и не го разбрах, не достигна до мен неговата драма и не почувствах терзанията му. За мен той е егоист що се отнася до най-близките му и любимите му хора. Иска разбиране от всички, а в замяна не дава нищо. Виж за хората от улицата е герой и за тях се раздава. Но с най-близките си е жесток, незаинтересован и не показва никакви емоции и чувства.
Не ми хареса как му развиха образа. Чаатай не е виновен, той направи и невъзможното. Сигурна съм, че, ако не беше изигран именно от Чаатай, Дахан щеше да отнесе доста критики.

Щеше да е добре да видим повече от тези моменти в армията, за да разберем по-добре и героя. Явно няма да ни ги излъчат:

https://www.instagram.com/stories/cagatay_italy_/337594195464806 … jd3BoOXhhbjA3ag==

Дано няма засегнати, това е просто моето мнение. Не е задължително някой да е съгласен, само аз така го виждам✌️✌️✌️

Социални рейтинги от вчера:

# 421
  • Мнения: 14 443
Здравейте, дами!


     Пипи, Йоана, с коментарите си ме провокирахте да изгледам нощес епизода с превод. С удоволствие ще споделя впечатленията си, но малко по-късно, че неделният слънчев ден предизвиква други емоции. Приканва ни към забавление и носи положителна нагласа.
     За настроение - красивата Сюмейе:
Цитат
💥 Sümeye Aydoan за  Based Instanbul  🔥 това е зад кулисите, чакаме цялата фотосесия!











Желая ви приятен и усмихнат почивен ден, изпълнен с невероятни приключения!

# 422
  • Мнения: 1 117
Добро утро, момичета.
Надявам се снощните излияния да не са донесли негативни емоции😊
Както и да възприемаме героите и образите, ние винаги сме тук и ще подкрепяме творчеството и кариерата на Чаатай🌹🌹🌹

И това е доказателство за безрезервната подкрепа от феновете⬇️⬇️⬇️

"24 часа след 18-ия епизод на #Gaddar,сме на 2 милиона гледания в #Youtube, които застават зад сериала си от уважение към целия екип и от уважение към актьора, който винаги е правил чест на страната си #CagatayUlusoy 🥇👑




Днес ви пускам песничката от момента на спомените за "любовната нощ", която макар и кратка, беше изпълнена с доста горещи чувства. На мен много толкова ми хареса мелодията, че попитах и турските фенове коя е песента😀🫢



Тук е и текста на песента



Пожелавам ви слънчев и релаксиращ почивен ден🌹🌞🌞🌞💞

# 423
  • Мнения: 14 443
Както и да възприемаме героите и образите, ние винаги сме тук и ще подкрепяме творчеството и кариерата на Чаатай🌹🌹🌹

И това е доказателство за безрезервната подкрепа от феновете⬇️⬇️⬇️

"24 часа след 18-ия епизод на #Gaddar,сме на 2 милиона гледания в #Youtube, които застават зад сериала си от уважение към целия екип и от уважение към актьора, който винаги е правил чест на страната си #CagatayUlusoy 🥇👑


Днес ви пускам песничката от момента на спомените за "любовната нощ", която макар и кратка, беше изпълнена с доста горещи чувства. На мен много толкова ми хареса мелодията, че попитах и турските фенове коя е песента😀🫢


Скрит текст:
Тук е и текста на песента



Пожелавам ви слънчев и релаксиращ почивен ден🌹🌞🌞🌞💞

     Йоана, благодаря ти много! Видеото с песента ме изпълни с надежда и оптимизъм за един happy end на "Gaddar". Сценаристите ни го дължат за цялата любов и морална подкрепа, която феновете от цял свят демонстрират.
     Очаквам последните два епизода с нетърпение и тайно се надявам, че краят ще ни удовлетвори!
 
 

Nilufer Orer
Сезон: Пролет

Повярвайте ми, че не е късно
Пролет е, още не е зима
Още веднъж не издържам
Сърцето ми е безчувствено, но не е камък

Отнякъде духа луд вятър
Не знам дали ще ме издуха или ще ме отнесе
Този луд любовник вече е в миналото
Не знам дали ще се върне

Няма ли да има време, няма ли да се върне?
уязвими емоции
О, няма ли да даде отново онези дни?
Тези жестоки години


   


# 424
  • Мнения: 2 794
Привет! Heart Приятен неделен ден на всички! Йоана, на теб приятно изкарване на почивката!  Слънце, моренце, красота и спокойствие! Heart

# 425
  • Мнения: 592
Добър ден от Сарп .

# 426
  • Мнения: 1 117
Привет! Heart Приятен неделен ден на всички! Йоана, на теб приятно изкарване на почивката!  Слънце, моренце, красота и спокойствие! Heart

Мнооого благодаря🥰💞💞💞
Обещавам при възможност да изпращам виртуални вълни, слънце и усмивки😊☀️🌊⛱️

Ооо Сарп и Дахан. За мен, чисто визуално, Чачо ми харесва най-много в тези 2 образа. От уникално красиво момче в образа на Сарп, той си превърна с улегнал, красив мъж в образа на Дахан. Същото излъчване, но с няколко години разстояние.
Следващото преобразяване ще бъде също любопитно да се види. Тази способност да се променя и преобразява за всеки образ, си е запазена негова марка💯💯💯 Кара те за чакаш с интерес с какво ново ще те изненада, как ще се промени за нова роля💫






За цвят и ново от Сумейе:


❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

# 427
  • Мнения: 14 443


Трансформации:















# 428
  • Мнения: 28 000

Ехааа , трансформацийте са  ТОП . Уникален , Универсален Хамелеон ! С лекота се преобразява . Може да прилича и изиграе който си пожелае . Затова подкрепата е огромна от фандома по света и всеки проект е любопитен и  визия . Рискува и печели с поредното предизвикателство . Киното му е в кръвта особено екшъна ... Искам и си пожелавам да изиграе пират, като Джони Деп или Зоро с готина гореща мацка за партньорка . Ще е уникален красив  мачо яздещ кон .  




🖤🔥✨ 🖤🔥✨ 
 
Анииии , Flowers Bouquet ''Пера Палас'' гледала ли си по НФ с Хазалка  сезон 1 предстои да излъчат и втория .
 Визията и играта  , жанра и замисъла и партньорството със Селяхатим ми харесаха .
Искам я отново, като огнена рижавелка сега свиксваме с новата прическа .. Всякак я харесвам младее и хубавее Heart Eyes





Последна редакция: нд, 26 май 2024, 17:58 от femmi2

# 429
  • Мнения: 14 443
Гладникът Дахан:


Епизод 18 с руска озвучка:



https://turkrutv.net/besposhchadnyy-18-seriya.html#coldfilm











# 430
  • Мнения: 28 000





Излязъл е епизода с превод . Месри за линка и гифчетата . Ще го изгледам ..  вече коментирахме много неща преди това..







# 431
  • Мнения: 14 443
Цитат
Abdullah
Моля, осигурете им щастлив край, те го заслужават, особено Айдан, моля 🥺❤️‍🩹

Още екшън с нашите любими герои:



# 432
  • Мнения: 592
И футболистите се запалиха . 😀

# 433
  • Мнения: 14 443
Ново с Чачо:

Çağatay на партито за рождения ден на Ilyas Güngör




И футболистите се запалиха . 😀

    Дидиии, всички се запалихме! Дахан е легенда!

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 00:57 от Emiliya

# 434
  • Мнения: 592
Добро утро.

Общи условия

Активация на акаунт