Някаква вкусна каша?

  • 1 334
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Давай млечни, без глутен. Има много вкусове.
Жълтък дай след годинка, сега е прекалено рано. Или поне след 8-ми месец.
Белтък се дава след 2 или 3 годинки.
1 път каша е достатъчно.
Основното е АМ, на тази възраст имаш достатъчно разнообразие от каша, плодово пюре и зеленчуково пюре. Поне 3 от храненията задължително трябва да са АМ, не избързвай да ги заменяш с друго.

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На нас най-много ни харесват на Милупа - ябълка и морков. Банана също. И двете са млечни. От млечните на Хумана обаче не сме доволни, само като я подушеше и започваше да и се гади.

Ние също сме фенове на кашите на Милупа, като фаворит ни е ябълката с моркова. Взела съм и на Хумана, но да видим какъв ще е отзивът.

# 17
  • Мнения: 4 970
Аз направих проу4ване за най-харесваните от беб4етата каши и когато дойде време да давам се спрях на тези:НЕстле- ориз с рожкови- безмле4на, Хумана- ябълкова- безмле4на, ХУмана- бананова( мле4на), ХУмана- бисквитена( мле4на с глутен).Фризокрем....Вси4ките се приемат с огрооооомна охота Peace

# 18
  • Мнения: 203
Благодаря много за отговорите, момичета. Значи може би затова не иска да яде, а аз се притеснявам.

# 19
  • Мнения: 5 362
Нестле и Фризокрем ни бяха любими!

# 20
  • Мнения: 2 553
Фризокрем - 8 зърнени и 4 плода е любимата каша на дъщеря ми, но Е С МЛЯКО И ГЛУТЕН! Незнам каква каша търсиш  Grinning

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Най вкусни са кашите на Милупа и Фризокрем.
И моят син това предпочита.

Общи условия

Активация на акаунт