Прах за пране ...

  • 1 710
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Тайд-изпира  петната. wash

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Намажи петното с TEST гел и го остави да престои една нощ.
Аз мажа петното и слагам в пералнята, без да чакам нощ, след това с Ариел.

# 17
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Спот+Ариел

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Вениш ми оправя всички проблеми!

Напълно подкрепям. Колкото до праховете - според някой специалисти горе-долу стават Persil, Ariel, Tide и донякъде Тема! По-евтините съдържали повече `плънка` и аромат за сметка на активните вещества.

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Същото. Ариел за цветно пране. Сега даже взех този за студената вода да го пробвам.

# 20
  • Мнения: 399
Трилиън,
Моля като пробваш, кажи как изпира. Че моята пералня има 3 програми за пране със студена вода, но не съм пробвала досега заради липсата на подходящ прах. Пък съм се заредила с друг прах, та чакам да го свърша и тогава да купувам Ариел.

# 21
  • Мнения: 3 360
Вениш или Ариел Peace

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз щях да пускам същата тема. Алекс сега е в разцвета на художествената си кариера  Mr. Green Всичко е надраскано с химикалка и от време на време и с някой цветен молив. Последната " жертва " беше нова ленена покривка за холната маса на свекърва ми. Laughing Другият проблем ми е- петна от мандарини  Rolling Eyes - само при мен ли се получават?  Алекс като си обели мандарина и започне да яде, задължително се покапва, а петната не се изпират. Close Вече има три, от които две нови блузки с жълти петна от мандарини.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 061
з си оправям всякакви петна с Вениш, но не течен, а на прах! Този течния нищо не прави по мои впечатления. А праха прави чудеса, но концентриран директно върху петното, не някакви си там разтвори.
Само за пример - мъжа ми си беше пуснал в пералнята една риза заедно с една химикалка в джоба. Тя съответно беше изтекла и цялото пране беше на мастилени петна, включително и една моя бяла рокля. Щях да го убия! Хванах дрехите, разтелих ги на пода в банята, намокрих ги с душа после посипах петната обилно с прах Вениш. Периодично мокрих, досипвах вениш няколко пъти и за няколко часа нямаше нито едно петно. После всичко обратно в пералнята и готово.
До сега не ми се е опъвало никакво петно, но само когато го посипвам директно с праха върху намокрената дреха. Пише да се оставя 15 мин май, но аз понякога го държа доста повече, поне има резултат!
А с прах за пране петна не се изпират, нищо че по рекламите се надпреварват да се надлъгват кой е по-по-най!

# 24
  • Мнения: 1 187
Oт около година пера със Савекс ароматерапи/енерджи/.Освен че ми изпира петната(аз май по-често от щерката се уливам) Embarassed,мирише страхотно!За по-упорити петна-Вениш/течен/.Онзи ден си изцапах дънките с йод,и се изчистиха. Hug

# 25
  • Мнения: 703
Определено не съм доволна от Персил!
Предпочитам Ариел,най-вече течен,а също съм доволна и от Сано Максима.
За Вениша-задължително първо слагаш на петното малко,а после добавяш и към праха при прането.
Доволна съм и от Аптата за петна.

# 26

Общи условия

Активация на акаунт