Овесена вода - може ли?

  • 1 285
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 676
Може да пробваш, ако до момента не сте с някаква алергия  Peace.

# 16
  • Мнения: 390
Ни също се запичахме и съм давала на няколко пъти овесена вода !Помага,не сме имали проблеми! И все си мисля че всякакъв вид капки (все пак са химия) не може да са по полезни newsm78
Ами можеше например да пробваш със сокчета-те не са химия,а за овесената вода си има специална статия,който не го е страх да я дава....Аз давах сокче от круша и водичка от сушени сливи и подейства.Дори от сока от моркови и от сока от ябълка ми се изака CrazyПък уж били запичащи.Но не бих прибягнала до овесена вода,защото не искам да пробвам ще има ли последствия после-ти си много смела WhistlingКазвам го защото сте на нашата възраст-колкото до въпроса,зададен,мисля че на 6 месеца може,ако нямате никакви алергии.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Според мен пък 7 месеца са напълно достатъчна възраст за захранване с глутен  Peace
Не съвсем...
А и приема няма да е като при захранване-по лъжичка-две, което вече може да стане сериозен проблем Naughty

То пак така може да се започне...

# 18
Здравейте аз давам на моята дъщеря овесена вода от 2 месечна възраст скоро имахме запек 5 дена не беше акала а беше на овесена вода и не помогна,за това и дадох ДУФАЛАК 2 пъти по 2,5 мл с вода или сок,след 1 ден имаше веднага ефект.след това дозата се намалява до 1 прием на ден по 2,5 мл.

Общи условия

Активация на акаунт