чували ли сте за гривни от слонска коса?

  • 3 526
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
ахахах около гениталиите била косата .. Ами тогава направо в комплект гривна от слонска коса, и огърлица от слонски та**ци  hahaha

Последното е за готварския. rotfImbo

# 16
  • Мнения: 1 813
Аз пък не знам защо си мисля, че окосмението им е по-обилно отдолу на корема и около гениталиите.

Може, ама що тогава му викат "коса"?


Аааааа, не знам.

За информация не съм познала, косата била от опашката: http://www.jabolani-art.com/gallery.php?pcatid=&catid=84
http://obiavi.neogen.bg/grivni/4311_4/details
Бе имах спомен за опашка и аз,но на снимката не виждам косми там  newsm78

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Аз пък не знам защо си мисля, че окосмението им е по-обилно отдолу на корема и около гениталиите.

Може, ама що тогава му викат "коса"?


Аааааа, не знам.

За информация не съм познала, косата била от опашката: http://www.jabolani-art.com/gallery.php?pcatid=&catid=84
http://obiavi.neogen.bg/grivni/4311_4/details
Бе имах спомен за опашка и аз,но на снимката не виждам косми там  newsm78

Въпрос на фантазия.

# 18
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
ахахах около гениталиите била косата .. Ами тогава направо в комплект гривна от слонска коса, и огърлица от слонски та**ци  hahaha

Последното е за готварския. rotfImbo

Къде, къде ще ме излагаш ?  Laughing Аз в тази зона не съм просветена ?  Flutter

И какво разбрахме какви са гривните и от къде идват...нищо интересно, какво разочарование  Tired

# 19
  • Мнения: 1 813
Хуууууубавичко оспамихме темата  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 13 512
Ама че гнусотия- да си ги носят африканските племена, какво ни занимават и нас ...че и сайт си направили Shocked

# 21
  • Мнения: 2 936
Хуууууубавичко оспамихме темата  Twisted Evil

 hahahaе-е-е ,вие я направихте по-интересна-отколкото ако беше по същесво... Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 1 813
Хуууууубавичко оспамихме темата  Twisted Evil

 hahahaе-е-е ,вие я направихте по-интересна-отколкото ако беше по същесво... Joy Joy Joy
Аха. Даже се замислям за комплекта обици слонова коса и огърлица от слонови та**ци  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Въй,а аз - унесена в спомени по Индиана Джоунс, реших, че на индийските слонове по би им отивало да имат "коса"
Голяма, голяма грешка.
След като се разбра, че не е пи*а вуна, стана ясно, че е от опашката.Е, се там Shocked

Иначе, похвално, хората бизнес правят.
Не е зле.
Аз мисля да спретна бутик за малкоупотребявани вуду кукли.Не, не оказион, бутик, употребата е задължителна, за да е била пробвана стоката, след лека пластика, преобразяваме в образ по желание на клиента.
Тичам да правя сайта. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 81
Ау гадно. Много обичам слонове, надявм се да не е болезнена за животните процедурата.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Ау гадно. Много обичам слонове, надявм се да не е болезнена за животните процедурата.
Moже даже да е приятна - един вид....фризура, да речем.Много освежаващо за африканския климат ще да е редовното подстригване Shocked Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 23
Гривните са направени от косми по опашката на слона.Продават се из цяла Африка,но идват от Замбия и Зимбабве.Там е това е голям същевременно и опасен бизнес.Често се случва хората занимаващи се с този бизнес да се убиват по между си поради трудното намиране на тази коса и голямото търсене от страна на клиентите.По закон слонската опашка мозе да се подстригва двапъти в годината(и то е разрешено само в някои държави от африканския континент).Иначе гривните се смятат че носят щастие и предпазват от зло,един вид като синьото мънисто у нас. Simple Smile.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
matumi, може и да си права за това, което казваш, но ако са толкова търсени чудно ми е защо ли са само около 30лв. И нещо друго, аз не знаех къде имат коса слоновете, със сигурност и не знам как би трябвало да изглежда, та някой дава ли гаранция, че тези гривни са направени точно с такива косми или като повечето неща у нас в последствие се разбира, че уви косата била от тъжен бик в предкланничната зала.

# 28
  • Мнения: 23
matumi, може и да си права за това, което казваш, но ако са толкова търсени чудно ми е защо ли са само около 30лв. И нещо друго, аз не знаех къде имат коса слоновете, със сигурност и не знам как би трябвало да изглежда, та някой дава ли гаранция, че тези гривни са направени точно с такива косми или като повечето неща у нас в последствие се разбира, че уви косата била от тъжен бик в предкланничната зала.
Аз съм 100% сигурана за гривните,самата аз имам такава.А,че на нас българите нищо не ни се вярва ,то това е друг въпрос. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 176
Ау гадно. Много обичам слонове, надявм се да не е болезнена за животните процедурата.
Дано... Sad Не бива да се мъчат животните само за да се кичат хората.Противно е. Sick

Общи условия

Активация на акаунт