Пиете ли витамини и други добавки?

  • 17 019
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 599
Едно е сигурно - няма евтини и качествени витамини.
По темата - не пия витамини, нито като бременна, нито като кърмеща. Внимавам какво ям.
Не че изцяло отричам добавките, но трябва много добре да съм ги проучила. Напоследък четох за Аквасорс - ако някой е пил, да сподели. Иначе съм впечатлена от изследванията и опитите с тях, особено за освобождаването  на стволови клетки  Thinking

За разтворими витамини+задържане на течности - това научнообосновано ли е??!! Мога само да кажа, че всъщност си пиете един вит С, защото В 12 разгражда при ефервесценцията всички останали, това съм го учила, не просто чела.

# 91
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А аз не знам в този забързан делник на кой му остава време да яде ябълки и да пие толкова фрешове че да си набави нужните витамини за деня?! #CrazyЗатова е добре да се купят готови,а и сега ми кажете в кои продукти няма химия? newsm78И ябълките, салатите,репичките и всичкойкоето е на пазара.Поне витамините ги пройзвеждат реномирани компании.дано съм била полезна Joy
Ти сериозно ли? Shocked
Значи храната я ползваме за пълнене на червата, пък необходимите за организма в-ва ги теглим от хапчета и сиропи ooooh!
Ами правилно- трябва да поддържаме възхода на химическата промишленост... И по-специално на фармацевтичната индустрия Crazy

# 92
  • Мнения: 1 424
Да,пия  Peace  В момента взимам комбинирани витамини, разтворими. След като ги свърша,мисля да почна Калмацин  Peace

# 93
  • Мнения: 3 248
Не, не пия. Изключително рядко взимам каквито и да било лекарства. Залагам на плодовете и зеленчуците. Много, много рядко боледувам ... от грип! Simple Smile

# 94
  • Мнения: 528
Да, пия витамини...неразтворими. Освен тях взимам и лецитин.

# 95
  • Мнения: 246
 Peace Мда, пия витамини Jameson, канадски са, неразтворими таблетки. Освен това ям всяка вечер по 3 кивита.....просто много ги обичам, не за друго.   bouquet

# 96
  • Мнения: 483
Не пия нищо, но и когато съм пила май не съм чувствала разлика, а и нямам нужда - хемоглобина ми е висок.

# 97
  • Мнения: 596
Фолиева киселина.
Като бях бременна пих също Матерна и Центрум.

# 98
  • Мнения: 420
Бирена мая и билкова отвара за общоукрепване на организма.

# 99
  • Разград
  • Мнения: 25
Да,пия бирена мая и съм много доволна-кожата ми се изчисти от дребните досадни пъпчици Grinning

# 100
  • София
  • Мнения: 2 079
Пия Spectrum Vite от първия ден на декември и се чувствам прекрасно с тях!  Hug

# 101
  • Мнения: 1 006
Пия Centrum сутрин вкъщи. В офиса пия комбинирани някакви, които са разтворими и съдържат нам колко си витамини. През деня се блъскам и с портокали. И пак се чувствам като парцал. Само физически.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 326
разтворимите витамини задържат водата в тялото и някой жени се подуват затова не са много препоръчителни.А иначе има много видове витамини, в зависимост от това какво очакваш.Аз  пия например селениум аде,който много добре ми понася за кожата и косата.Той е като мерца, но от мерц напълнявам или по-точно започвам с вълчи апетит и от там се трупат килца Grinningа иначе като витамини за тонус Витарал,Центрум и витамините на Волмарк са изключителни за здраве и тонус.А аз не знам в този забързан делник на кой му остава време да яде ябълки и да пие толкова фрешове че да си набави нужните витамини за деня?! #CrazyЗатова е добре да се купят готови,а и сега ми кажете в кои продукти няма химия? newsm78И ябълките, салатите,репичките и всичкойкоето е на пазара.Поне витамините ги пройзвеждат реномирани компании.дано съм била полезна Joy
Отделно разтворимите съдържат подсладители, които са доста вредни.....
Пия мултивитамини и Омега-3, донесени са ми от чужбина, но не съм много редовна.......за протокола-не боледувам, не ми капе косата и не са ми чупливи ноктите.
Ям по някой плод почти всеки ден.

# 103
  • Мнения: 91
то натурално най-добре, ама ако е от градината на баба  Joy
сериозно, според някакви си изследвания, в днешните плод-зеленчуци има в пъти по-малко количество витамини от едно време.. и за да си набавяме необходимото само от тях по тази причина трябва да ядем с килограми  Laughing
не знам до колко и това е пореден маркетингов трик.. не знам обаче и коя ябълка какво съдържа, доколко е органична, сама ли е пораснала толкова голяма  Joy
аз лично пия с прекъсване фитофанер, едно друго с минерали, и рибено масло.  витамин Ц наистина има навсякъде и не си заслужава да се пие отделно; не така стоят нещата с омегите, цинка и някои др. полезни неща

# 104
  • Мнения: 1 986
 Пия вит.В-комплекс и Герикапс Peace

Общи условия

Активация на акаунт