Лазерен епилатор

  • 1 728
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
И аз се включвам със същата молба, особено ме интересува сертифициран ли е уреда като безопасен за здравето?

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хм, ми то моето е по-скоро уред отколкото епилатор. сега видях снимката.

значи, третират се космите един по един, това е пипкавото..и другото което е, че трябва да улучиш корена на космите, тогава се разрушава . всеки косъм се третира с лазерен импулс, който трае 4 секунди, като преди това кожата е добре да е хидратирана или с тоалетно мляко или просто с вода. а, също не е хубво да се повтарят космите.
аз си очертавам с химикал някакво количество косми и си ги правя.
друго newsm78
не съм се правила от миналата година, но имам оплешивяване на места на краката като отделни участъци големи колкото да речем монета от левче.

ще потърся снимка да ви пусна

# 17
  • Мнения: 220
Това с улучването на корена не ми стана ясно, след като не го виждаш как се ориентираш къде е ? Не е ли достатъчно лазера да се насочи към косъма?

# 18
  • Мнения: 643
Да се абонирам за темата да ми излиза, че и на мен ми е доста интересно.

# 19
  • Мнения: 266
А за лице може ли да се използва? newsm78

# 20
  • Мнения: 68
Много интересно newsm78
А може ли да се използва за цялото тяло?

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
такъв е моя


Не е ли достатъчно лазера да се насочи към косъма?
ами не е достатъчно. косъма го виждаш накъде е отишъл, но за корена му само можеш да предполагаш. то иначе досега да съм ги изтръгнала всичките.
усеща се когато си улучил правилното място, защото има едно боцкане, а понякога и мирише на пърлено...
лицето препоръчват да се избягва, но си мисля, че гледат да се застраховат.

за гаранцията на самия уред - не вярвам измишльотини да ги продават по големите марки магазини за техника. моя е купен от испания.

тук рекламират по тв едни такива епилатори, но нямам впечатления за тях.

# 22
  • Мнения: 485
Сега видях темичката,много ме интересува.Какво стана,някой снабди ли се от България с такъв епилатор,каква е цената? Мисля да пиша на имейла на русенската фирма за да ми дадат по-вече информация,но все си мисля че няма начин да няма дистрибутор и за София.

# 23
  • София
  • Мнения: 480
Сега видях темичката,много ме интересува.Какво стана,някой снабди ли се от България с такъв епилатор,каква е цената? Мисля да пиша на имейла на русенската фирма за да ми дадат по-вече информация,но все си мисля че няма начин да няма дистрибутор и за София.

Преди 3-4 дни им писах и още нямам отговор, опитах да се свържа и по АйСиКю - никой няма и там. Ако искаш им се обади направо на телефона.

# 24
  • Мнения: 485
Оооох,нещо не го виждам този телефон,ако искаш напиши ми го,ще им звънна и ако се свържа ще напиша какво са ми казали.

# 25
  • София
  • Мнения: 480
Нещо съм се заблудила, няма даден телефонен номер.

# 26
  • Мнения: 1 529
Много интересно наистина.Но и сигурно е доста скъп,иначе вече щяха да го внасят в България.

# 27
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Преди няколко години си взех някаква подобна джаджа на БЕЙБИЛИС. Към един уред се включват няколко платки, които се поставят на окосмени участъци. Би трябвало да унищожава корена на косъма, а след това се минава с епилатор,пинсета или кола маска. Така и не го използвах, моля ако някоя го има и е била по-сериозна от мен да сподели резултата.

# 28
  • Мнения: 249
И аз да се запиша, за да я следя темата. Аз го намерих този епилатор в ebay.uk, беше към 100 паунда май новия им модел.  Замислям се за него. Да попитам има си инструкции за ползване, нали?

Общи условия

Активация на акаунт