Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 420
  • 267
  •   1
Отговори
# 135
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Нищо  не разбрах.
Кой го боли и защо?
Какво орисано писмо?
Кой е Джери?
Жирафке , от вчера ме мъчиш с тоя Пайнър.
Аз чалга не слушам , ама ти такава реклама му направи..
Азисчо , скъпи, метни един диск насам да чуем.
Сега бива да се изтипоса и Глория трактористката и дуета ще е пълен.

# 136
  • Мнения: 2 907
Гирафке, мамина мила, много ми аресваш!
Наистина ще станем лиебеспаар, ще станем
Героите на нова приказка, няма 100 сън,
Или Розенрот...
Само се питам защо Тасинцето ме копира,
Аз веднъж да си пробвам силите,
В абсурдно/приказно-модернистично/софистикирано
Писателстване.
(Ей ти на с какво моето дете си играе. Вече толкова е близано и хвърляно, че точките по тялото и най-вече врата са се изтрили, ама очите са все така ясни и willig  Laughing )


А принцито каза, че ин и янг е нашата съдба. Само трябва да ми пуснеш.

# 137
  • Мнения: 3 423
Който се е докосвал до мен знае, че при допир скимтя, да не говорим, че където и да ме стиснеш, квича и се огъвам от кеф. Верно, петната ми изчезват с времето, но то е, за да може да се наслади човек на формите ми натюр. Както казах, нямам нужда от корекции никъде, защото, когато Създателят ме е създавал, не си е поплювал, не се е и разсейвал. Нямало е чалга, та да му качва адреналина и да му отклонява ръцете в неприлична посока.
Моето дете има мое копие, та да не му липсвам, когато се задържа подозрително дълго в облепената с мрамор стая в резултат от прекаляването с домати, круши или моркови. Това копие беше изчезнало безследно преди време, но когато човек се усмихва заучено на съседите, има резултат, намериха копието и сега мога пак да се уединявам в онази стаичка. Току-що изпринтих облика на неземния хубавец и копието ще положа на една ръка разстояние, ламинирано междувременно, за да не го отмие влагата. Както не искам да отмие и мисълта за скорошната синергия. Вие знаехте ли, че песента "Стисни ме тук, стисни ме там, навсякъде ме стискай" всъщност е създадена в моя чест, а? Откъде ще знаете, като слушате само чалга. Пък това е класика, ей, нищо не разбирате. Кажи им, Тас-кебап.

# 138
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Агенция Тас влиза да съобщи важна новина.

Към всички Аниматорки на бебета:


Полага се еднократна помощ в размер на 200лв , независимо че децата са родени в ДЕ.
Трябва да се извади БГ акт за раждане и се подава молба за помощта към районното кмество.

# 139
  • Мнения: 592
Весе, Коко Бенд,
само ние ли се цепим от колектива и не се маскираме????
Ще ни мъмрят zа самоотлъ4ка а?

Аz ли4но ШаШава станах, а вие не zнам.
4акам с нетърпение срядата ( И тук въвъ форума и в действителност).

Ина4е пък сте готини и мир цари. Това е най_важното.

# 140
  • Мнения: 1 584
Весито, аз не постя, че мишките треви не пасат Crazy

Тоз тас-кебаб сложна манджа, ама се захващам ей сега да видим какви ще ги сготвя Thinking

Мамунка,  Hug

# 141
  • Мнения: 7 605
Тас, старо инфо пускаШ. Пък и то важи само zа деца, които живеят в БГ.

# 142
  • Мнения: 1 584
Tatjana, инфото на Тас е правилно - помощта е за всяко родено мишле (българче). Независимо дали живее в БГ Peace
Аз още не съм си ходила в БГ и не съм ги взела - ама с 200лв колко сиренце ще си купя Mr. Green

# 143
  • Мнения: 7 605
Добре де, ама тук във форума Що zа теми има то4но zа тия 200лв, 4е трябва да се подпиШе, 4е детето живее в БГ  Thinking

# 144
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Така е! 100 евро са нищо , но щом ги дават ...

Капка по капка вир става, са казали хората. Twisted Evil


Не е  така! На сестра ми оставих пълномощно да се занимава..и на нея изрично са и подчертали че имам право на тях независимо , че детето е родено и живее в де.
За детските ,които са около 18 лв месечно, за тях искат детето да се отглежда в БГ , за да имаш право на тях.

Да се похваля: Малката Тасманийка си има вече ЕГН. Как при преброяване след няколко години може българските граждани от 6 млн. да станат на 9млн.?   hahaha

За статистиката да отбележа: Малката е не само скорпионче ами е и червенокоса.Супер комбинация , нали? Дупе да ми е яко! Бягам...че реве от глад!

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 18:47 от Тас

# 145
  • Мнения: 11 329
Аааааааааааааау, какъв неzемен убавец ни е посетил Party Party Party
Падам от кеф.
Тъкмо каквито ги харесвам _маzни у дебели, с много секс апил.
Йес, йес, йес
Само дето не zнам дали ще мога да се вредя от жирафчето Wink

# 146
  • Мнения: 230
Каске , Тасманийка има сметка и някаква " виртуална " карта на ДСК . Но не е пазарувала по интернет. Обяснили са и че трябва да пълни картата от сметка...и да пазарува.Казвай може ли да платим данъците с нея в БГ , защото ако не кажеш ша та ям! Тасманийка е родена в 4.50 .
Казвай сега , да продължавам ли я обичам или да търся друга Тасманийка?
Тас, не мога да направя хороскоп само с час на раждане. Трябват ми и останалите данни като дата, година и място на раждане.
С картите на ДСК не съм запозната. Доколкото ми е известно само МАЕСТРО картите на ЦКБ и ПИБ са свързани с e-pay. Нарочно наблягам на МАЕСТРО, понеже те имат и други видове /ВИЗИ И т.н./, които не поддържат e-pay.
За въпроса с 200 лева, който постави и аз съм чувала, че имаме право на тези пари, независимо къде е детето, стига да има ЕГН, тоест да е регистрирано в БГ. Което между другото сме длъжни да направим преди да е навършило 6-месечна възраст, понеже иначе ще плащаме скромната глоба от 30 евро, платими в консулска служба Берлин, например.
И като стана въпрос за това, някой знае ли как стоят нещата ако сте били назначени в българска фирма и после излизате в майчинство, но живеете в ДЕ? Имате ли право на тези майчински или по-скоро се вземат немски? Или нищо не се взема?
Хексе, нарочно не препоръчах втората книга на Линда, понеже е малко по-окултна и ми се струва насочена към по-езотеричните читатели.
Тесличке, съжалявам за близкия човек! А за диктофона, къде и кога?

# 147
  • Мнения: 1 178
Гледам,гледам вие сте наистина много карнавално настроени..Та се питам може ли преЗ таЗи седмица да се обсъждат ванжи не6а или само 6е го даваме на zабавления по карнавалски? newsm78

до сряда по въzможност да се въzдържаме от обсъждането на важни неща  Mr. Green, ако нещо не търпи отлагане, в отчетните или готварския.  и аz имам въпрос към Хуйчо Буйчо, но ще си трая до сряда Wink
единственото иzключение е zа дръжцитата, тя си има сериоzна причина.

Червена шапцице, ти не ми ли zабеляzваш прическата, как да ме боли  Mr. Green
да ти подшушна клю, днес срещнах майка ти да се раzхожда в нашата гора, явно с тоzи карнавал сме се раzчули и хора от испанско срещнах, а що гости и скрити се мотаха, да вzемем да сложим Джеймса на входа да къса билети.
Май всичко е zаради тоz неzемен хубавец, главата ми не го побира как може един прост чай да прави такава кожа #Silly Тук има някаква мистерия Thinking  Да иzпратим Джеймса на мисия да я раzследва той тая работа. С парите от билетите ще го качим на влака zа галско.

# 148
  • Мнения: 3 423
Мардж, кипиш от интелект, ша знайш

# 149
  • Мнения: 1 178
И като стана въпрос за това, някой знае ли как стоят нещата ако сте били назначени в българска фирма и после излизате в майчинство, но живеете в ДЕ? Имате ли право на тези майчински или по-скоро се вземат немски? Или нищо не се взема?

това не го раzбрах, нали си иzляzла в майчиство, zначи ти плащат, zа какви други майчински става въпрос?
Да ти пратя ли иzвадка от zакона на лични, да не спамим карнавалната?

Общи условия

Активация на акаунт