Mucha fiesta , poco trabajo...ИСПАНИЯ

  • 22 044
  • 283
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 818
Здравейте,момичета! Hug
asto и ХулигАнче,обиколихме 90% от инмобилиарийте на Елче и нищо не излезе с кредита.За съжаление големият син не работи,учи все още-в Bachillerato е.Ох...сигурно има някаква вратичка,ама къде newsm78
dunda,можеш да си поговориш със средния син по SKYPE-а:ilievi_es,той се прибира от училище след 15 h.или ни пиши на личната
geri_to,наисtина че бързо дойде тарxетата на сина,през октомври пуснахме за прсъединяване към съпруга аз и децата,но само на малкия и средния дойдоха писмата,чак август ще ходят за пръстов отпечатък.Явно е че с комунитариите е по-бързо yes
   :bouquet:ot men

# 121
  • Мнения: 1 128
Едно малко ОФФ.Асто,може на теб да ти е по лесно да пишеш така,но много трудно ти се 4етат постингите,и затова аз ве4е не ги 4ета.Писах ти на ли4ни с кредора как се пишат ш,щ,ю,я и подобни,но го нямаш впредвид.Съжалявам за което,но ми е трудно да те 4ета Peace

# 122
# 123
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ееееи, момичета, стига с тези безсмислени спорове. Нещата са толкова относителни и субективни. Нека влизаме  с удоволствие в темата.

# 124
  • Франция
  • Мнения: 152
alest, благодаря ти

# 125
Цитат
malaga_22 не ми се сте да съм "леко" твърда но не смиата6ли 4е наи малкото което може6 да направи6 като маика коиато иска да отгледа детето си във Испаниа е да запо4не6 сас ходене и распитване макар и да не знае6 езика, ако триабва с ре4ниците, стото тука може да се помогне и е за това темата, но не и да ти се свър6и работата тук вав форума, запо4ваики с тва 4е поне наи малкото което може6е да направи6 в БГ е да си преведе6 и легализира6 книйката с ваксините на детето, за да не си осигуриава6 тук главоболието. и последно не смиата6ли 4е вместо да ни дава6 класес де географиа за тва каде се намира Малага дали е в Андалусиа или не, може6 да ги вложи6 в усвоиаването на испанскиа, 4е тъи като гледам баиа сте ти е нужен   ади много късмет ти желиаиа, и наистина нисто ли4но против ниамам, може би съм прекаленно отговорна и си мислиа 4е вси4ки са като мен....... поздрави
asto,не ми казвай дали съм отговорна или не ,смятам ,че целта на форума е за това да споделяме опит и да обменяме информация,а не да се заяждаме.Не смятам да ти давам обяснения,но ще ти спомена само,че детето ми до вчера беше с бронхит,а сме си отново в  Испания едва от една седмица,за която мога да ти кажа ,че съм свършила работа,която тук в Малага не е лесно да се свършиш дори за месец Crazy.А именно- намерила сам си работа,намерила сам си и квартира(а при нас летния сезон вече е дошъл и цените са бомбастични и е почти невъзможно да си намериш апартамент за larga temporada),нанесли сме се и съм подновила всички лични доктори,tarjetas,empadronamientos и още куп неща.А по въпроса за географията ,ако не знаеш всяка comunidad си има различни наредби,закони и разни там други неща и ако при теб в градините не искат имунизационен паспорт ,тук при нас може и да искат (още не съм разбрала,нямаше време и за това,утре ще се заемам  и с него).Не знам защо си мислиш,че си по-отговорна от мен ,но си мисля ,че ако беше поне малко отговорна щеше да се научиш да ползваш Кредор добре ,а не да пишеш небивалици разни,които и с тълковен речник не се разчитат.Мисля си още ,че се обръщаш към останалите с много необмислен тон.Никoй не е длъжен да понася отношението ти,зачитай правото на мнение на всеки и не съди чуждите постъпки,както никoй не съди твоите.Поздрави и нищо  Simple Smileлично. Naughty Calladita mas guapita!!!

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 23:03 от malaga_22

# 126
  • Мнения: 1 128
Не ми работи кредора и сам с кирилизатор,затова ако има грешки съжалявам.Момичета,не исках да подхващам нови спорове.Просто Асто за оsобените букви като ш,щ и подобни има комбинация от бутончета когато пишеш с Кредора Peace
И да ви покажа малкия Андрес какви ги върши,когато му теги главата Mr. Green
http://video.google.es:80/videoplay?docid=2260662687273033821

# 127
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
friki, голям сладур е!!!  Laughing
gery_to, вашия мъник също Hug

Мацки, сложих в общия албум 2 снимчици, хайде, слагайте и вие, какво чакате????!!!!!   newsm78 Mr. Green

# 128
  • Мнения: 1 128
аз съм една пласта знам,обаче хулиганче така като ми го обясни ми се отваря еtо това
http://community.webshots.com/myphotos?action=upload
и няма upload destinacion.

# 129
  • ES
  • Мнения: 2 172
И от тука си избираш файлове (choose files), които са ти на компютъра и после ги уплоудваш (start upload)
Фрики ама твоя гарджо наистина много сладък, сладурко малък.

Вес, а вие приличате на студенти

# 130
# 131
  • Мнения: 811
Ами правих струвах и къде ги плеснах тия снимки  bash...Сега как да ги сложа в албума незнам   newsm78.Помоoooooщ  smile3518

# 132
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Готово, алест! Снимките ти са оправени  Peace, едната я сложих в мами и мадами, а мъника - с дечица.

# 133
  • Мнения: 811
Готово, алест! Снимките ти са оправени  Peace, едната я сложих в мами и мадами, а мъника - с дечица.


Kissing Heart

# 134
  • Ispania
  • Мнения: 4 485
NIAMAM KREDOR.Pparvo da zapotsna s tova Confused.
Tolkova ,ste pisali ,tse mi otne dosta vreme da protseta vsitski Laughing.Ima tam niakolko otgovora za hrana i sega ogladniah Embarassed.
Iskaaaam lIUtenitsaaaaa ,sega ,ste me karate da hodia do MADRID  za NEIA Embarassed Laughing
Tseluvki na vsitski

Общи условия

Активация на акаунт