Само аз ли, не съм почитател на синьото сирене?!

  • 6 221
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 793
И аз не го харесвам. Никак даже. Мъжът ми го яде обаче и затова купуваме.

# 16
  • Мнения: 7 723
Хич не обичам синьо сирене- мухлясало ми е  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 1 099
И аз не мога да го ям...
Най- си обичам класическото българско сирене Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 299
... като седнахме да вечеряме, станах, измих си бутчето и тогава си го хапнах Embarassed
Joy Joy

Мразя го и аз. Обичам едно пилешко със сметана, кис. краставички и отгоре се ръси и синьо сирене, но аз не го слагам. Naughty Мирише на крака... Сиренето "Рокфор" е същата помия.

# 19
  • Мнения: 2 936
аз също не го харесвам  Sick
преди време ядох пица-4 сирена...помислих 4е може в пицата да е вкусно  Rolling Eyes ,но н-е-е-е...добре 4е беше само в средата,така и не го вкусих,а и миришеше ужасно!!!!

# 20
  • Мнения: 13 512
 И аз го мразя... а за  чистия Рокфор да не говорим.Всъщност- само бяло саламурено, Дунавия, моцарела и Кири.

# 21
  • Мнения: 1 021
Аз харесвам синьо сирене, само в малко количество в сос. Иначе в салата или натюр ми е Sick

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Обожавам всякакви видове сирена - ям ги натурални, в салата, в сосове, в ястия... Ох, трябвало е да се родя във Франция  Simple Smile. Като ученичка в езикова гимназия имахме часове и за френската кухня. Още ми е пред очите една книжка - класификатор на всички оригинални френски сирена (над 350 вида), с подробно описание на технологията за приготвяне и храните и напитките, с които се съчетават. Предпочитан десерт при французите е дървено плато с наредени различни видове сирена, плодове и червено вино. За мой късмет вкъщи само аз съм почитател на "миризливите" сирена - фамилията хич не ги харесва и аз им се наслаждавам сама.

# 23
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Не обичам, да го ям натурално, а обожавам сосове с него и други сирена.

# 24
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Обожавам всякакви видове сирена - ям ги натурални, в салата, в сосове, в ястия... Ох, трябвало е да се родя във Франция  Simple Smile. Като ученичка в езикова гимназия имахме часове и за френската кухня. Още ми е пред очите една книжка - класификатор на всички оригинални френски сирена (над 350 вида), с подробно описание на технологията за приготвяне и храните и напитките, с които се съчетават. Предпочитан десерт при французите е дървено плато с наредени различни видове сирена, плодове и червено вино. За мой късмет вкъщи само аз съм почитател на "миризливите" сирена - фамилията хич не ги харесва и аз им се наслаждавам сама.

Късметлийка!  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 508
В натурален вид даже ми е гадно да го пипам  Sick иначе съм яла в сосове и така ми хареса - защото не се усещаше  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798
Обичам само краве сирене и Дунавия. Всякакви други видове най- малкото ми миришат ужасно и на вкус са ми кофти.

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Адски много харесвам сибьото сирене, но май ще се окаже, че не е толкова полезно  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 7 474
И аз не го обичам, става ми лошо само от миризмата му  Sick

# 29
  • Мнения: 5 140
И аз съм в групата на нехаресващите, не ям и не купувам. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт