Пиете ли витамини и други добавки?

  • 16 862
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Не, всеки ден пия фрешове Peace

# 16
  • Мнения: 11 005
Рибено масло (Epamar или Омега-3) и чайове  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
От 2 седмици пие ФитоФанер на Фито, защото адски ми се цепят ноктите, пък и скоро очаквам да ме налети косопада след раждане. И пия фреш от грейпфурт всеки ден. Ескимо все се каня да си купя, ама и това ще стане.

# 18
  • Мнения: 8 505
В момента не.През януари пих.Обикновено зимата пия 2 пъти по един месец,но тази май ще мина с един курс.
Всъщност каква разлика трябва да се усеща?Чувствала съм се добре и това е достатъчно.Все пак липсата на витамини се усеща много повече,отколкото наличието им.

# 19
  • Мнения: 27 524
Пия, но промяна не чувствам. Сигурно има, но не я усещам.

# 20
  • Мнения: 4 358
Пия пчелен клей.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз пия Мултитабс, всеки ден ям плодове и пия фрешове и ефекта е, че когато всички бяха болни покрай мен, аз дори не кихнах!

# 22
  • Мнения: 53
Никога не съм пила витамини,а и с плодовете съм  скарана.

# 23
  • Мнения: 817
Предпочитам по естествен път да си ги набавям.Който сутрин стане пръв има задължението да направи една кофа фреш/според сезона/ и така започваме деня вече от три години.
Наскоро открих колко са приятни и зеленчуковите фрешове.
По едно време бях полудяла направо по хранителните добавки ,като почнеш от такива като комбинация от витамини ,антиоксиданти ,минеш през тези за отслабване и стигнеш до тези за коса и кожа ,докато не осъзнах ,че с правилно хранене може да се постигне много повече от всякаква химия......... Laughing
Единсктвенот нещо което пия е само в началото на лятото едни ампули на Академи ,които подготват кожата за слънцето и благодарение на които впоследствие избягвам слънчевата алергия. Blush

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
преди бях на диета и пиех мултивитамини. сега пия такива за бременни. плодове сигурно ям поне по килограм на ден.  не мога без тях. и малкия е така, слава Богу. 2/3 от парите за храна са там Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 626
...И чувствате ли промяна от приема им?...
Мацата, а ти каква промяна търсиш или по скоро очакваш да има?! Факта че си в отлично здраве и с добро самочувствие не Ти ли е достатъчен?!

А по темата Ти, не пия никакви медикаменти/ витамини, добавки.../, само вода, зелен чай и разновидности му и наблягам на плодове и зеленчуци!

Ами на разни места чета, че при приемането на тези витамини и хранителни добавки, хората се чувствали емоционално по-добре и имали повече енергия. А аз вечер в 9 часа съм почти спяща, едвам дочаквам да стане по прилично време за лягане. Та в тази връзка ми беше въпроса за промените.
А иначе за чудесното здраве, и миналата зима пиех витамини, ама си бях болна.
Незнам  newsm78

# 26
  • Мнения: 5 140
Пия витамини, особено след като бях болна почти цял месец.
Хапвам и доста плодове.

# 27
  • Мнения: 1 202
Не пия никакви витамини .  Embarassed

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От 2 седмици пие ФитоФанер на Фито, защото адски ми се цепят ноктите, пък и скоро очаквам да ме налети косопада след раждане. И пия фреш от грейпфурт всеки ден. Ескимо все се каня да си купя, ама и това ще стане.

Сока от грейпфрут не трябва да се смесва с някои лекарства .......

# 29
  • Мнения: 1 813
Нищо не пия и дори не обичам да ям плодове и зеленчуци,абсолютна липса на витамини имам  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт