Характер инатлив си има НОЕМВРИЙСКАТА дружина

  • 8 460
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 811
Пускам новата тема ей сега, с поправката в заглавието  Simple Smile Вярно "смили" е прекалено трагично, нещо ме беше обзело много тъжно настроение.

А може и Нека Баба Марта долети и на всички ноемврийчета здраве да дари, става ли? Нали има и други болнички ...

# 286
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Мдам,това да не е било,тити,моето дете у вас?Обичайните дивотии,освен това е изяла всички детски книжки от дебел картон,които мислех за много здрави.Само вън имам "спокойствие",защото вкъщи си отваря вратите и ходи и по другите стаи.
Доминика,нека е за Кристи заглавието,той сега ни е на всички в ума.

# 287
  • София
  • Мнения: 4 966
Оф пак се връщаме от детска педиатрия/мале че съм тъпа,ква педиатрия да е  ooooh!/.Отидохме с багаж,пък ни отложиха за утре.
Става въпрос за сериозна бактериална инфекция,която ако не се хване навреме може да има сериозни последствия.
Та утре постъпваме категорично.Грешката била ан лекарите,които са тръгнали да го лекуват с витамин ц,трябвало е незабавно антибиотик.
Искам д аизползвам възможността да БЛАГОДАРЯ на Мечето-Мече,не се възползвах от услугата ти,защото точно преди това Моан ми помогна ммного с  консултацията на двама специалиста,благодарение на които веднага потеглихме към отделението.
Моан-хиляди благодарности и на теб!
Сега отивам да почивам,защото трябва да се заредя с много търпение и сила.
Надявам се всиичко да има добър изход,и скоро да сме тук!
Целувки.
И мерси и на всички останали з аподкрепата отново.

# 288

Общи условия

Активация на акаунт