Имали ли сте телевизионни участия и от какъв вид?

  • 5 520
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 423
Ню, благодаря Embarassed, баба каза - край, детето няма да става шантонерка Joy, понеже тя ме гледаше, много слушаха наште нейните заповеди и изпълняваха, как съм ревала.... Confused
не стана детето шантонерка, но нищо не стана от детето.... bowuu

# 61
  • Мнения: 5 468
не стана детето шантонерка, но нищо не стана от детето.... bowuu
Joy Joy Joy Карай бе, важното е, че си хубава. То и от мен нищо не стана Crazy.

# 62
  • Мнения: 5 622
Навремето така правиха кастинги на деца за разни продукции, по училищата..Само в нашето не са идвали  Thinking

Мъжът ми така си е пропуснал шанса..Одобрили са го за главна роля в някакъв френски филм, в който е щял да играе младият Ален Делон, но в денят на снимките е нямало кой да го заведе...Аз ако съм и проявят интерес към детето ми, ако трябва от работа ще изляза, егати....  Confused

# 63
  • София
  • Мнения: 4 423
бубе, точно така, тогава от цялото 12 у-ще на Иван- Асен, само мен взеха за пробни снимки и от всички други деца мен избраха, така беше едно време, няма връзки, няма богати родители...
ще излезеш разбира се, това е шанс един път Peace
Ню, бяхме хубави, сега сме само млади Joy

# 64
  • Мнения: 5 622
Буб, така е. Наистина нямаше връзки тогава.. Имам и няколко приятелки, дето и в техните учулища са идвали и са ги наели за някаква масовка, с някакви ретро поли са ги обличали  hahaha Било голям майтап...

Ако мъжът ми го бяха снимали и беше станало нещо от него, първо, че нямаше да го срещна и второ щеше да знае френски и ако се бяхме срещнали все пак, щеше да ме плени още повече и щях да го отнеса като куцо пиле, домат, още веднага, нямаше да чакам 5 години докато се реша да се оженим  Joy

# 65
  • Мнения: 2 013
Ако мога да го избегна, не заставам пред камера. Горната ми устна започва да трепери, забравям си всички умни мисли, избива ми пот от прожекторите, въпреки пудрата...

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Буболина, аз много добре си го спомням филма. Не в подробности, просто помня че го даваха, помня и песента:

Мери Попинз, прелест моя,
ти пристигна във покой,
уличката ни тъй тиха
смях и глъчка огласиха.


Вера Среброва мисля, че играеше Мери Попинз, тя не ми харесваше много , но децата ми харесваха и тайничко им завиждах  Embarassed

Иначе едно време, нали съм от старото поколение, имаше едно предаване "Мелодия на годината". Аз свирех в една женска рок-група "Ева рок" на бас китара. И ни даваха в едно предаване като "нов глас". Това на млади години.
Сега на стари ме дават по пловдивския "Евроком" в новините от време на време - като има синдикални мероприятия - митинги, стачки, пресконференции. Последно даваха моята Преслава преди две седмици по БТВ на митинга в защита на медицинските сестри в Пловдив - тя крачеше бодро по площада. Момчетата също са ги давали - големия пее в хор, та имат доста участия, малкия на кампания за набиране на средства за децата.

# 67
  • Мнения: 1 100
Много отдавна...може би някой от наборите ще се сетят за филма МЕРИ ПОПИНЗ, та аз бях момиченцето Джейн - много русо и синеоко момиченце с дълга коса, партнираше ми сегашния спортен говорител Виктор Съръиванов, филма беше доста серии, аз не ходех на у-ще, бях много горда. Снимахме около година, след това играх в Честна небестна, пак в главна роля, снимаха ме и на Шипка и го даваха това документално филмче десетина години на 3 март....
За малко да играя в главната рола на филма "Рицаря на бялата дама", но баба реши, че актрисите били леки жени Crazy и не даде вече да се снимам, така свърши кариерата ми, а беше толкова хубаво, миризмата на ментов чай в кафето на Националната телевизия и натрапчивата миризма на студиото, в което снимахме - отсреща пишеше Бригита Чолакова, как й се радвах когато можех да я зърна...ех, хубавото ми детство.


Дай някоя снимка да те видим. Аз не съм гледала филма.  Cry

# 68
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз искам снимка ... много жалко, че не си продължила  ... вероятно си била голяма сладурка  Grinning

# 69
  • Мнения: 2 353
  Буболина - сним-ки-те! Сним-ки-те!
  По темата - случвало се е да се появя спорадично. По едно време правех един скеч "Евлампия" по кабелна ТВ. Не беше нещо особено, но много се забавлявахме, докато го правим.

# 70
  • Мнения: 5 622
Айде и аз се присъединявам към желаещите да те видят  Hug

# 71
  • Мнения: X
Хм, да видим...ми
Година: 1997, началото на м.януари,аз заедно с на баща ми студентите отиваме пред Позитано 20 да митингуваме. Аз дрънча усилено с един звънец, пеят се песни /знаете как беше/ и по едно време идват да ме закопчават някакви чичета за нарушаване на обществения ред с пеене. Аз от уплах съответно му удрям един як рев и привличам вниманието на една журналистка от вестник "Демокрация". Щракнаха ме с фоторепортера, поуспокоиха ме и какво беше учудването ми като видях на следващия ден, че на последната страница имаше един доооооста дълъг разказ от мен.  Joy Естествено, не бяха мои думи, но всичките ми съученици се пукаха от яд, че не са били на моето място.  Crazy

По- скорошната ми изява беше  в една анкета в "На кафе", обаче тя не е за разказване. Вървя си вендъж и изневиделица ми скача ИВан Черкезов с някакъв микрофон и ме пита какво съм мислела за секса за една нощ.  Mr. Green Докато се усетя му смотолевих нещо от рода, че няма нищо лошо в това и избягах. Сраммм. А майка ми точно тогава беше оперирана и зяпаше нон-стоп Гала. Нищо не ми е коментирала после, обаче, може и да не са го излъчили.

# 72
  • Мнения: 3 423
Между другото защо няма такава тема- появявали ли сте се в пресата?  Simple Smile

Това и мен ме интересува.
Там съм се появявала по-често.

# 73
  • Мнения: 3 423
Хм, да видим...ми
Година: 1997, началото на м.януари,аз заедно с на баща ми студентите отиваме пред Позитано 20 да митингуваме. Аз дрънча усилено с един звънец, пеят се песни /знаете как беше/ и по едно време идват да ме закопчават някакви чичета за нарушаване на обществения ред с пеене. Аз от уплах съответно му удрям един як рев и привличам вниманието на една журналистка от вестник "Демокрация". Щракнаха ме с фоторепортера, поуспокоиха ме и какво беше учудването ми като видях на следващия ден, че на последната страница имаше един доооооста дълъг разказ от мен.  Joy Естествено, не бяха мои думи, но всичките ми съученици се пукаха от яд, че не са били на моето място.  Crazy

Ето защо "Демокрация" фалира две години след случката. Joy

# 74
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Като бях трети клас участвах в Бързи, смели, сръчни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт