Звездни компромати - 9 част!!!

  • 29 685
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 796
 Laughing

=http://news.online.ua/2006/02/09/img/online_ua-b8sionzny3.jpgОб …  копират звездите 



Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 20:40 от Киса

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, само дето половината по принцип са на актриси, снимани в кадри от филми. Примерно Кийра Найтли - на снимката "без грим" горе е в Гордост и Предразсъдъци и е точно след като беше бягала половин час в един дъжд. Не виждам как би могла да изглежда по добре. Тогава не са с грим - в повечето случаи са дори с повече грим.
И кво от тва?Както винаги недоволна.Пусни нещо за пример тогава.
От какво съм недоволна бе, я се прегледай, просто споменах че снимката на Кийра Найтли е от филм и че е малко тъпо да се постват разни такива в сайтове "Гледайте колко е грозна без грим".

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 796

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 20:45 от Киса

# 34
  • Мнения: 14 497
Киса, не се отварят линковете

# 35
  • Мнения: 3 050
Много се извинявам за невежеството, някой ще ми обясни ли какъв е смисъла на това "запис" в темите? newsm78

И аз не знам  Rolling Eyes За да излизало после отговор на мои публикации. Глупости на търкалета. Ужасно е досадно всяка нова тема за компроматите да е пълна в първите 3 страници със "запис". Няколко пъти подканяхме да се престане, ама то кой ли чете и обръща внимание? Важното е да се пише, било то нужно или ненужно  Rolling Eyes Много ясно, че в една гореща тема има и ще има много снимки и писане, това запис е абсолютно излишно.

Карчи, на мен нито една твоя снимка не ми се отваря, т.е. то изобщо няма приложен линк  newsm78


и аз се дразня-днес вечерта видях темата и реших да я прегледам, а то в началото чета само запис, запис.... #Crazy

# 36
# 37
# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 5 103
Блонди и на мене не ми се отварят снимките на Карчева, само при нас ли е така newsm78

# 41
  • Мнения: 2 407
http://www.myspacedev.com/img/funny/funny0233.jpg
Фотошоп- тук е на Оскарите и е с бял панталон.

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 7 723
Нищо лично   Whistling

   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт