Mucha fiesta , poco trabajo...ИСПАНИЯ

  • 21 961
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
това и сега си е така - ако имате брак и мъжа да кажем работи - половинката му по рано вземаше резиденция а сега взема направо тархета за работа за колкото е на мъжа .

# 16
  • Мнения: 354
gery_to да бачкам в една къща та затова се налага да го дам на ясла дано да имаме късмет а пък като взема документите за работа ще търсим нещо по добро.
Абе много често ми блокира компа някой да ме светне кво да правя че съм много боса в тези работи Tired

# 17
  • Мнения: 3 098
Гери,какво имаш предвид,как да ида до Валенсия?

# 18
  • Мнения: 3 098
това и сега си е така - ако имате брак и мъжа да кажем работи - половинката му по рано вземаше резиденция а сега взема направо тархета за работа за колкото е на мъжа .
И аз така 4ух,то и в пояснението на закона го пише.Да видим. ThinkingАко е така трябва да ми излезне перманентна с право на работа.Ако е така  Praynig Ще ходя в Алзира в болницата да си подавам молба за работа.
Мацонки,да ви пусна едни хубави работи.Гледам ги и си мисля,4е искам да си купя по4ти вси4ко като се прибера тази седмица в България.
http://www.kia-lingerie.com/

http://www.delfina.bg/
http://www.prestigebg.com/
http://excite-lingerie.com/
http://www.hristy.com/index.html

# 19
  • Мнения: 811

Дунда не си ти само баламата - аз за 5 години в испания ни можах да се оженя (за мъжа си разбира се ) ни имам такива познати които да ми  направят договор .

Ами и аз да се запиШа в групи4ката на баламите  Embarassed.Нямам докум.досега по независеЩи от мен при4ини.Аз каквото трябваШе,направих,но попаднах на адски некоректен работодател и затова сега Ще си отнесе глобите.Това ме успокоява засега. newsm44 Ина4е си действам и аз за документите,но сам си пуснала ,както ве4е съм ви казвала,по аррайго лаборал.Ве4е цяла година се то4и процедурата.Ама цялата работа я скапват тези мърди от естранхерията и сега те са ми на муШката  #2gunfire.4акам ве4е 6 месеца за отговор и съм бясна  #Cussing out.
Дано да е истина това,4е Ще ни пуснат да работим без ограни4ения,4е и аз имам такиииива планове...Не съм си легализирала дипломата досега,но е заЩото нямах стимул.Ако ни пуснат да работим,тогава.А и легализацията на дипломи Ще е по бърза сега,като сме ве4е в ЕС.
Гери,ти къде живееШ,не си ли във Валенсия ?
Марица,ей това най ми хареса http://www.hristy.com/index.html.Страхотно е вси4ко.

Крис е адски кисела днес.Показаха се ве4е две зъб4ета,но явно много я мъ4ат  Sad.Сега оба4е съм и връ4ила едно огледалце и много си играе с него,как не съм се сетила досега  Wink.Гледа се,целува го  Joy.Майтап.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 14:59 от alest

# 20
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ами Марица както писах по-горе, в момента нямаме кола, трябва да дойда с автобус, ама с това дете... Днес ходих и до съда, казаха ми, че наистина хистория не извършва подобни услуги и че трябва да ида за целта във Валенсия в Tribunal Justicia. Викам и ами нямам възможност, няма ли тук някоя служба, която извършва тази услуга, да го изпрати до Валенсия. Нямало, ама можеш, вика, с писмо да го пратиш. И кой после ще си играе да ми го връща? А може ли друг човек да ми го представи питам, не знаят. Та съм малко в чуденка. Не искам мъжа ми да си губи ден от работата за това. Има една друга мама тук. Ако успеем да се организираме. Но тя пък знае от своя позната във Валенсия, че само с либро де фамилия се орправя издаването на акта.

P.С. В Дения живея

# 21
  • Мнения: 811
Гери,ние тази работа я свърШихме миналата седмица.Отидохме и двамата с мъжа ми.Поискаха ни паспортите и ме караха аз да се подписвам.Незнам заЩо само аз...дали заЩото моят паспорт беШе пръв или такава е процедурата,незнам.Мисля си,4е едва ли има на4ин някой вместо вас да свърШи работата.Мога да се опитам да изнамеря телефон и да се обадиШ да попитаШ.За друго не се сеЩам.

# 22
  • Мнения: 811
Tribunal Superior De Justicia De La Comunidad Valenciana
Placement on map is approximate
Palacio de Justicia 2
46003 Valencia, Spain
963 876 800

Гери,ето това намерих.Обади се и питай дали става по поЩата.

А ето това е сградата.

# 23
  • Мнения: 3 098
alest  Grinning
Що се 4удиш заЩо само теб накарали да се подпишеш?Майката 100% се знае със сигурност,но баЩата винаги бил под съмнение..... JoyМайтап.
Ина4е е така,паспорти и подпис.Аз тъй като ходих сама,само аз се подписах.
Абе,Гери не се плаши толкова от това пътуване.Ей къде е Дения.
Незнам аз така свикнах да ходя много с малката,навсякъде сме двете и не ми прави впе4атление.Но определено с кола Щеше да ти е много по_лесно.
алест,малката поуспокои ли се,милата? Confused

# 24
  • ES
  • Мнения: 2 172
Благодаря Алест,
проблемът ми с малкия е, че не обича да стои в количката и често на разходка се носим на ръце. Инaче близо ли е от автогарата тая хустиция, в случай че дойда с автобус? А ако дойдем с кола как най-лесно ще се ориентираме?

# 25
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет моми4ета
 Герито няма страшно ще се оправи6 .. аз в на4алото се 4удех как ще мъкна малкта по магазини , други градове и т.н. - свиква се .. 2 , 3 пъти като се " мобилизираш" после по4ва да не ти прави впе4атление ...  Mr. Green
 а ето един виц от " немската тема "
3. За Испанците
Едно детенце в Париж попитало баща си:
- Татко къде се намира Испания
Бащата вzел картата на Париж и zапочнал да търси, но Испания не открил.
После вzел карта на Париж и района, но пак не открил Испания.
Накрая каzал на детето:
- Абе тука някъде ще е , но сега не мога да я намеря, zащото имаме един Испанец във фирмата и идва всяка сутрин с колело на работа. Сигурно не е много далеч.
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
веселят се немкините  Wink

# 26
  • Мнения: 3 098
Хулиган4е, Joy Joy Joy напражо паднах от смях....
Гери,до автогарата не е близо.Най_добре ако идваш с автобус,пред автогарата има таксита,хвани си и кажи адреса.Абе всъЩност не е дале4е,но ти няма как да знаеш преките пътеки.
Ако дойдеш с влака,като излезнеш пред централна гара,преси4аш и тръгваш в посока обЩината по една тясна у4и4ка с много магазини и кафета.Оттам излизаш на друга улица за преси4ане,нея няма да я преси4аш,заЩото там ти е спирката на  9 автобус градски.Като се ка4иш,Ще гледаш спирките.Или слизаш на Пинтор Сороя до Корт Инглес,или на Пуерта де ла Мар.

# 27
  • Мнения: 811

Гери,до автогарата не е близо.Най_добре ако идваш с автобус,пред автогарата има таксита,хвани си и кажи адреса.Абе всъЩност не е дале4е,но ти няма как да знаеш преките пътеки.
Ако дойдеш с влака,като излезнеш пред централна гара,преси4аш и тръгваш в посока обЩината по една тясна у4и4ка с много магазини и кафета.Оттам излизаш на друга улица за преси4ане,нея няма да я преси4аш,заЩото там ти е спирката на  9 автобус градски.Като се ка4иш,Ще гледаш спирките.Или слизаш на Пинтор Сороя до Корт Инглес,или на Пуерта де ла Мар.
Joy Joy Joy newsm62
Как Ще се оправи моми4ето с тез обяснения незнам  newsm78.Абе да хваЩа такси и това е.Трудно е за някой ,който и понятие си няма от града.
alest  Grinning
Що се 4удиш заЩо само теб накарали да се подпишеш?Майката 100% се знае със сигурност,но баЩата винаги бил под съмнение.....
.
алест,малката поуспокои ли се,милата? Confused
Абе ,виж това не ми дойде на акъла в този момент,ама сега като казваШ,май за това Ще да е  Joy Joy
Ина4е Крис е на моменти.Днес не е хлен4ила много.Уффф,дано излизат тия зъби ве4е,4е е голям зор.

# 28
  • Мнения: 3 098

Гери,до автогарата не е близо.Най_добре ако идваш с автобус,пред автогарата има таксита,хвани си и кажи адреса.Абе всъЩност не е дале4е,но ти няма как да знаеш преките пътеки.
Ако дойдеш с влака,като излезнеш пред централна гара,преси4аш и тръгваш в посока обЩината по една тясна у4и4ка с много магазини и кафета.Оттам излизаш на друга улица за преси4ане,нея няма да я преси4аш,заЩото там ти е спирката на  9 автобус градски.Като се ка4иш,Ще гледаш спирките.Или слизаш на Пинтор Сороя до Корт Инглес,или на Пуерта де ла Мар.
Joy Joy Joy newsm62
Как Ще се оправи моми4ето с тез обяснения незнам  newsm78.Абе да хваЩа такси и това е.Трудно е за някой ,който и понятие си няма от града.

Я не се бъзикай Mr. Green Laughing
Много хубаво съм го обяснила даже,просто няма как да се загубиш.
4е аз стари шофьори съм упътвала и не са се губили из Валенсия.А и брат ми така го нау4их.
Като дойде в на4алото,ниЩо не знаеше.Идва от селото с влака и ми звъни по телефона,ела ме вземи от гарата.Ходих няколко пъти и реших да го нау4а сам да се оправя.И Щото знам,4е аз се у4а като дойде неволята,реших и на него да му го приложа.СледваЩото му идване,пак така ми звъни,пък аз му казах,сега Ще дойдеш до нас с автобуса.И му обяснявам от гарата къде да хване,кое да хване.Е,позагуби се тогава,но сега е пушка.Сега идва и с колата и няма проблеми,даже и във Валенсия го "опънах" да кара,та му мина паниката и оттам.
Мене мъжа ми така ме нау4и и съм му много благодарна,заЩото нямам страх от ниЩо.

# 29
  • Мнения: 354
Хулиганче абе голям смях с тоя виц hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт