АМ

  • 1 113
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 663
хумана Peace

# 16
  • Мнения: 109
Ние сме на Фризо 2

# 17
  • Мнения: 881
Ние сме на Милумил-дъщеричката ми много го харесва. Simple Smile

# 18
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
ние също трябва да се дохранва ме с АМ Педложих на бебчето НАН Х.А и МИЛУМИЛ Х.А. /забравих да напиша ,че при нас трябва да са хипоалергенни/и изобщо не иска да ги пиеНа вкус ги опитах и аз и  са много гадни Ще следя темата и ако може някой да ми даде съвет за АМ хипоалергенно ,което се харесва на бебетата newsm78

# 19
  • Мнения: 2 673
Нутрилон Комфорт, то е хипоалергенно и помага при колики.Давах Аптамил и се обрина за секунди около устата и към гушката ...
 За съжаление е доста скъп 11-`12 лв за кутия от 400 грама, за нас стига за 2-3 дни максимум! Бих го заменила с нещо но незнам нещо по-добро.
Милумила ХА,е добър вариант за хипоалергенно мляко, но пък съдържа повече полизахариди и децата пълнеят от него\поне така съм чула\ newsm78

# 20
  • Мнения: 4 111
ние също трябва да се дохранва ме с АМ Педложих на бебчето НАН Х.А и МИЛУМИЛ Х.А. /забравих да напиша ,че при нас трябва да са хипоалергенни/и изобщо не иска да ги пиеНа вкус ги опитах и аз и  са много гадни Ще следя темата и ако може някой да ми даде съвет за АМ хипоалергенно ,което се харесва на бебетата newsm78

Освен да пробваш незнам как да стане, защото всяко бебче явно има различен вкус. Моето много харесва НАН Х.А.

# 21
  • Хасково
  • Мнения: 726
нутрилон- добро мляко на прилична цена
а за хипоалергенно- Хип също имат такова.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 14:05 от tony_nm

# 22
# 23
  • Мнения: 574
Аптамил е много добро АМ.А ако бебето повръща или има запек Фризовом-за лесно храносмилане е и при нас действа много добре !

# 24
  • София
  • Мнения: 1 423
Ние сме на Хип, но съм давала и Аптамил. И двете му харесват и ги хапва с удоволствие  Peace

# 25
  • Мнения: 41
Ние бяхме на Аптамил,но от него се запичаше.Сега сме на Милумил и нямаме проблем. Peace

# 26
Ние сме на нутрилон и сме доволни за сега.

Общи условия

Активация на акаунт